Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

• ×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от Тошко2001
      Здравейте! От известно време търся примерен изпит по химия за МУ пловдив, ей тъй да го разцъкам, по биология намерих на пдф, по химия претараших целия гугъл нищо, на мнооого километри съм от Пловдив и нямам познати, които да разполагат със сборници. Благодаря ви предварително!
    • от Mr.n0b0dy
      Като бях по-малък все се чудех, е как тъй учил две висшета и няма работа, на който висшето му беше в устата все човека за който говореше работел някъде за някаква под минималната заплата.
      И та  сега аз като съм по средата на 4 годишното си обучение така започвам да заформям едни заключения не знам до колко са верни, но като гледам как хората влизат в някакви специалности само "ей така да има" без даже да имат интерес или мечта към нещо конкретно, естествено там където се иска да си отличник трудно влизат такива хора или ако влязат ще е по някаква случайност родствена.
      Та бях в един магазин и една жена взе да разпитва едно момиче къде учи какво следва и т.н, и нейната реакция беше " браво, учи хубаво е там да си завършил висше"  и после се почна един разказ как някой имал две висшета ама работел в някаква детска градина на мижава заплата. И замислих се аз ако събера ентусиазма и мечтите на всичките студени дето съм срещал то само едни 10-20% от няколко стотин човека искат да работят това което учат, и ми е чудно как хората се очудват като учил там нали преписвал на всеки изпит и накрая що работи за една минимална заплата горкия задника си скъса от усърдно преписване. Пък истината е, че хората се стремят за диплома, няма значение инжинер ли ще е някакъв агроном ли, стига името да звучи добре. Все едно си в гимназията и влизаш за да излезеш. Далеч съм от еталон за подръжание ама просто ми прави впечатление това и ми се навират в очите тези неща и е досадно.
      Пък за организацията на обучението дето няма нищо общо с пазара предполагам, че е хората са на ясно с това, стига семестъра да си плащаш, си завършен теоретик на всичко инжинер.
      Просто срещнах преподавател на който му пука какво всъщност се случва и така ми преобърна представите, не, че не знаех какво става, просто трудно се намира някой който да ти го каже в прав текст без да има намесени университетски политики. И някакси е по-ефектно като го чуеш от човек който е с няколко стотин книги над теб, и е добър в това което и ти искаш да си.
    • от georgi999
      здравейте надявам се да ми помогнете. 4 пъти ме късат на този изпит . На notepad ++ трябва да го направя .наистина не ми се отдава. моляви не ме критикувайте просто искам да взема изпита,разберете ме. Трябва да направя уеб сайт .ще кача файла за да видите там е обеснено подробно .моляви за помощ.благодаря предварително .  

• от and!
      Здравейте, тази година ще завършвам и ми предстои кандидатстване. Ориентирал съм се към IT сферата/програмирането и ми е трудно да избера университет. Спрял съм се на Нов Български Университет със специалност Информатика и на ФМИ-Софийски Университет със специалност Компютърни Науки или Софтуерно Инженерство. Лично аз предпочитам НБУ, защото мисля, че е модерен и либерален университет с добра материална база, мога да завърша и втора специалност, има шанс да взема пълна стипендия (поне за първата година) и университетът ми харесва като цяло. Чувал съм и лоши неща от вида, че там може да завършиш и без да учиш (това не ме касае много, тъй като аз съм решен да уча). Цените също не ми харесват, но както казах се стремя към стипендия. А за СУ мисля, че е най-престижният университет в България. Притеснява ме, дали в НБУ ще получа добро образование и подготовка в тази специалност.
      МОЛЯ всеки, който има някакво мнение за НБУ, за СУ и за тази тема като цяло да се включи! Може да ми препоръчате и други университети с тези специалности.
      Благодаря за помощта!
    • от DarknessY
      Здравейте, интересува ме мнението Ви по отношение на изучаване на специалност Психология в задочна форма. Предлагащите го университети са сравнително малко, като в София никъде я няма тази специалност в тази форма на обучение. Интересувам се силно от науката и желанието ми е по-скоро не да получа дипломата, а реално колкото е възможно по-добра информация да получа в краткото време, което предполага изучаването в задочна форма. Идеята ми е да споделите Вашите впечатления за отделните ВУЗ-ове, които предлагат специалността и къде би имало смисъл да се изучава, а евентуално и дали изобщо има смисъл да се изучава в тази форма на обучение. 
      Университети, които видях, че предлагат специалността са:
      Пловдивски, Великотърновски, Благоевградски, Бургаски свободен и Варненски свободен.
      Благодаря Ви!
  • Дарение

• Добави ново...