Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте, забравих си паролата на един имейл, който ми е наистина важен. Не знам как мога да си го върна, защото тези техни допълнителни защити не ми харесваха преди и не ги използвах както трябва. Ако някой може да помогне как да си върна абв пощата нека пише :) благодаря предварително :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

на място в София, в офиса на abv  с лична карта... няма друг вариант.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може да се свържете с екипа и да ги питате как стоят нещата с проблема ви, те най-добре ще ви кажат какво трябва да направите.

От кога не сте ползвали пощата си?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

изчакай 3 месеца 

ще го ликвидират

и може да си го направиш на ново 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Yvan Sergeеv написа:

изчакай 3 месеца 

ще го ликвидират

и може да си го направиш на ново 

Глупости, след 3 месеца само ще изпразнят съдържанието на кутията, няма да освободят акаунта!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не е след 3, а след 6 месеца (180 дни)

Цитат

За да бъде активна пощенската Ви кутия е необходимо да влизате поне веднъж на 180 дни, а ако не влизате повече от 180 дни, нейното съдържание (писма, файлове, адреси) се изтрива.

Колкото до забравената парола:

Цитат

Ако загубите достъп до Вашата АБВ поща отидете на страницата „Забравена парола“, въведете имейл адреса, чиято парола сте забравили, изберете „Не съм робот“ и кликнете „НАПРЕД“.

• Най-лесно и бързо можете да възстановите достъпа до имейла си от „Забравена парола“ чрез мобилен телефон.

Изберете „Изпращане на SMS с код за проверка до мобилен номер“, потвърдете номера си, въведете кода от получения SMS и натиснете „НАПРЕД“. Следва да въведете желаната нова парола два пъти и натиснете „ЗАПИС“. Паролата Ви е сменена успешно.

• Ако не сте въвеждали или не можете да ползвате мобилният номер, но предварително сте посочили алтернативен имейл адрес, системата на АБВ ще ви го предложи като възможност за възстановяване на достъпа.

Изберете „Изпращане на писмо с код за проверка до имейл адрес, изпишете целият адрес и натиснете „ИЗПРАТИ КОД“. Въведете кода който сте получили на алтернативния имейл и натиснете „НАПРЕД“. Въведете и повторете избраната нова парола и натиснете „ЗАПИС“. Паролата Ви е сменена успешно.

Попълнете задължителните полета в нея и Екипа на АБВ ще изпрати отговор на имейл адреса за обратна връзка, който сте посочили.

Ако е нужно допълнително уточняване или проверка на коректността на личните ви данни, ще получите телефонен номер за връзка с нас.

След положително потвърждаване на личните ви данни по телефон ще получите инструкция за следване на процедура по възстановяване на достъпа посредством КЕП за физическо лице или покана за посещение в офиса на АБВ.
Как можем да възстановим достъпа до имейла си в abv.bg?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 22 часа, jhoro написа:

Колкото до забравената парола:

Добре вие след като сте толкова добре осведомен, може ли да ми кажете как да постъпя с облака 

на Microsoft . . . OneDrive !?

Миналия месец пуснах редактирано видео /посредством споделяне/ по електронен адрес на човек

от Стара Загора. От там не получих никакви известия за това дали го е получил или не !

За жалост пък /през този период/ му изгубих и визитната картичка, така че и да искам вече не мога и да му се обадя !

Прерових целия ОneDrive и ВСИЧКИ МОИ АКТИВНИ ПОЩИ, но единственото нещо което открих във облака е датата

когато съм го изпратил /29.06.2019/, но не и имейла до КОГО съм пратил този линк за сваляне на видеото !

Случая който ви описвам СЕГА съм го публикувал преди няколко дни в ОТДЕЛНА ТЕМА във форума,

но без да получа задоволителен отговор !?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Optium написа:

Добре вие след като сте толкова добре осведомен, може ли да ми кажете как да постъпя с облака на Microsoft . . One Drive!?

Миналия месец пуснах редактирано видео /посредством споделяне/ по електронен адрес на човек от Стара Загора. От там не получих никакви известия за това дали го е получил или не! За жалост пък /през този период/ му изгубих и визитната картичка, така че и да искам вече не мога и да му се обадя! Прерових целия ОneDrive и ВСИЧКИ МОИ АКТИВНИ ПОЩИ, но единственото нещо което открих във облака е датата когато съм го изпратил /29.06.2019/, но не и имейла до КОГО съм пратил този линк за сваляне на видеото! Случая който ви описвам СЕГА съм го публикувал преди няколко дни в ОТДЕЛНА ТЕМА във форума, но без да получа задоволителен отговор!?

Хммм ...  Единственото нещо, което мога да кажа е:

1. отворете https://onedrive.live.com;
  2. Отидете в папка „Споделени“;
  3. Намерете и маркирайте споделения файл;
  4. Кликнете на символа :emoji_symbols-35: горе вдясно;
  5. В полето вдясно обърнете внимание на полето „Управление на достъпа“. Там са възможни два варианта:
  • да сте споделили файла с конкретен човек. Тогава ще видите името на човека и неговия е-мейл адрес;
  • да сте създали връзка към файла на принципа „Всеки с тази връзка може да преглежда този елемент“. Ако сте приложили този вариант - няма да можете да възстановите с кого сте споделили файла. Поне не от тук.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 14.07.2019 г. в 12:38, salfie написа:

Здравейте, забравих си паролата на един имейл, който ми е наистина важен. Не знам как мога да си го върна, защото тези техни допълнителни защити не ми харесваха преди и не ги използвах както трябва. Ако някой може да помогне как да си върна абв пощата нека пише :) благодаря предварително :) 

Кликни на забравена парола,въведи си втория имейл(ако имаш зададен)или си въведи мобилния телефон.Очаквай смс.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 15.07.2019 г. в 17:01, jhoro написа:

Единственото нещо, което мога да кажа е:

Наистина съм се прецакал с "ВСЕКИ С ТАЗИ ВРЪЗКА МОЖЕ ДА ПРЕГЛЕЖДА ТОЗИ ЕЛЕМЕНТ":

http://forum.skynomad.net/gallery/albums/userpics/Spodeleni_faylove_1.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...