Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Преди няколко дни си купих фенерче понеже миналата седмица няколко пъти спяха тока. Днес го сложих да се зарежда след половин час видях се не се зарежда извадих го от контакта и когато пинхах фенерчето беше топло. Има ли опастност да се взриви?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 37 минути, T-Rex1 написа:

Преди няколко дни си купих фенерче понеже миналата седмица няколко пъти спяха тока. Днес го сложих да се зарежда след половин час видях се не се зарежда извадих го от контакта и когато пинхах фенерчето беше топло. Има ли опастност да се взриви?

Да, батерията може да гръмне. Сигурен ли си, че спазваш изискванията за използване и зареждане? Освен това ако имаш съмнение, че е повредено се възползвай от гаранцията.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много неясно зададен въпрос. Какво фенерче, с каква батерия, как го зареждаш?
Тива, че е „топло” означава, че оротича ток. Но дали батерията е „заминала” и не „задържа” заряда или електрониката на отчита … трудно е да се каже.
Вероятноста от самовзривяване е минимална, не че изобщо няма.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 33 минути, Емил Костов написа:

Сигурен ли си, че спазваш изискванията за използване и зареждане? Освен това ако имаш съмнение, че е повредено се възползвай от гаранцията.

Да спазвам ги и няма гаранция купих го за 8 лв. Аз не съм в парите писах защото не знам дали има риск да гръмне.

преди 28 минути, jhoro написа:

Какво фенерче, с каква батерия, как го зареждаш?

Едно фенерче за 8 лв не знам и батерията каква е. Заредих го за първи път с кабела му. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 30 минути, T-Rex1 написа:

Да спазвам ги и няма гаранция купих го за 8 лв. Аз не съм в парите писах защото не знам дали има риск да гръмне.

Едно фенерче за 8 лв не знам и батерията каква е. Заредих го за първи път с кабела му. 

Може ли да кажеш точния модел???

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, Емил Костов написа:

Може ли да кажеш точния модел???

KT-611

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 41 минути, T-Rex1 написа:

KT-611

Не намирам нищо за този модел. Сигурен ли си, че само това пише на него?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, Емил Костов написа:

Не намирам нищо за този модел. Сигурен ли си, че само това пише на него?

Няма да намериш нищо за фенер от 5-8лв правен от китайче по трудово, нямаш си на идея в тези фенерчета  какво има, всичко е на магия в него, да го зарежда не повече от 30мин по - дълго държан включен е опасно. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...