Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

LG G4-ворката ми издаде багажа след 100-тното изпускане,та мисля да взема нещо здраво между 200 и 500 лева.OUKITEL WP5000 ми хвана окото,но видим дали някой от вас ще препоръча нещо по-добро :)
Edit: Може и 2-ра ръка
Edit 2:Без notch-ове,че ми се повдига от тях

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кажи какво търсиш - повече ще говориш, повече ще сърфираш,  музика?

На батерия държиш ли или не е проблем да зареждаш всяка вечер.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, Michigan111 написа:

Кажи какво търсиш - повече ще говориш, повече ще сърфираш,  музика?

На батерия държиш ли или не е проблем да зареждаш всяка вечер.

Трябва ми за мапс,basic сърфиране в нета като пътувам и месинджър.Всичко друго е ненужна екстра.Rugget телефоните ми хванаха окото,защото предпочитам нещо по-трайно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Ново PC написа:

CAT B35 също ми хвана окото и е само 200 лева

Ако параметрите му те устройват,  значи дилемата е решена. Особено ако често го изтърваш. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 21 часа, Ново PC написа:

CAT B35 също ми хвана окото и е само 200 лева

Този телефон е с KAI OS която е някакво недоносено отроче на гугъл!Не знам за кат-а  но хората закупили nokia 8110 4G се оплакват от много бъгове в ос-а и празен апп маганин....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, Ново PC написа:

Алтернатива на OUKITEL WP5000 можете ли да предложите?

В момента говорят за едни замозалепващи се калъфи за телефон при изпускане.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 53 минути, Илиян Делчев написа:

Този телефон е с KAI OS която е някакво недоносено отроче на гугъл!Не знам за кат-а  но хората закупили nokia 8110 4G се оплакват от много бъгове в ос-а и празен апп маганин....

Pixel 1 втора ръка и да му взема някакъв по сериозен кейс добра идея ли е?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 19 минути, Ново PC написа:

Pixel 1 втора ръка и да му взема някакъв по сериозен кейс добра идея ли е?

Поне ще имаш пълноценна ос с огромен избор от приложения и игри!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 5.08.2019 г. в 17:16, Anjel Dimitrov написа:

В никакъв случай не си давайте парите за това чудо-това не е добрата стара motorola!това лайно е на lenovo-т.е липсваща софтуерна подръжка,а android 9 наистина си заслужава,ама до средата на миналия месец тая моторола не го е получила!!!!!nokia 3,един супербюджетен телефон е с 9-та от 2 месеца.........

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, Илиян Делчев написа:

В никакъв случай не си давайте парите за това чудо-това не е добрата стара motorola!това лайно е на lenovo-т.е липсваща софтуерна подръжка,а android 9 наистина си заслужава,ама до средата на миналия месец тая моторола не го е получила!!!!!nokia 3,един супербюджетен телефон е с 9-та от 2 месеца.........

Да но мислех да си взема Нокиа -3.2 и се запознах със собственик на такава Нокиа и собственика ми се оплака и ми показа как цепи дори за фейса... И да допълня ,че камерата на Нокиа 3 изостава с години пред всички останали, а Мото з2 плей гони и Хуавеите...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

1.Вземи прочети в gsmarena,xda,4pda  отзиви за motorola и lenovo изобщо!2.Nokia 3 я дадох просто като пример как някои фирми си поддържат дори евтините продукти.3 Да сравняваш характеристиките на тел. за 240 и 400+ е меко казано некоректно!4 Като работиш за фирма разпространяваща тия жалки посмъртни "деца" на MOTOROLA поне си го признай...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 19 часа, Илиян Делчев написа:

1.Вземи прочети в gsmarena,xda,4pda  отзиви за motorola и lenovo изобщо!2.Nokia 3 я дадох просто като пример как някои фирми си поддържат дори евтините продукти.3 Да сравняваш характеристиките на тел. за 240 и 400+ е меко казано некоректно!4 Като работиш за фирма разпространяваща тия жалки посмъртни "деца" на MOTOROLA поне си го признай...

Не работя за Моторола ,а просто я имам и съм много доволен.Актуализациите за Самсунга ми дойдоха едвам оня ден,такаче защо да не почакам и за Моторолата.За сега с моторолата съм с Андроид 8 ,на Самсунга от вчера на Андроид 9 .По между другуто не можах да си инсталирам на Самсунга Андроид 9 ,защото не му бях изчистил излишните кеш-памети...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 19 минути, Anjel Dimitrov написа:

Не работя за Моторола ,а просто я имам и съм много доволен.Актуализациите за Самсунга ми дойдоха едвам оня ден,такаче защо да не почакам и за Моторолата.За сега с моторолата съм с Андроид 8 ,на Самсунга от вчера на Андроид 9 .По между другуто не можах да си инсталирам на Самсунга Андроид 9 ,защото не му бях изчистил излишните кеш-памети...

Чакай си,аз от 2014 чакам обещани от леново актуализации...И не съм само аз,и не само за тоя модел е така.....Lenovo имаха шанс да станат №1 при мобилните устроиства,ха познай защо се провалиха?!п.п И какъв е тоя самсунек че чак сега получава адроид пай-супербюджетната nokia 3 го получи преди не по-малко от 2 месеца,а бюджетната nokia 5 от 6 месеца е с 9-та.?!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Илиян Делчев написа:

Чакай си,аз от 2014 чакам обещани от леново актуализации...И не съм само аз,и не само за тоя модел е така.....Lenovo имаха шанс да станат №1 при мобилните устроиства,ха познай защо се провалиха?!п.п И какъв е тоя самсунек че чак сега получава адроид пай-супербюджетната nokia 3 го получи преди не по-малко от 2 месеца,а бюджетната nokia 5 от 6 месеца е с 9-та.?!

Може ,не знам ,само препоръчвам защото съм много доволен,а и с тези характеристики на тази цена това е .По межди другото за моторолата само актуализациите за сигурност ми идват,а за надстройката до Андроид 9 не знам кога и дали изобщо ще дойдат ,но и осмицата ме устройва...

Самсунг екскавър 4 (вододен и удароустойчив ,2 рам ,16 гига).Ти като си фен на Нокиа я похвали,и аз пък няма да ги похваля ,защото Нокиа са си бюджетни ,само флагманите си струват но камерите още не са ги разработили.На нокиа 3-та серия и аз им се нагледах ,но собственик на Нокия 3.2 ме разубеди да не си вземам и ще си карам със старите докато не дойде време за преподписване и ще видя за Нокиа с хубава камера(що им идват актуализациите толкова често)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Anjel Dimitrov написа:

Може ,не знам ,само препоръчвам защото съм много доволен,а и с тези характеристики на тази цена това е .По межди другото за моторолата само актуализациите за сигурност ми идват,а за надстройката до Андроид 9 не знам кога и дали изобщо ще дойдат ,но и осмицата ме устройва...

Самсунг екскавър 4 (вододен и удароустойчив ,2 рам ,16 гига).Ти като си фен на Нокиа я похвали,и аз пък няма да ги похваля ,защото Нокиа са си бюджетни ,само флагманите си струват но камерите още не са ги разработили.На нокиа 3-та серия и аз им се нагледах ,но собственик на Нокия 3.2 ме разубеди да не си вземам и ще си карам със старите докато не дойде време за преподписване и ще видя за Нокиа с хубава камера(що им идват актуализациите толкова често)

Чувал ли си тоя лаф-чукча-писател,не читател!Препоръчах ти къде да влезеш да четеш ама ти едно си знаеш,и не не съм фен на нокиа,фен съм на смартфоните които вършат работа,така че никога няма да дам повече от 300 лева за едно лайно което след 2-3 години ще се скапе тотално!!!!п.п Чети младеж,истината е в четенето,а не в мнението на някой "запознат" защото във форумите такива мнения от "запознати" съм срещал че ти е бедна фантазията....Айде стига съм ти давал съвети безплатно...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Илиян Делчев написа:

Чувал ли си тоя лаф-чукча-писател,не читател!Препоръчах ти къде да влезеш да четеш ама ти едно си знаеш,и не не съм фен на нокиа,фен съм на смартфоните които вършат работа,така че никога няма да дам повече от 300 лева за едно лайно което след 2-3 години ще се скапе тотално!!!!п.п Чети младеж,истината е в четенето,а не в мнението на някой "запознат" защото във форумите такива мнения от "запознати" съм срещал че ти е бедна фантазията....Айде стига съм ти давал съвети безплатно...

Всичко се скапва след години.По твоята логика трябва да пазарувам само във втора употреба.Аз пък да ти дам един съвет и който се отнася за всички,че смартфона е вече не само необходимост а ,и  мода,,Мода".и смартфона който съм препоръчал е идеален в този ченови диапазон от запитването...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вземи Xiaomi Redmi Note 7, много добър телефон, страхотни хартактеристики, 48 MP камера, абе изобщо е страхотен. Цена ок. 300 лв. Виж го сам:

https://www.pazaruvaj.com/mobilni-telefoni-gsm-c3277/xiaomi/redmi-note-7-64gb-4gb-ram-p454158867/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Потребител 1 написа:

Вземи Xiaomi Redmi Note 7, много добър телефон, страхотни хартактеристики, 48 MP камера, абе изобщо е страхотен. Цена ок. 300 лв. Виж го сам:

https://www.pazaruvaj.com/mobilni-telefoni-gsm-c3277/xiaomi/redmi-note-7-64gb-4gb-ram-p454158867/

Вчера виждах една мацка с точно такъв телефон ,и да отбележа ,че екрана не е Full HD.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Anjel Dimitrov написа:

Вчера виждах една мацка с точно такъв телефон ,и да отбележа ,че екрана не е Full HD.

Ако е Note е FullHD ако е само Redmi 7 е с HD екран. Двете версии са доста еднакви на вид. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...