Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

musicmania

Прехвърляне на данни от SE към 8 plus

Препоръчан отговор

Здравейте. Закупих си Iphone 8 плюс и искам да си прехвърля информацията от стария, влизам с мейла и паролата и давам restore icloud и последния бекъп. Започва да върти и стои вече над час, преди това пак пробвах седеше и повече. Wifi е добър, не е от мрежата, не мога да разбера. Казаха ми, да го ресетна и да опитам пак, но как като не мога да влезна. Не му разбирам, ще ви помоля за помощ.

Благодаря.

http://prikachi.com/images.php?images/380/9607380R.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Каква е идеята на снимката, която си дал?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

До там спира всичко. Давам Continue, почва да върти и така с часове.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това е някаква настройка за true tone display нещо си. Ако избереш горния бутон какво става, пак ли същото? От архива имаш ли опция да избереш какво да възстанови?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Raze написа:

Това е някаква настройка за true tone display нещо си. Ако избереш горния бутон какво става, пак ли същото? От архива имаш ли опция да избереш какво да възстанови?

Дава ми само архива, избирам го, дава ми тази настройка, давам continue и започва да върти. И горната опция да избера пак същото.

https://dox.abv.bg/download?id=e1ccfd6354#

Ето как вървят стъпките и до къде спира.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Двата апарата с един и същи софт са?
Преди известно време от Apple пуснаха един ъпдейт само за 8 плюс и неговия актуален последен софтуер 12.3.2 се различава от актуалния последен софтуер 12.3.1 на останалите апарати.
По тази причина на мен не ми позволява да си прехвърля бакъп от 8 плюс на нито един друг апарат.

Сетъпнете го апарата като нов и вижте с кой софтуер е, но на 90 процента подозирам че това е проблема.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...