Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте! В момента има ли български сървъри за WoW? Предпочитам някой фън Instant 80 (wotlk) български сървър, в който дневно има няколко играча. Стана ми носталгично, преди към 8-9 години имаше доста български сървъри, дори и фън сървъри с добра популация за инстънт 80, но сега изглежда, че не мога да намеря дори и един бългърски сървър. Ако знаете някой, може да публикувате.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, kvoetvae написа:

Здравейте! В момента има ли български сървъри за WoW? Предпочитам някой фън Instant 80 (wotlk) български сървър, в който дневно има няколко играча. Стана ми носталгично, преди към 8-9 години имаше доста български сървъри, дори и фън сървъри с добра популация за инстънт 80, но сега изглежда, че не мога да намеря дори и един бългърски сървър. Ако знаете някой, може да публикувате.

А защо не играеш в оригиналния. Таквата е 21 лева на месец. А ако си добър може да си заработваш тези пари със злато и няма да ги плащаш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, Емил Костов написа:

А защо не играеш в оригиналния. Таквата е 21 лева на месец. А ако си добър може да си заработваш тези пари със злато и няма да ги плащаш.

Както казах, предпочитам български инстант 80, тъй като ми се доигра само заради носталгията и не ми се развива до абсурдният 120 левел, и не съм фен на новите експанжъни. Стана ми странно това, че преди имаше доста български сървъри с прилична популация, а сега изглежда, че няма дори един бългърски сървър.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)
преди 1 минута, kvoetvae написа:

Както казах, предпочитам български инстант 80, тъй като ми се доигра само заради носталгията и не ми се развива до абсурдният 120 левел, и не съм фен на новите експанжъни. Стана ми странно това, че преди имаше доста български сървъри с прилична популация, а сега изглежда, че няма дори един бългърски сървър.

Нормално! Ти какво очакваш. Един сървър трябва да се поддържа, а за това са нужни пари. Няма как да стане. Иначе на оригиналния си е чисто ДРАНЕ!!! Спор няма!! Но който е маниак ще се навие. Иска се и доста време! :)

Редактирано от Емил Костов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, Емил Костов написа:

Нормално! Ти какво очакваш. Един сървър трябва да се поддържа, а за това са нужни пари. Няма как да стане. Иначе на оригиналния си е чисто ДРАНЕ!!! Спор няма!! Но който е маниак ще се навие. Иска се и доста време! :)

Е, пак отбелязвам, че до преди няколко години имаше доста бългърски сървъри. В сървър, пригоден само за играчи от България, изискванията не са големи, тъй като не се очакват няколко хиляди играчи 24/7 онлайн :) . А пък и тези сървърчета се издържаха с донейт.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, kvoetvae написа:

Е, пак отбелязвам, че до преди няколко години имаше доста бългърски сървъри. В сървър, пригоден само за играчи от България, изискванията не са големи, тъй като не се очакват няколко хиляди играчи 24/7 онлайн :) . А пък и тези сървърчета се издържаха с донейт.

Не е същото. Нали се сещаш, че ако всичко става за 5 минути в един момент се губи тръпката и сървърът лека полека си заминава. Аз съм бивш геймър така че всичко ми е ясно :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, Емил Костов написа:

Не е същото. Нали се сещаш, че ако всичко става за 5 минути в един момент се губи тръпката и сървърът лека полека си заминава. Аз съм бивш геймър така че всичко ми е ясно :)

Не точно, тъй като в повечето почваш с втория най-добър гиър и събираш за най-добрият гиър като играеш арени/батълграунди и др. Въпреки, че е фънсървър, идеята е все пак да има за какво да играеш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, kvoetvae написа:

Не точно, тъй като в повечето почваш с втория най-добър гиър и събираш за най-добрият гиър като играеш арени/батълграунди и др. Въпреки, че е фънсървър, идеята е все пак да има за какво да играеш.

Така е, но ние сме сме свикнали да правим донейт, а и даден сървър си иска доста пари за поддържане. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 минути, Емил Костов написа:

ака е, но ние сме сме свикнали да правим донейт

това  не е вярно българина е най големия донайтец

докато на запад бачкат за 30 лв на час  в бг бачкат за 3 лв на час

27 лв донайтва на шефа си 

на час!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Yvan Sergeеv написа:

това  не е вярно българина е най големия донайтец

докато на запад бачкат за 30 лв на час  в бг бачкат за 3 лв на час

27 лв донайтва на шефа си 

на час!

За което си прав! Прави си!! Нищо повече не мога да кажа!! Така е!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 13.07.2019 г. в 21:32, kvoetvae написа:

Почти всеки сървър до 80ти се разпада. Единствено Warmane остана който е с голяма популация , и има български гилдии и хордски и алиански които райдват стабилно. Единствения минус на сървъра е че има много мултибоксери и донейтъри и че няма много място в сървъра и трябва да чакаш ред да влизаш , но пък емоцията е много добра. Всичко си бачка, но минусите са си минуси , все пак както е казал колегата по-горе, някак си трябва да се издържат.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...