Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте! :)Имам следния проблем.  Преди известно време профилът ми беше хакнат. Опитах какво ли не да си го върна - забравена парола, връзка със съпорт и т.н., всичко прочетено в нета. Е не стана. Единственото, което не опитах, е да изпратя личната си карта - нямам им чак толкова доверие 😁

Сега вече съм предприела кампания за премахването му, за да не се злоупотреби с личната ми информация. Според вас кой от всичките репорти е най-подходящ? (Някой се представя за мен, фалшив акаунт, хакнат..)

https://m.facebook.com/profile.php?id=100000463676447&ref=content_filter

Моля ви докладвайте и да се приключва. Само един ваш клик ще е огромна помощ за мен.  Благодаряя

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Боре, ти ли си бе? Аз съм Мишо от Дружба. Защо не се обади по рано, със Стамат щяхме да помогнем..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Чисто информативно, с пощата ти всичко наред ли е? В смиисъл с тази поща, която е вписана във ФБ? Едно време бяха модерни тези методи - компрометиране на пощата за ФБ, тъй като в ш***ния ФБ имаше цялата информация за компрометиране на пощата - дата на раждане и т.н. Та, малко като омагьосан кръг - хем пощата ти е "гарант" за достъп до ФБ, хем в самия него сам си даваш информацията нужна за достъп до пощата. Човекът доброволно си е дава във ФБ коя му е датата на раждане, дори как му е пощата.. Оставаше само да се нацели тайният отговор... При мен успеваемостта бе над 50%. После стана "модерно" да "пробутват сигурност" наред с цялото смучене искайки телефонен номер и други подобни. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А как ще докажеш, че ти си въпросната Борислава Михайлова? Нещо документ за самоличност имаш ли? :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 часа, Masakra написа:

Чисто информативно, с пощата ти всичко наред ли е? В смиисъл с тази поща, която е вписана във ФБ? Едно време бяха модерни тези методи - компрометиране на пощата за ФБ, тъй като в ш***ния ФБ имаше цялата информация за компрометиране на пощата - дата на раждане и т.н. Та, малко като омагьосан кръг - хем пощата ти е "гарант" за достъп до ФБ, хем в самия него сам си даваш информацията нужна за достъп до пощата. Човекът доброволно си е дава във ФБ коя му е датата на раждане, дори как му е пощата.. Оставаше само да се нацели тайният отговор... При мен успеваемостта бе над 50%. После стана "модерно" да "пробутват сигурност" наред с цялото смучене искайки телефонен номер и други подобни. 

Проблемът е и с пощата. Затова съм толкова отчаяна.. дори да ми пратят код за достъп, нова парола или нещо.. аз не мога да вляза в имейла да я видя 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Borislava Mihaylova написа:

Проблемът е и с пощата. Затова съм толкова отчаяна.. дори да ми пратят код за достъп, нова парола или нещо.. аз не мога да вляза в имейла да я видя 

Що тогава ни занимаваш? Кажи чао на този профил. Той не е твой! Плиткоумна ли си, що ли?!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 22 минути, Бонбон с катран! написа:

Що тогава ни занимаваш? Кажи чао на този профил. Той не е твой! Плиткоумна ли си, що ли?!

Кое не разбра?! Занимавам ви, за да не се злоупотреби с личната ми информация в профила и той  да се махне... Ии айде запази си обидите за друг път.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

значи трябва да си възстановиш правата над пощата и след това фацебука.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ми, шансът е някакси си да "накараш" ФБ да ти повярват, че ти си собственик на акаунта. Ако стане само със снимка на личната карта - трябва да черпиш. Иначе споко - във ФБ инфорамцията ти не е лична и ти си се съгласила с това. Иначе нямаше да можеш да го ползваш. Та, направи си нова поща, нов ФБ акаунт и давай смело - в оргията си и д**е да ти е яко. Все пак, за хронология и съвети от гледна точка на потърпевш, може да споделиш кой е бил е-маил сървърът и какъв тип са били пароли, "тайни въпроси" изписвани в прав текст, че да "подсетят" какъв е "свръхтайният" отговор.. 

Впрочем, дано тоз е-маил да не ти е бил за Скайп и каквито и да било други регистрации, че може да ги прежалиш всичките....

Ай.. Послепис...

Като ти искат да си пишеш име, дата на раждане, размер на гащи - не дей. Едно време у ВЕЛИКОТО IRC се изискваше nickname. Ся станма модерно имена, кръвни групи, пулс.. Заеви... Давай си ги, а после се чуди какво става.. Все едно да се наядеш с боб и да се чудиш от кое зърно точно си се изп*рдяла, ама то дефакто няма значение. Дали някой ти е "изтояил" компа, пощата или директно ФБ...  Последното стана ежедневие, първото е мода.. За средното ншма информация, което не е гаранция, че всишко е наред.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, Masakra написа:

Ако стане само със снимка на личната карта - трябва да черпиш.

Айде и тази. Като са вписани две имена да не би да няма други хора със същите две имена, че да й разрешават да превзема профил?! Че и на философ се прави, все едно мисли. :) 

@Borislava Mihaylova ако нямаш достъп на пощата, тя е свободна и се прави нова със същия никнейм. Но понеже друго лице съхранява тази поща, затова търсиш начин да спамиш акаунта, който съвсем очевидно не е твой!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 часа, Masakra написа:

Ми, шансът е някакси си да "накараш" ФБ да ти повярват, че ти си собственик на акаунта. Ако стане само със снимка на личната карта - трябва да черпиш. Иначе споко - във ФБ инфорамцията ти не е лична и ти си се съгласила с това. Иначе нямаше да можеш да го ползваш. Та, направи си нова поща, нов ФБ акаунт и давай смело - в оргията си и д**е да ти е яко. Все пак, за хронология и съвети от гледна точка на потърпевш, може да споделиш кой е бил е-маил сървърът и какъв тип са били пароли, "тайни въпроси" изписвани в прав текст, че да "подсетят" какъв е "свръхтайният" отговор.. 

Впрочем, дано тоз е-маил да не ти е бил за Скайп и каквито и да било други регистрации, че може да ги прежалиш всичките....

Ай.. Послепис...

Като ти искат да си пишеш име, дата на раждане, размер на гащи - не дей. Едно време у ВЕЛИКОТО IRC се изискваше nickname. Ся станма модерно имена, кръвни групи, пулс.. Заеви... Давай си ги, а после се чуди какво става.. Все едно да се наядеш с боб и да се чудиш от кое зърно точно си се изп*рдяла, ама то дефакто няма значение. Дали някой ти е "изтояил" компа, пощата или директно ФБ...  Последното стана ежедневие, първото е мода.. За средното ншма информация, което не е гаранция, че всишко е наред.

Май наистина се захващам да правя нов профил. Благодаряя :) :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от MrSmith
      Здравейте! Преди около 3 години, си бях сглобил горе-долу добра конфигурация за годините тогава, но от няколко месеца изпитвам затруднения с игрите като World of Warcraft(retail), LoL, CS:GO, та искам някакъв, хубав ъпгрейд за близките 1/2 години, главно играя горе споменатите игри, конфигурацията е следната:

Дъно: Asrock - H81M-VG4, H81, DDRIII 1600/1333/1066,VGA
      Процесор: Intel i5-4440, 3.10GHz 6MB BOX LGA1150
      Рам: GEIL - 4GB DDR III 1600/Bulk
      HDD: Toshiba 500GB 7200rpm 32MB Sata III DT01ACA050
      Видео карта: Sapphire 2048M R7 265 Dual-X DDR5 PCI-E 3.0/Bulk
      Захранване: Cooler Master K350, 600W PSU
    • от georgi999
      Здравейте от доста време ме затрудняват едни въпросчета между които винаги си мисля че има повече верни .Благодаря предварително
      1ВЪПРОС-Кое от следните твърдения е вярно
      А)всеки път когато създаваме и компилираме нов клас се създава съответен обект от class
      Б)всеки път когато създаваме и компилираме нов клас се създава класа class
      В) jvm не използва класа class
      2ВЪПРОС -кое от твърденията не е вярно ?
      А) конструкторите могат да се задават подразбиране
      Б)конструкторите са полиморфни и претоварени
      В)конструкторите не са полиморфни но са претоварени
      3 ВЪПРОС- Кое от следните твърдения не е вярно ?
      А)final, референция не означава че не може да се променя рефенираният от нея обект
      Б)всички private методи в един клас по подразбиране са final и могат да бъдат предефинирани 
      В)final референция означава че не може да се обвърже повторно в нови обекти.
    • от loranst looa
      Здравейте от около два месеца рязко намаля видимостта на публикациите ми във Фейсбук , а от последните 2 седмици нещата са плачевни само аз си ги виждам . Ей така без никаква причина просто спряха да се виждат аз публикувам неща основно в групи за покупко - продажби до сега не имало проблеми една година си пусках постове и се виждаха и хората коментира и ми пишеха но изведнъж нещо стана не знам какво точно . Не са ми писали от Фейсбук някакво предупреждение за СПАМ или подобно аз отварях дискусии в съответните големи групи във фейсбук и постовете ми бяха предимно за това че продавам бижута и аксесоари които винаги съм обозначавал че са реплика така че това не е причината , защото гледам че на другите същият тип обяви се виждат и хората коментират . Очевидно че са ми наложили някакво ограничение въпроса е какво е това то и как да го премахна . Чудя се ако са ме ограничили заради многобройни повтарящи се еднотипни  публикации дали ако започна да ги трия ще има някаква полза ? 
    • от rinawow
      Купих си Wi-Fi удължител на обхват, за да имам интернет в другия край на апартамента, но пинга непрекъснато се повишава от 30-40 до към 150 и после пак пада. Някакъв съвет?
    • от koko2010
      Здравейте 
      Аз съм с iPhone XS MAX. Вчера Face ID отказа. Animoji работи. Моля кажете как може да се поправи. И дали може да е софтуерно.  Приказвам снимка в която излиза грешката когато се опитам да създам Face ID 

• Дарение

• Добави ново...