Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Legendary

Искам да променя цялостния облик на стаята си.

Препоръчан отговор

Здравейте на всички!Ще пробвам да карам на кратко.От известно време обмислям да променя цялостния облик на стаята си.Имам няколко въпроса и също така се надявам ако някой има хубави идей да ми помогне или да ме насочи към правилното решение.
 На кратко за мен  - на 26 от малък град(споменавам го понеже може да има идей с материали или други неща,които може би няма да успея да си набавя). Стаята е западно изложение  и в часовете след обяд е силно огрята от слънцето.Като големина е 10-12 квадарата макс,в момента е изцяло в бяло и с обикновен балатум.Прекарвам в нея повечето от времето вкъщи но поради липса на средства все отлагах .ОТ известно време се занимавам с гейм стрийминг и ми се иска да стане една идея по тематично хем ще освежа хем ще е по интересно на хората.

В главата ми се върти нещо от сорта на червена боя / тъмна близко до винева може би в комбинация с черен мокет  или да я оставя бяла ?? 
Ще ми трябва предложение за легло/спалня  да кажем персон и половина

предложение за работна маса с по големи размери.. в момента ползвам с големина 140х70 на 75 височина но е много нестабилна понеже е много стара иска се да е просто стабилна с масивен плод понеже ще носи 2 монитора пц и други работи.обаче като им гледам цените се стресирам
По натам ще се избира стол за човек тежащ над 100 кг 
За финал ако може да ми покажете сайтове/разработчици на лого по мой дизайн... Идеята ми е вместо картини над леглото ми да има мое лого (3д - светулки и разни такива работи)

Очаквам всякакви предложения ,може и снимков материал дори различни от моите виждания да сглобим нещо интересно .
Благодаря предварително за съветите и Ви пожелавам лека и успешна седмица .Сега заминавам на работа :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хващаш ролетката и измерваш всичко до mm. Начертаваш го (най-добре на компютър). Сваляш си Sweet Home 3D и си правиш модел на стаята.

Прецени си бюджета. Прецени дали стаята има нужда от ремонт, преди разкрасяването.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сега гледам е модерно една или две от стените да са в различен цвят. Друг вариант са фототапети или може да си принтираш тема от някаква игра... Също може вместо мокет да помислиш за ламиниран паркет, той предлага голямо цветово разнообразие, сравни цените за кв.м. и прецени.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...