Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Искам да се оженя за тази жена.Някой може ли да ми даде компетентно мнение дали е хубава?

2111567535.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако си избираш жена по красотата и, нищо хубаво не те чака ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моля някой, който я е пробвал, да каже дали е добра в леглото и дали може да прави мусака без заливка. Моля ви се, много ми е важно, защото имам алергия към мляко, а в заливката към мусаката се ползва кисело мляко!

преди 1 минута, Megumi написа:

Хубава е, но тая рокля.......

В интернет имаше клип, където е без рокля. Мисля, че млеконадоят ѝ ще позволи отглеждането на 2 до 3 деца, а аз повече не искам!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Жената се Омъжва, Ти евентуално се жениш. И за тая работа трябват двама. Искането е безплатно, ама моженето...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Доказано е, че при влюбване мозъкът преобразува в определена посока чувствените възприятия /временно/./И крокодилче може да го възприемеш като сърничка, На пръв страничен  поглед момичето е симпатично, но има и доста други критирии в твоя случай - ...........най вече дошла ли ти  е "сляпата неделя"....Поздрави

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, klass написа:

Жената се Омъжва, Ти евентуално се жениш. И за тая работа трябват двама. Искането е безплатно, ама моженето...

Хората се женят, мъжа се оженва, а жената се омъжва. Само уточнявам, че оставам с вчепетлението, че ме поправяш.

преди 2 минути, malcho STOYANOV написа:

На пръв страничен  поглед момичето е симпатично, но има и доста други критирии в твоя случай - ...........

Допиши това с многоточието, че инак как да си я избера?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Взимай я, нищо че не може да прави мусака, със сигурност прави кекс.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много се притеснявам да не изляза снобар, защото момичето е богато. А също така е висока и не искам хората да си мислят, че страдам от комплекс на късия пенис. Как мога да поправя това?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе как се казваше момата?Някъде съм я гледал,реклами,сериали,филми.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А бе пич -ако си влюбен, значи хормона решава вместо теб, ако не  си - включи сметалото, то ще реши въпроса ти.И за обща култура - знай, че не съществува абсолютно правилно решение.Хо хо

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Прилича на Дженифър Лорънс. Слаба актриса и неособено привлекателна като жена. Препоръчвам на автора да отложи женитбата за неопределено време.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, bojoviki написа:

Абе как се казваше момата?Някъде съм я гледал,реклами,сериали,филми.

Дженифър Лорънс. Забравил съм да го напиша! Обаче фамилията ще ѝ я сменя.jennifer lawrence ok GIF

преди 7 минути, malcho STOYANOV написа:

А бе пич -ако си влюбен, значи хормона решава вместо теб, ако не  си - включи сметалото, то ще реши въпроса ти.

Сигурен съм, че казваш нещо много мъдро, опитвам, но не мога да го разбера...

преди 7 минути, malcho STOYANOV написа:

И за обща култура - знай, че не съществува абсолютно правилно решение.Хо хо

Даа. Един пич като мен се качил на най-високата и непристъпна планина, където живеел един мъдрец, за да го попита дали да се ожени за някаква си там Джефи Ло Ръ. И мъдрецът му отговорил:

- И да се ожениш за нея и да не се ожениш за нея, след 20 години ще съжаляваш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 39 минути, аm-аm написа:

Хората се женят, мъжа се оженва, а жената се омъжва. Само уточнявам, че оставам с вчепетлението, че ме поправяш. 

Ооо не, не бих си позволил! Само казвам, че заглавието ми звучи малко дървено.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, klass написа:

Ооо не, не бих си позволил! Само казвам, че заглавието ми звучи малко дървено.

Заимствах го от тази гениална тема: Часовник Атлантик мнение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 31 минути, malcho STOYANOV написа:

А бе пич -ако си влюбен, значи хормона решава вместо теб, ако не  си - включи сметалото, то ще реши въпроса ти.И за обща култура - знай, че не съществува абсолютно правилно решение.Хо хо

Правилното решение си вижда после :

- Сполетя ме катастрофа ! Жената избяга...

- Оооо ! Ти още нищо не знаеш ! Моята се върна !

......................................

И нека мъжете да знаят и не забравят ! При относително равни условия - жената избира ! Ние само си показваме опашките - като пауните .....! :nono:

0326062001440485959_491738_600x458_actua

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, аm-аm написа:

Заимствах го от тази гениална тема: Часовник Атлантик мнение

Как може да сравниш часовник с жена/съпруга?

Доста заядливичко ми идва, освен ако не е някакъв висш пилотаж на сарказма...

Но пък може да се развие в насока, каква жена търсят и са търсили, мъжете, за съпруга... И вземе, че се получи от нищо-нещо!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ми прочети другата тема. Мен ме усмихна в този хубав облачен ден, пък там ще откриеш и защо съм създал тази тема.

преди 1 час, by_chechi написа:

При относително равни условия - жената избира !

Ей затова им се дразня на жените, когато се оплакват от свине, нерези, прасета и прочие, след като техният естествен подбор е селектирал точно тези черти като най-рахатни.

Аз, например, никога няма да се разсърдя на своите прадядовци за това, че са селектирали жени с цици. Ама никога!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дженифър Лорънс е сгодена за Кук Марони, дали няма да има против женидбата ви? Нещо кум/кума няма ли да ти трябват. Ако се уточните за сватба, свиркай да идваме, ше има кифтаци нали?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
току-що, AAUUXX написа:

Дженифър Лорънс е сгодена за Кук Марони,

голема работа, шъ станат баджанаци

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз нямам нищо против да е сгодена за този приятен младеж. Въпросът е дали аз да се женя за нея.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, аm-аm написа:

не искам хората да си мислят, че страдам от комплекс на късия пенис. Как мога да поправя това?

Ми показвай им го на хората за да си мислят такива неща, щом имаш с кво да се пофалиш защо го криеш. 

току-що, аm-аm написа:

Аз нямам нищо против да е сгодена за този приятен младеж. Въпросът е дали аз да се женя за нея.

Нищо не те спира да се ожениш за нея, все ше се научи мусака да прави 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря ви за топлите пожелания. Но за мен належащо е някой, който я е пробвал, да си даде оценката, за да имам данни от първа ръка, така да се каже.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пиши на Кук вярвам ше сподели впечатление, пък ще решиш след това дали да я вземаш. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 5 минути, аm-аm написа:

виш ся, ако тя не ти аресва, мойш съ ожениш за него

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...