Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

преди 2 минути, AAUUXX написа:

Пиши на Кук вярвам ше сподели впечатление, пък ще решиш след това дали да я вземаш. 

Нямам му телефонния номер. Освен това ме притеснява, че ще ми излезе скъпо да си говорим през океана. И, не на последно място, мисля, че българския му е слаб и няма да мога да му разбера всичко.

Абе няма пълно щастие и това си е fail empire strikes back GIF by Star Wars

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, дръндю написа:

виш ся, ако тя не ти аресва, мойш съ ожениш за него

Да ве ама кой ше ражда, че иска две три деца не повече

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, AAUUXX написа:

Не повече!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
току-що, AAUUXX написа:

ми шса напънат ве, кво толкус, белким им съ роди нешто

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, дръндю написа:

ми шса напънат ве, кво толкус, белким им съ роди нешто

Нема май да се получи, виж Азис и Китаеца колко се мъчиха и нещо не се получи. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, AAUUXX написа:

Нема май да се получи, виж Азис и Китаеца колко се мъчиха и нещо не се получи. 

Китаеца си призна, че са му платили да се прави, че живеят заедно.

Моето е истинска любов, обаче ме е страх от неизвестността. Мусаката, децата, тея три неща...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Айде, пак влезнах ме в кафявата тема, върти сучи пак миризливо се получи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, аm-аm написа:

Китаеца си призна, че само са се правили, че живеят заедно. Моето е истинска любов, обаче ме е страх от неизвестността. Мусаката, децата, тея три неща...

Пробвай я, ако не ти покрие очакванията имаш 14 дневен срок за връщане или ползваш гаранционен сервиз, не губиш нищо. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това е като моя тест за хомосексуализъм: Спиш с мъж и ако не ти хареса, значи не си педал.

Ама аз не искам да рискувам. И момата първа употреба пак може да има рекламации. Ако може едно компетентно мнение дали е хубава, да се ориентирам само...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, AAUUXX написа:

Пробвай я, ако не ти покрие очакванията имаш 14 дневен срок за връщане или ползваш гаранционен сервиз, не губиш нищо. 

Да има наизпредвид, че това важи само ако си я поръча по интернет!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 21 минути, аm-аm написа:

Благодаря ви за топлите пожелания. Но за мен належащо е някой, който я е пробвал, да си даде оценката, за да имам данни от първа ръка, така да се каже.

Нямай им много вяра на пробвалите.

Може те излъжат, за да се набуташ, или ... да те излъжат, щото ти завиждат, че си волен и свободен, и тепърва те чакат прекрасни романтични вечери...

Стреляй, пък и да има дефекти, ще ти останат спомените и да разказваш на внуците, как покрай един часовник за малко да си вземеш гиздава женичка....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, halek написа:

Да има наизпредвид, че това важи само ако си я поръча по интернет!

Разбира се, няма да ходи да я докарва от зад океана, ше му я пратят с куриер до тук. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, аm-аm написа:

Даа. Един пич като мен се качил на най-високата и непристъпна планина, където живеел един мъдрец, за да го попита дали да се ожени за някаква си там Джефи Ло Ръ. И мъдрецът му отговорил:

- И да се ожениш за нея и да не се ожениш за нея, след 20 години ще съжаляваш.

След 10 години! След 10!!! Научете ги тия мъдрости вече. След 20 или ще си и свикнал, или ще си я забравил и няма да съжаляваш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В "Игрите на глада" си беше направо антипатична, по-късната и версия излглежда малко по-добре. Или се разхубавява с годините или стилистите са и оправили образа. И Софи Търнър не става и новата Лара Крофт също, нещо им липсва в излъчването за топ продукции, особено ако ги сравниш  с предната Лара Крофт - Джоли или предния тъмен феникс - Янсен ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

има нужда от психолог

и взимане на мерки за проблема

влюбване в известна личност 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 17 минути, Yvan Sergeеv написа:

има нужда от психолог

и взимане на мерки за проблема

влюбване в известна личност 

Аууу, ма тая известна ли била? Да не е открила неква планета?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Радул написа:

Аууу, ма тая известна ли била? Да не е открила неква планета?

ти в такива ли се влюбваш

сирена колко планети откри 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Yvan Sergeеv написа:

ти в такива ли се влюбваш

сирена колко планети откри 

Не съм ги броил... стотина некъде.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, аm-аm написа:

Аз нямам нищо против да е сгодена за този приятен младеж. Въпросът е дали аз да се женя за нея.

Работата е на 50 процента сигурна!!! Остават нейните 50 процента!!!

преди 3 часа, аm-аm написа:

Но за мен належащо е някой, който я е пробвал, да си даде оценката, за да имам данни от първа ръка, така да се каже.

Само аз ли съм я пробвал или останалите скромничат!!! Не е нищо особено!!! Не гълта!!! Оставало и между зъбите!!!! Мен една друга женшина ме впечатли и откакто я срещнах не мисля за друга, не мисля и да я сменям!!!!

618x840.jpg

00112476.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ко не беше руса, можеше да мине и за симпатична даже.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, аm-аm написа:

Искам да се оженя за тази жена.Някой може ли да ми даде компетентно мнение дали е хубава?

2111567535.jpg

Тъй като си показал  и наблегнал на външния вид на  жената предполагам трябва да се коментира него. По принцип е трудно да се иска мнение от една жена за друга жена  и искането ти за мнение трябва да е насочено към мъжката аудитория. Още повече ,че ти изискваш и някой да я оцени и  след пробване. Може да я пробва разбира се и жена, но пък мнението и тогава ще бъде субективно. Да видим дали ще ти завидим за дамата на мераците ти.

Красива жена. Визията и стайлинга показват висок стандарт на живот.Много поезия и нежност в  теменужено синия поглед. Изключително пестелив и обран грим , който подчертава красивите очи на жената. Червилото е в тенденциите на модния летен цветови  фаворит , който обещава  и намеква . Младата дама е убедителен пример за постигната  добра визия, когато се повериш в ръцете на добри дизайнери и коафьори. Обиците с диаманти и сапфири показват доверието на  известна бижутерска марка да повери за реклама  в ръцете на създанието, своите шедьоври. Тънкия воал на дизайнерската рокля обвива като нежна пяна красивите рамене на дамата. Те са намек какво би могло да се получи, ако решиш да ги свалиш и продължиш по-надолу. Роклята е прекрасен пример затова, че понякога облечен, можеш да покажеш и намекнеш  повече неща, вместо да се разгологъзиш просташки. Започваш да мечтаеш, какво би се получило , ако надникнеш в будоара на нежната прелест и погалиш косите и.

Това от мен.

Сега понеже дамата е с  платинена  визия и статус /това намек от друга тема на разговор:lol6:/питам се какви качества трябва да притежава мъж за да я спечели ? Ти, драги с какво би могъл да завоюваш жена с различен социален статус от твоя ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не пожелавай жената на Ближния си.

Още повече, че в тази тема се коментират интимни неща и интимни моменти.

Валкирия моля те изтрии темата. Тази тема хули десетте Божи заповеди.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 1 час, Bozhidar Denkov написа:

и с какво нарушава десетте Божи заповеди
къде в библията пише, че е забранено да се смееш на шегите на съфорумци

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, Bozhidar Denkov написа:

Не пожелавай жената на Ближния си.

Още повече, че в тази тема се коментират интимни неща и интимни моменти.

Kоя Божа заповед е нарушена Денков? Жената е сгодена, не е омъжена. Така че, тази която си цитирал не е нарушена. Други?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...