Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Привет,можете ли да ми помогнете да намеря да закупя от България 2 броя вентилатори от тези на снимката,нужни са ми за видеокарта R9 380 4gb,а ако е възможно и заедно с корпуса им

GAA8B2U-95mm-4Pin-Video-Card-Fan-R9-380-VGA-Cooler-Fans-For-Sapphire-R9-380-2g.jpg

65936978_766102597119187_8155495226920665088_n.jpg

65726710_432290790945692_6373162328262705152_n.jpg

65372640_466740817444875_2693443827489832960_n.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Счупени са осите на самите перки.Сложих други перки но пак само се опитват да завъртат понеже според мен са повредили намотките им и никак не стават

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Планката/корпуса на вентилаторите здрава ли е?

Ако да е по добре да се вземат само вентилатори с точният размер.

Защото е доста скъпо цялото охлаждане:

ARCTIC Accelero Twin Turbo III 2x92mm (DCACO-V820001-GBA01)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Планката/корпуса на вентилаторите е здрава и още по добре да намеря само вентилатори но на посоченият от вас линк няма да станат вентилаторите

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, Gotiniqt написа:

Планката/корпуса на вентилаторите е здрава и още по добре да намеря само вентилатори но на посоченият от вас линк няма да станат вентилаторите

Посоченият линк е за цялото охлаждане "включително" с вентилаторите. Както и охлаждането е универсално и е съвместимо за доста модели видеокарти

Измери точният диаметър на вентилаторите (с перките) и дебелината им и търси в интернет заместители т.е. не оригинални вентилатори с посочените размери.

Редакция: Погледни и с колко пина/кабелчета са свързани  и дали на лепенката са предоставени някакви данни за вентилатора.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами търсих как ли не но то се видя че не мога да се справя и затова се обърнах към всички вас,търсих и в OLX и Bazar с надеждата да има някоя за части но не намерих

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Gotiniqt написа:

Ами търсих как ли не но то се видя че не мога да се справя и затова се обърнах към всички вас,търсих и в OLX и Bazar с надеждата да има някоя за части но не намерих

Като не може да намериш ще потърсим ние.

Но дай данните за вентилаторите които те помолих горе.

Ако нямаш шублер измери с линийката от край до край на перката (в диагонал) какъв е размера и дебелината на вент. също.

Редакция: Първата снимка от твоя вентилатор ли е. Ако не е, снимай единия вентилатор (лепенката) да видим за какво иде реч.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Първата снимка е от нета но моите са точно такива,а ето и реална снимка на лепенката на моите,а измерих диагонала 10см, но дебелината......

66336575_2317311891919527_6275967394447884288_n.jpg

66228951_354248272141248_1134227058155585536_n.jpg

66238254_836418826739248_117863269925912576_n.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не мога да намеря вентилатор в BG.

Потърси също по сайтовете със обяви за изгоряла подобна карта като твоята.

На която и работят вентилаторите.

Иначе в Китай има налични:

100mm 0.45A 4Pin Graphics Card cooling

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря ви и това ще ми свърши работа но 15,33 лв или долара е бройката,че с преводач ми излиза в лв,а като продължа за потвърждение ми излизат в US $15.33

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Gotiniqt написа:

Благодаря ви и това ще ми свърши работа но 15,33 лв или долара е бройката,че с преводач ми излиза в лв,а като продължа за потвърждение ми излизат в US $15.33

Бройката е по 15.33 долара.

Тук има още няколко продавача погледни и тях. Но, горният линк, който пуснах е с най голям рейтинг и съответно продадени бройки.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ясно значи в БГ ще ми излезат има няма 50лв ами ще ги поръчам благодаря пак

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тя цялата карта се продава за 100 лева, те купуват вентилатори за 50 .....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, zlinaka написа:

Тя цялата карта се продава за 100 лева, те купуват вентилатори за 50 .....

Като иска човека да си е използва, няма избор.

И, аз ако съм на негово място бих избрал да сменя вентилаторите, вместо да вземам стара видеокарта на която състоянието е "неизвестно".

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ТОЧНО това щях да кажа сега след като прочетох на ZLINAKA коментара,на тази карта и знам много добре състоянието понеже е почти нова и защо да купувам други които са спукани от прегряване,мисля ,че всеки примерно като потребител Oic би се сетил веднага защо искам само вентилаторите

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Жалко е, че в OLX, рядко се намират читави видео карти, повечето са били пробвани за копачи, а както знаем Бай Ганьо обича да послъгва. Успех, преди време сменях вентилатори но ги бях намерил в Ebay малко рисково, но пък излязоха читави и все още видео картата работи безупречно и колегата се радва на това :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...