Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

публикувано (редактирано)

преди 42 минути, AGD написа:

Пичага, всеки може да поправи някакъв говорител. Въпроса е този говорител след ремонта да върши работа не по зле от нов.

Пичага не всеки може да направи говорител и то от намотката на моторчето. Отново. Това дето го гледах верно е говорителя свири и даже баса е по добър от преди утре ще навия на колоната на касетофона днес направих една друга колона по голяма от на касетофона ще ви пратя клип да кажете мнението си. Лека нощ пичаги.

преди 20 часа, Колев60 написа:

Пичага!

Ти остави YouTube , ами погледни какво има в Замунда на XXL. Там са моторчетата и намотките за говорителите. Свирят, та се късат. Стига си се занимавал с тези стари бръкми!

Пичага не се смей това е истина аз мислех че не но е верно утре ще ти покажа да видиш.

Редактирано от Roskata966 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пусни линк да го видим този пишман майстор с моторчето. Явно е закъсал много да ползва от това проводник.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 16 часа, Roskata966 написа:

Пичага не се смей това е истина аз мислех че не но е верно утре ще ти покажа да видиш.

не е нужно да го показваш
всяка джелезна тенекия свири в променливо магнитно поле, но не може да се нарече високоговорител

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще ви ги покажа произведението но утре че не нямам клип да кача.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 часа, Roskata966 написа:

Ще ви ги покажа произведението но утре че не нямам клип да кача.

Ти май много обичаш да човъркаш и си отваряш работа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, hristo58 написа:

Ти май много обичаш да човъркаш и си отваряш работа.

Пичага не е верно колоната свири добре после ще ви покажа 

Пичаги я дайте някои сайт за теглене на песени но да няма досадни реклами защото ме дразнят не мога от тях да изтегля песен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 45 минути, Roskata966 написа:

Пичаги я дайте някои сайт за теглене на песени но да няма досадни реклами защото ме дразнят не мога от тях да изтегля песен.

Намери къде какво да питаш, сякаш не знаеш. Замунда или пиратският залив. Адресите предполагам ги знаеш... Тегли цели албуми. Има дори и FLAC.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 48 минути, Roskata966 написа:

Пичага не е верно колоната свири добре после ще ви покажа 

Не си уточнил каква музика търсиш( оперна, симфонична, джаз блуз, кънтри) , но независимо от това, тук не могат да се публикуват линкове на сайтове за тази цел, защото е в разрез с правилата на форума

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, ice_lion__01 написа:

Намери къде какво да питаш, сякаш не знаеш. Замунда или пиратският залив. Адресите предполагам ги знаеш... Тегли цели албуми. Има дори и FLAC.

Пичага влезна в замунда но дали ще мога да ги тегля песни без да съм се регистрирам.

преди 9 минути, Колев60 написа:

Не си уточнил каква музика търсиш( оперна, симфонична, джаз блуз, кънтри) , но независимо от това, тук не могат да се публикуват линкове на сайтове за тази цел, защото е в разрез с правилата на форума

Пичага не да ми даваш линк а питах са Сийт аз тегля от един но вече с тия реклами не мога ако знеш някой сайт пиши на ЛС.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, Roskata966 написа:

Пичага влезна в замунда но дали ще мога да ги тегля песни без да съм се регистрирам.

Без регистрация няма как да се случи което искаш. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на ‎12‎.‎7‎.‎2019‎ г. в 18:44, Roskata966 написа:

Пичага не да ми даваш линк а питах са Сийт аз тегля от един но вече с тия реклами не мога ако знеш някой сайт пиши на ЛС.

Само кажи - каква е връзката с дясната колона на хитачиту и какви музики свалени от нета можеш да слушаш на него?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пичага, малко помощ от мен!

Понеже ти е повредена едната колона, без значение коя, лява или дясна - защо се мъчиш да сваляш музика и то стерео? Сваляй си, но поне  само един канал, за да не се чувства, че другата колона ти е "изгоряла". Пък и в края на месеца ще усетиш реално, че си намалил трафика и можеш да минеш на по евтин интернет. За една година ще имаш "джоб параса".

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Колев60 написа:

Пичага, малко помощ от мен!

Понеже ти е повредена едната колона, без значение коя, лява или дясна - защо се мъчиш да сваляш музика и то стерео? Сваляй си, но поне  само един канал, за да не се чувства, че другата колона ти е "изгоряла". Пък и в края на месеца ще усетиш реално, че си намалил трафика и можеш да минеш на по евтин интернет. За една година ще имаш "джоб параса".

Идеята е добра ама ако свали песен само десен канал, а десния не му работи, я да си сваля и двата канала че не се знае знае ли се :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, AAUUXX написа:

Идеята е добра ама ако свали песен само десен канал, а десния не му работи, я да си сваля и двата канала че не се знае знае ли се :D

И това е по силите му. Сменя работещата тонколона на другия канал и всичко е ...точно! Ще се справи той. Пекано момче е.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 47 минути, Колев60 написа:

Ще се справи той. Пекано момче е.

Че е пекан,пекан е,ама сигурно не е обръщан,та може да е прегорял.

А сега той да каже поне каква музика иска,чалга,рок,фолк и какъв формата та да го насочим.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 39 минути, hristo58 написа:

Че е пекан,пекан е,ама сигурно не е обръщан,та може да е прегорял.

А сега той да каже поне каква музика иска,чалга,рок,фолк и какъв формата та да го насочим.

Чалга е бре. Все пак е младо момче Ама тук аз не мога да му помогна.Ако беше нещо като B.B.King, Tina Turner и мноооооооооооооооооого други - на драго сърце.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...