Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте, търся някой с който да си споделяме нетфликс, аз да участвам вече в съществуваща група с хора, или да създадем такава, за да се делят и разходите по самия Нетфликс разбира се, ако някой има или проявява интерес, може да пише, за да обсъдим.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Още ли искат по 25лв, за субтитри преведини с Гугъл ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Pig написа:

Още ли искат по 25лв, за субтитри преведини с Гугъл ?

Малка ни е библиотеката за нашата страна и са си множко 25 лева за нещо което ппц си го има в замунда, но те мързи да го сваляш..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Парите са отделен въпрос, не си заслужава без субтитри да се дава каквото и да било.

Имам платен Real Debrid в KODI отделно ако има субтитри за филма или сериала ги ползвам.

Просто Нетфликс без субтитри не става за нищо ползвал съм го два месеца.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 30 минути, Pig написа:

Парите са отделен въпрос, не си заслужава без субтитри да се дава каквото и да било.

Имам платен Real Debrid в KODI отделно ако има субтитри за филма или сериала ги ползвам.

Просто Нетфликс без субтитри не става за нищо ползвал съм го два месеца.

Аз лично не гледам филми със Субтитри, защото дори в киното не се превежда правилно, на мен субтитри не ми трябват.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В такъв случай си инсталирай Коди

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Премахнаха всички субтитри от Netflix, заради многото оплаквания. Оставиха само основните.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 часа, Pig написа:

В такъв случай си инсталирай Коди

На какъв принцип работи KODI, понеже съм със смарт телевизор и не искам да се обвързвам с излишни устройства и прочие, може ли да бъде инсталирано като приложение и да бъде използвано или как стоят нещата при него.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Телевизора ако ти е с Андроид направо си го инсталираш КОDI, за други тв. с операционни системи не става.

Става и за компове.

Доста инфо има в нета за Коди.

https://www.makeuseof.com/tag/what-is-kodi/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 минути, Pig написа:

Телевизора ако ти е с Андроид направо си го инсталираш КОDI, за други тв. с операционни системи не става.

Става и за компове.

Доста инфо има в нета за Коди.

https://www.makeuseof.com/tag/what-is-kodi/

За жалост телевизорът не е с Android ако беше нямаше да се занимавам и с нетфликс а направо с HBO GO, където е много по евтино и с по-голяма и интересна библиотека. Но ще го пробвам на компютъра, не е проблем да опъна един Hdmi

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С КОDI се гледат филми от Замунда от Нетфликс, HBO GO и от къде ли не.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Използвам KODI + добавката KODI Popcorn Time. + subs.unacs/subs.sab. bz, BG, добавката за субтитри.

Стриймва торент без проблем. 

Има си и самостоятелна програма Popcorn time, за различни платформи:Windows, Android, iOS.

Не съм тетествал как се държи. 

С едно уточнение  повечето филмите не са мултиченъл (многоканални). 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! Интересувам се от темата,регистрирах си акаунт в Netflix, използвах бонуса 1 безплатен месец,много ми хареса. Но е доста скъпо, за моята минимална пенсия. За това сега търся, така нареченият... споделен акаунт, който да е в най горната ценова група, за 4 човека. Заради КАЧЕСТВОТО! Ще го ползвам само за 4К телевизор. Ще се радвам отново, да мога да използвам копчето "NETFLIX" на дистанционното си. 

0897271888 

djani 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това с споделянето не е много популярно като гледам.

Изпробвай Коди същите филми от Нетфликс са и там.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 15.07.2019 г. в 16:40, kerrfly написа:

Здравейте, търся някой с който да си споделяме нетфликс, аз да участвам вече в съществуваща група с хора, или да създадем такава, за да се делят и разходите по самия Нетфликс разбира се, ако някой има или проявява интерес, може да пише, за да обсъдим.

Навит съм, имам замразен акаунт, може да се регистрира и нов, съгласен съм да го поделяме двама, трима, четирима ползвателя. 25 лв е много, но 12.5 лв. изглежда къде по приемливо. Ако намерим  още поне един съмишленик, ще е добре .... но и на ДВЕ да го цепим е поносимо. Ако вас ви устройва

GSM:0897271888 

Djani1964_FM 

преди 3 минути, Pig написа:

Това с споделянето не е много популярно като гледам.

Изпробвай Коди същите филми от Нетфликс са и там.

Ползвам Кодито, качеството не ме устройва... Имам изтеглени и сииднати, хиляди терабайти от и за  "торентите" там съм вече десетина години. Грабна ме "копчето" NETFLIX  и филмотеката. 😀

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, oz000oz написа:

Ползвам Кодито, качеството не ме устройва... Имам изтеглени и сииднати, хиляди терабайти от и за  "торентите" там съм вече десетина години. Грабна ме "копчето" NETFLIX  и филмотеката. 😀

Real Debrid пробвал ли си ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Спортните предавания от цял свят, тези като (Дима Екстра) също ме интересуват. Плащам си за Мtel-ските канали. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, oz000oz написа:

Спортните предавания от цял свят, тези като (Дима Екстра) също ме интересуват. Плащам си за Мtel-ските канали. 

Говоря ти за филмите и сериалите с 4к качество които ти пуска Real Debrid стрeщу 5лв. на месец в Коди

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 37 минути, Pig написа:

Говоря ти за филмите и сериалите с 4к качество които ти пуска Real Debrid стрeщу 5лв. на месец в Коди

Не, не съм ползвал Real Debrid, KODI изобщо не ми е слабост, по точно доста непонятен ми е, имам инсталиран плеара но... не съм задълбавал. Мисля че, споделените акаунти в платените приложения, до колкото разбрах, Real Debrid е точно това, са в моя приоритет. Ще го проуча, благодаря. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...