Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Моля, помагайте! Половин ден не мога да подкарам карта Креатив Саунд бластер SB0570. Системата е ВИН 7/64 Ултимейт, какви ли не драйвери пробвах - не ще! Всякакви форуми посетих, но уви...Последна надежда при вас, иначе я свалям и с теслата!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 25 минути, Емил Костов написа:

Ето ти линк

Защо мислите че не съм обиколил всички възможни сайтове за поддръжка? Щом съм стигнал до тук да питам, значи не е толкова просто...Благодаря все пак за труда Ви! Оставам с надежда все още...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, nickolaycho написа:

Защо мислите че не съм обиколил всички възможни сайтове за поддръжка? Щом съм стигнал до тук да питам, значи не е толкова просто...Благодаря все пак за труда Ви! Оставам с надежда все още...

От този линк трябва да свалиш драйвера, който е 40 мегабайта. Трябва да стане с него, защото е точно на производителя.

Друг вариант е да си свалиш програмата Driver Pack Solution и съответно чрез нея да опиташ да инсталираш драйвер за тази карта.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, nickolaycho написа:

Не знаете да търсите:

https://support.creative.com/Products/ProductDetails.aspx?catID=1&subCatID=205&prodID=14257&prodName=Audigy SE&subCatName=Audigy&CatName=Sound+Blaster&VARSET=prodfaq:PRODFAQ_14257,VARSET=CategoryID:1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 минути, capnemo написа:

Доколкото разбирам от постващия този не става. 

БТВ - Здравей Капитане, как си!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Емил Костов написа:

Доколкото разбирам от постващия този не става. 

БТВ - Здравей Капитане, как си!!

Здрасти, Емо. Според мен той не е успял да намери точния драйвер. Този е за неговата карта

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, capnemo написа:

Здрасти, Емо. Според мен той не е успял да намери точния драйвер. Този е за неговата карта

А може и звуковата карта да е повредена. Не казва какво се случва по време на инсталация. Ако инсталира грешен драйвер BSOD е сигурен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Линковете  съм ги изпробвал вече, грешите с оценките си за търсенето ми! Благодаря и на двама ви, явно ще продължавам самостоятелно...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, nickolaycho написа:

Линковете  съм ги изпробвал вече, грешите с оценките си за търсенето ми! Благодаря и на двама ви, явно ще продължавам самостоятелно...

И каква грешка получавате? Какво има в events?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

@nikolaycho, дай хардуерния идентификатор на картата. Какво пише в статуса на устройството?

Редактирано от DarkEdge (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, nickolaycho написа:

Искаш помощ. Ние не сме екстрасенси, за да знаем какво си правил. Не знам какво и къде продължаваш. Ако не работи оригиналния драйвер, трудно ще намериш сайтове с читав такъв или с други. 

Дадох ти пример с програмата DPS. Тя сама намира и търси драйверите или ги има в себе си. Има вероятност и тази карта да е повредена. По време на инсталацията каква грешка дава. Ако инсталацията минава, но нямаш звук може да е повреден и порт на картата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

До всички - оказва се че драйвери за седмица, но 64 НЯМА! С братската помощ на велика Русия намерих драйвери за ВИСТА и подкарах звука!!! Благодаря на всички, включили се в темата....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

я няма  - моята карта е абсолютно същата :

image.jpg

https://support.creative.com/Downloads/searchdownloads.aspx?filename=SB24_PCDRV_LB_1_04_0090a.exe&ShowDetails=1

с този драйвър на уин 7 64 ултимейт  от години

ако има проблем - нещо друго е !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...