Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте,

Инсталирах си Дебиан с КДЕ.

Проблема ми е, че в Мозила при кликване в скрол лентата

се изпълнява все едно е натиснат "Home".

В Хром по същият начин си действа като "PgDn".

Как да направя и в Мозила да е по същият начин?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дали ако ползвам firefox-esr в Дебиан 10 или Уиндоус 10 ще има някаква разлика? Аз мисля, че ще има. От Мозила ми казват, че няма. Лажат мизерниците. Помагайте!

Това е вократце перефразиране на горното.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

бат'начо, да май да минем на заплата в Калдата и Гугъл? Горното на изнанадолното, разликата с прилика, Сульо казал на Пульо. Ти предложи най-адекватната помощ, последвам те с още по-адекватен коментар. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сергеев, чадо пернишко ти ли си бе?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не е той :) Оня има акъл на фикус .........трудно мое сбере такова изречение .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 часа, Ивайло Димов написа:

Не е той :) Оня има акъл на фикус .........трудно мое сбере такова изречение .

Не подценявай пернишките фикуси че знаеш ли как маат винкели?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

КОтак ше го заебавам тоя форум май :)  много комплексирани ора има тука .Живеят и тоа форум и се изживяват като последна инстанция у живота................

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Ивайло Димов написа:

КОтак ше го заебавам тоя форум май :)  много комплексирани ора има тука .Живеят и тоа форум и се изживяват като последна инстанция у живота................

Да и не щат да помагат, само се хвалят ще могат да гуглят

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Некои ора тука ядат ,спат и серат .............целта у живота им е да сбират лайкове :) ...........заеби 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Ивайло Димов написа:

Некои ора тука ядат ,спат и серат .............целта у живота им е да сбират лайкове :) ...........заеби 

Абе да те питам, знаеш ли някой сериозен линуксчия или форум ама да не са такива флегми кат тук?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сериозен .............Мелмак ,Ивоарч/не го знам дали пише още/ Кибер ченгето ,Мозо .......има още 2-3 ма дето сега им бягат никовете им ама от тех са научил доста .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Ивайло Димов написа:

Сериозен .............Мелмак ,Ивоарч/не го знам дали пише още/ Кибер ченгето ,Мозо .......има още 2-3 ма дето сега им бягат никовете им ама от тех са научил доста .

Ами явно ще трябвда питам и тях

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 часа, petie1 написа:

Ами явно ще трябва да питам и тях

Предполагам,че знаеш за Камината.Там има всичко,което е свързано с Линукс,инсталации,настройки,проблеми.Имам профил там.Питал съм за много работи,отговаряно ми е компетентно,изчерпателно без разни безмислици,които се пишат понякога тук.Особено Мозо,който е администратор,и баш Линуксчия за какъвто ти питаш. 

https://www.kaminata.net/forum/viewforum.php?f=230

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 часа, Miro40 написа:

Предполагам,че знаеш за Камината.Там има всичко,което е свързано с Линукс,инсталации,настройки,проблеми.Имам профил там.Питал съм за много работи,отговаряно ми е компетентно,изчерпателно без разни безмислици,които се пишат понякога тук.Особено Мозо,който е администратор,и баш Линуксчия за какъвто ти питаш. 

https://www.kaminata.net/forum/viewforum.php?f=230

И той не  можа да помогне за по лесен начин

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мерси. Ще опитам в камината.

Този форум явно не става...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...