Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

World of Warcraft сървъри

Препоръчан отговор

Здравейте! В момента има ли български сървъри за WoW? Предпочитам някой фън Instant 80 (wotlk) български сървър, в който дневно има няколко играча. Стана ми носталгично, преди към 8-9 години имаше доста български сървъри, дори и фън сървъри с добра популация за инстънт 80, но сега изглежда, че не мога да намеря дори и един бългърски сървър. Ако знаете някой, може да публикувате.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, kvoetvae написа:

Здравейте! В момента има ли български сървъри за WoW? Предпочитам някой фън Instant 80 (wotlk) български сървър, в който дневно има няколко играча. Стана ми носталгично, преди към 8-9 години имаше доста български сървъри, дори и фън сървъри с добра популация за инстънт 80, но сега изглежда, че не мога да намеря дори и един бългърски сървър. Ако знаете някой, може да публикувате.

А защо не играеш в оригиналния. Таквата е 21 лева на месец. А ако си добър може да си заработваш тези пари със злато и няма да ги плащаш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Емил Костов написа:

А защо не играеш в оригиналния. Таквата е 21 лева на месец. А ако си добър може да си заработваш тези пари със злато и няма да ги плащаш.

Както казах, предпочитам български инстант 80, тъй като ми се доигра само заради носталгията и не ми се развива до абсурдният 120 левел, и не съм фен на новите експанжъни. Стана ми странно това, че преди имаше доста български сървъри с прилична популация, а сега изглежда, че няма дори един бългърски сървър.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, kvoetvae написа:

Както казах, предпочитам български инстант 80, тъй като ми се доигра само заради носталгията и не ми се развива до абсурдният 120 левел, и не съм фен на новите експанжъни. Стана ми странно това, че преди имаше доста български сървъри с прилична популация, а сега изглежда, че няма дори един бългърски сървър.

Нормално! Ти какво очакваш. Един сървър трябва да се поддържа, а за това са нужни пари. Няма как да стане. Иначе на оригиналния си е чисто ДРАНЕ!!! Спор няма!! Но който е маниак ще се навие. Иска се и доста време! :)

Редактирано от Емил Костов (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Емил Костов написа:

Нормално! Ти какво очакваш. Един сървър трябва да се поддържа, а за това са нужни пари. Няма как да стане. Иначе на оригиналния си е чисто ДРАНЕ!!! Спор няма!! Но който е маниак ще се навие. Иска се и доста време! :)

Е, пак отбелязвам, че до преди няколко години имаше доста бългърски сървъри. В сървър, пригоден само за играчи от България, изискванията не са големи, тъй като не се очакват няколко хиляди играчи 24/7 онлайн :) . А пък и тези сървърчета се издържаха с донейт.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, kvoetvae написа:

Е, пак отбелязвам, че до преди няколко години имаше доста бългърски сървъри. В сървър, пригоден само за играчи от България, изискванията не са големи, тъй като не се очакват няколко хиляди играчи 24/7 онлайн :) . А пък и тези сървърчета се издържаха с донейт.

Не е същото. Нали се сещаш, че ако всичко става за 5 минути в един момент се губи тръпката и сървърът лека полека си заминава. Аз съм бивш геймър така че всичко ми е ясно :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Емил Костов написа:

Не е същото. Нали се сещаш, че ако всичко става за 5 минути в един момент се губи тръпката и сървърът лека полека си заминава. Аз съм бивш геймър така че всичко ми е ясно :)

Не точно, тъй като в повечето почваш с втория най-добър гиър и събираш за най-добрият гиър като играеш арени/батълграунди и др. Въпреки, че е фънсървър, идеята е все пак да има за какво да играеш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, kvoetvae написа:

Не точно, тъй като в повечето почваш с втория най-добър гиър и събираш за най-добрият гиър като играеш арени/батълграунди и др. Въпреки, че е фънсървър, идеята е все пак да има за какво да играеш.

Така е, но ние сме сме свикнали да правим донейт, а и даден сървър си иска доста пари за поддържане. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Емил Костов написа:

ака е, но ние сме сме свикнали да правим донейт

това  не е вярно българина е най големия донайтец

докато на запад бачкат за 30 лв на час  в бг бачкат за 3 лв на час

27 лв донайтва на шефа си 

на час!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, Yvan Sergeеv написа:

това  не е вярно българина е най големия донайтец

докато на запад бачкат за 30 лв на час  в бг бачкат за 3 лв на час

27 лв донайтва на шефа си 

на час!

За което си прав! Прави си!! Нищо повече не мога да кажа!! Така е!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 13.07.2019 г. в 21:32, kvoetvae написа:

Почти всеки сървър до 80ти се разпада. Единствено Warmane остана който е с голяма популация , и има български гилдии и хордски и алиански които райдват стабилно. Единствения минус на сървъра е че има много мултибоксери и донейтъри и че няма много място в сървъра и трябва да чакаш ред да влизаш , но пък емоцията е много добра. Всичко си бачка, но минусите са си минуси , все пак както е казал колегата по-горе, някак си трябва да се издържат.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 1 година по-късно...

За сървър с instant 80  се чудех много ...
Но реших да направя просто един WOTLK pve/pvp с 10х рейтове.
Ако искате може да заповядате.
http://pride-wow.com/
Скоро пускам и сайта със user панел и всичко характерно за WoW сайт...  жената още пише сайта :D :D :D .
Нямам намерение да има донаторски простотии, просто искам да се опитам да събера фенове на играта.
Сървара е хостнат на добра сървърна машинка, но нека го тестваме... при ваше желание де ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 1 месец по-късно...

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване