Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте, горд собственик съм на Logitech z623 като преди тях съм имал още два модела колони пак на Logitech. За първи път ми се появава проблем. Та отсъствах 10 дни от вкъщи като първата ми работа беше да си пусна нещо на колонките като се прибрах. Още на първата песен с леки наченки на баси, буфера не издаде блаженния за мен звук а реши да пляска и пръщи на всеки един тон до 90Hz. и при най-слаб звук и при сравнително силен, проблема си остава! На мен ми звучи като скъсана или отлепена мембрана на буфера. И преди съм чувал леки бръмчилки от буфера, но досега нищо което да ме усъмни в проблем. Единственото което счетох за нетипично е че дори след месец позлване от въздоховода на буфера продължава да се разнася благовонието на обгорял грес и пластмаса. Имате ли идея с какво може аз да съм допринесъл за този проблем, или да се успокоя че е дефект и да пия бира докато гаранцията си свърши своята работа?  Благодаря предварително!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 20 минути, Kaloyan_S написа:

Имате ли идея с какво може аз да съм допринесъл за този проблем,..?

10 дневното отсъствие е виновно.Нямало те е там, да контролираш употребата на системата.Някой е слушал доста време на ,,макс"...,докато съсипе бас говорителя.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Щом са в гаранция, пращай ги към търговеца да ги ремонтира. Дали е дефект или е по вина на клиента, от разстояние няма как да се определи, ще чакаш решението на сервиза. Ако няма физическа външна намеса, най-вероятно ще ги ремонтират/заменят.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвай не само през компютър ,но и през телефон как се чуват.Последно време вграденият звук на  Realtek има проблем след обновяването на Windows до версия 1903 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...