Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

С две думи компютърът (Windows 8 машина, не знам други показатели) показва едно голямо HP и до там.

c02619455.png

Не реагира на помпане с Esc, нито останалите - F9, F10, F12. При стартиране не показва и за кратко тези редове долу от картинката, взета от нета. А по принцип го прави този модел. Проблема не е в буутващата флашка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Със същата клавиатура нямаше проблем при негови близнаци. Той има само един харддиск. Конфигурацията му не я знам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И направи ли това, което ти казаха по-горе?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвай с F2 (или другите), но веднага след като натиснеш бутона на захранването. Не изчаквай да се появи това изображение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, jhoro написа:

Пробвай с F2 (или другите), но веднага след като натиснеш бутона на захранването. Не изчаквай да се появи това изображение.

Играх си на пианист и не съм изчаквал.

преди 5 минути, Raze написа:

И направи ли това, което ти казаха по-горе?

В понеделник ще го тествам, щом има логика в това да инсталирам ОС във въздуха.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защо реши, че това е причината? Казваме ти да направиш това, защото ако има повреда в твърдия диск и BIOS не може да го инициализира, системата забива и не може да продължи. Да извадиш диска е най-лесно и да разбереш дали проблема е в него.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Raze написа:

Защо реши, че това е причината? Казваме ти да направиш това, защото ако има повреда в твърдия диск и BIOS не може да го инициализира, системата забива и не може да продължи. Да извадиш диска е най-лесно и да разбереш дали проблема е в него.

Аз не знам коя е причината. Къде съм заявил, че я знам? Какъв точно резултат трябва да очаквам, когато няма диск, на който да се инсталира ОС?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами казах ти каква е идеята. Като не ти харесва, оправяй се, има сервизи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А сега пък къде съм казал, че не ми харесва? Казах, че ще пробвам в понеделник. Питам какво да очаквам, когато няма диск, на който да се инсталира - получавам "има сервизи".

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, Raze написа:

Очакваме да може да се влезе в BIOS. Ако пак не може, може да има проблем в останалия хардуер или BIOS.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, аm-аm написа:

Аз не знам коя е причината. Къде съм заявил, че я знам? Какъв точно резултат трябва да очаквам, когато няма диск, на който да се инсталира ОС?

Ако тръгне зареждането от флашката и стигне до това къде да инсталираш,поне ще разбереш,че причината е в диска...........толкова ли сам не можеш да се сетиш,ами като на дете трябва да ти се обяснява!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аха. Благодаря за предложенията.

преди 1 минута, Слави Маринов написа:

... толкова ли сам не можеш да се сетиш,ами като на дете трябва да ти се обяснява!

Не ми се гадае, за мен това е наука, не боб.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 часа, Raze написа:

Да извадиш диска е най-лесно и да разбереш дали проблема е в него.

Няма нужда да го вади. Само да откачи кабела за данни от диска.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...