Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

13709640_10209677449670783_538365026_o-1021x580.jpg

от Теодор Михайлов

https://terminal3.bg/aznesmbsp/

Сега ще ви кажа защо не съм БСП.

Не съм БСП, защото не аз взех властта с кървав преврат, който наричахте и все още наричате “народна революция”.

Не съм БСП, защото не аз, а вие се кръстите сега в църква, която сте взривили преди време и до днес това е най-тежкият терористичен акт в историята на България с 213 убити и 500 ранени.

Не съм БСП, защото не аз, а вие избихте елита на нацията и го заменихте със селяндури с окървавени ръце.

Не съм БСП, защото не аз, а вие заграбихте цялата собственост на хората, която те са имали дори по време на турското робство.

Не съм БСП, защото не аз, а вие изпращахте в лагери на смъртта хората несъгласни с партийната ви линия, която ви беше начертана в Москва.

Не съм БСП, защото не аз, а вие искахте сливане на България със СССР.

Не съм БСП, защото не аз, а вие подменихте историята и все още правите опити за това.

Не съм БСП, защото не аз, а вие стреляхте в гърбовете на тези, които искаха да ви напуснат завинаги.

Не съм БСП, защото не аз, а вие скрихте радиационната опасност от Чернобил, докато преяждахте с храни от безопасни райони.

Не съм БСП, защото не аз, а вие свалихте с преврат бившия си първи и нарекохте това плавен преход към демокрация.

Не съм БСП, защото не аз, а вие за една нощ от комунисти станахте социалисти, които всъщност искат да са капиталисти.

Не съм БСП, защото и като капиталисти само крадете, рушите и чакате комисионни от Москва, докато децата ви учат и работят в САЩ.

Не съм БСП, защото не аз, а вие избрахте Делян Пеевски за шеф на ДАНС и все още криете КОЙ ви го е предложил за този пост.

Не съм БСП, защото не аз, а вие се целувахте с ДПС на Орлов мост в опит да запазите властта, която се крепеше на коалицията с тези, на които преди години сменихте насилствено имената, изселихте в Турция и заграбихте имотите им.

Не съм БСП, защото не аз, а вие и днес повтаряте, че “че властта с кръв се взима, с кръв се дава”.

Не съм БСП, защото не на мен, а на вас покаянието ви е чуждо, затова че сте избивали без съд и присъда собствения си народ, изпълнявайки заръките на чужда държава, наричана от вас “братска”.

Не съм БСП, защото не моята, а вашата памет е къса, а тази на народа ни е жива, а той никога няма да забрави и никога няма да прости.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пий си редовно хапчетата.
Но като гледам медицината е безсилна !!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

оплачи се на боко да ти върне  турското име 

преди 33 минути, Bozhidar Denkov написа:

Не съм БСП, защото не аз, а вие скрихте радиационната опасност от Чернобил, докато преяждахте с храни от безопасни райони.

дете на партиен секретар съм

и съм ял храна каквато са яли и другите деца.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Божидаре ти си егати тъпия политически трол      

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дали има някой, който да се интересува от това, дали си от БСП или не? Хората в този форум те знаят много добре от кои си, но на кой ли му дреме. Луд човек , не умалява. Да се чудиш денем и нощем какво още можеш да напишеш тук,  а не да се хванеш на работа, говори най добре за твоя умствен потенциал!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И като не си БСП какво да направя, да ти отворя един швепс? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, AAUUXX написа:

И като не си БСП какво да направя, да ти отворя един швепс? 

И американско уиски да му налееш, тъй ще си замине от този свят, както овца без история!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Колев60 написа:

И американско уиски да му налееш, тъй ще си замине от този свят, както овца без история!

Много са такива като този дето не знаят какво искат и за какво се борят, драскат паметници, боядисват ги и това ги радва, главата им куха за да разберат що е това паметник и приложението му. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Напомня ми малко на Мунчо Лудия от един разказ ............но истината трябва да се казва каквато е ,без интерпретации от сорта "Народния съд е бил необходимо военно временно решение " ...........защото една партия все още опъва на конгресите си един червен парцал със лика сифилистика Улянов въпреки ,че комунистическия режим със всичките му символики е обявян за престъпен със закон .Децата трябва да занят ,да учат и да разберат в какво мракобесие са живяли родителите и бабите и дядовците им .

– Ти, фашист ли си бай Димитре?

Изправяйки се прав и гледайки Кръстю Андонов право в очите, той каза високо и ясно:

– Да! Щом всички тук, които съдите вие са фашисти и аз съм такъв! Аз се гордея, че в този момент се намирам между тях, а не между вас! Всички, които сега съдите вие са добри и честни хора! Аз съм честен човек, целият ми живот премина в труд, помагайки на всеки нуждаещ се, никого не съм убил или ограбил, по Божите заповеди съм живял не само аз, но и семейството ми.

В залата настъпи оживление, а съдиите свъсиха вежди, след този провокаторски отговор, и започнаха да шушукат помежду си. За да разсеят впечатлението, което направи казаното от бай Димитър в залата, неговият съселянин Иван Гулев в качеството си на съдия го запита:

-Ти, бай Димитре, какво разбираш под думата фашист?

– До момента на моето арестуване аз не я знаех тази дума каква е и откъде е дошла, и никога не бях я чувал. Преди да дойдете вие на власт никой на никого не викаше фашист. Но когато дойде на власт вашата партия разбрах, че аз и много други хора сме фашисти, така ни именуваха онези, които казваха за себе си, че са комунисти. Те ни се заканваха, че ще ни изтребят, биеха и псуваха на фашистка майка. Вие, откакто взехте властта, започнахте да делите хората на фашисти и комунисти, а аз след като не съм комунист – значи съм фашист. Толкова разбирате вие, толкова разбирам и аз. Според вашите разбирания фашисти са тези, които са добри стопани, не пиянстват, не крадат, не пребиват хората за нищо, не закачат чуждите жени, а работят от тъмно до тъмно. А комунистите са тия, дето не им се работи, които крадат, които пребиват имотните, за да им вземат имота, а нямат нищо, защото никога през живота си не са работили. Те са тези, които псуват, бият, пиянстват и викат, заканвайки се: „Смърт на фашистите!”. Ето това разбирам аз под думата „фашист”.

С тези думи бай Димитър си подписа присъдата, но неговото прочувствено слово предизвика такава ярост сред състава на съда, че всички започнаха да жестикулират срещу него, а пияния прокурор Стайков, след кратко колебание, изрева стандартната фраза:

– Смърт за това Михайловистко куче!

При такава „делова” обстановка се провеждаха заседанията на „народните” съдилища и се установяваше виновността на подсъдимите. А че виновни са всички преминали през съда, това красноречиво се доказва от издадените присъди.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Ивайло Димов написа:

Напомня ми малко на Мунчо Лудия от един разказ ............но истината трябва да се казва каквато е ,без интерпретации от сорта "Народния съд е бил необходимо военно временно решение " ...........защото една партия все още опъва на конгресите си един червен парцал със лика сифилистика Улянов въпреки ,че комунистическия режим със всичките му символики е обявян за престъпен със закон .Децата трябва да занят ,да учат и да разберат в какво мракобесие са живяли родителите и бабите и дядовците им .

Иво! Съгласен съм до някъде с теб, но съвсем не е било мракобесие, както го представяш. Явно си млад, за да си живял дълъг период при този режим.Аз помня добре времето от 1960 година до днес.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е то оставаше и да са клали всичко живо .Но след 1944 до 1950 е бил ад за инакомислещите ,аз за това казвам ,че трябва много сериозен прочит на тези 45 години от историята ни .Истината ще ви направи свободни..............

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Чисто БСП си щото в момента търпиш бате ББ, който пък беше охрана на ТД. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Емил Костов написа:

Чисто БСП си щото в момента търпиш бате ББ, който пък беше охрана на ТД. 

БСП няма нищо общо идеологически с ББ и партията му, това че е бил охрана няма значение мисля аз . 

преди 9 минути, Ивайло Димов написа:

Е то оставаше и да са клали всичко живо .Но след 1944 до 1950 е бил ад за инакомислещите ,аз за това казвам ,че трябва много сериозен прочит на тези 45 години от историята ни .Истината ще ви направи свободни..............

В цитираното лошо време голяма част от народа си направиха домове, запада се чудеше как тук всеки има собствен дом, а те живеят под наем. Към днешна дата има не малко все още живеещи в тези домове, защото не могат да си позволят свой такъв. Имало е лоши неща, но далеч не са каквито искат някой да ги представят. Най- лошо е било за тези които са искали да са извън закона, което сега в днешно време е безпроблемно. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В онова време България е била 3 пъти пред фалит и национална катастрофа ,четете малко ,ограмотете се .То и по турско време са строили къщи и са ходили на гурбет по гръчко и Цариградско ............значи ли ,че трябва да забравим Баташкото клане .?Извън закона са били онези ,които не само са били престъпници ами и такива дето не са пеели в един хор с останалите :) Казах ,трябва да се чете и разсъждава .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, Ивайло Димов написа:

Казах ,трябва да се чете и разсъждава .

Четене и четене не е едно и също както казва другаря Реджеп, всеки тълкува по свой или казан му от някой начин. Как фалира държава с такава икономика? 

Цитат

БЪЛГАРСКАТА ЕНЕРГЕТИКА

До средата на XX век бяхме последни в Европа по енергийни мощности. От 1945 до 1990 г. те нараснаха 120 пъти! Стигнахме Белгия и Австрия. Изпреварихме Дания, Португалия и Гърция. Изравнихме се с Европейския съюз.

Енергийната ни стратегия, проектите, инженерната реализация се изпълняваха от забележителния научен център “Енергопроект”. Създаден през 1948 г., той обедини творческите сили на няколко поколения специалисти и стигахме върховете на световната енергетика:

Енергопроект

-         - АЕЦ “Козлодуй”. Проектирана и строена съвместно от руски и наши специалисти, с мощността си 3760 MW осигури 45% от електропроизводството на страната! Тя е една от големите атомни електроцентрали в света!

-         ПАВЕЦ “Чаира”. По мощност (861 MW) и по проектно решение (турбопомпената зала е на 360 метра под земята, в каверна с размерите на зала 1 на НДК) няма европейски аналог!

-         Каскада “Белмекен-Сестримо”. С трите електроцентрали (първата от които е ПАВЕЦ), с обща мощност 735 MW, е международна рядкост!Заема водещо място между действуващите ВЕЦ и ПАВЕЦ в света.

-         Каскада “Арда” – с обема на трите й язовира 1,15 млрд. куб. м, е една от най – големите в Европа!

Тук може да прочете който иска повече

https://www.dnes.bg/blogini/2014/04/28/25-godini-stigat-bylgarskata-ikonomika-predi-1989-g.223772

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Ивайло Димов написа:

В онова време България е била 3 пъти пред фалит и национална катастрофа ,четете малко ,ограмотете се .То и по турско време са строили къщи и са ходили на гурбет по гръчко и Цариградско ............значи ли ,че трябва да забравим Баташкото клане .?Извън закона са били онези ,които не само са били престъпници ами и такива дето не са пеели в един хор с останалите :) Казах ,трябва да се чете и разсъждава .

На теб ти се налага да четеш, а ние помним!!! Ние имаме база за сравнение, ти не!!! Не е нужно някой, който няма и един ден съзнателен живот по това време, да ни казва как сме живели и как сме се чувствали!!! Останалото дето си го писал са пълни глупости и колкото по-бързо го осъзнаеш, толкова по-малко ще се излагаш пред знаещите и можещите!!! Нещо което уж щяло да се случи, ама не се е случило. го броите като факт, че се е случило!!! Това само либерастката сволоч може да измисли подобна простотия и да го използува като пропаганда!!! Плюеш по труда на родителите си, комсомолец!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Чети бре човек .......началото на 80-те България взима заем от 10 милиарда долара от клуб френски банки .Каква икономика бре :) ,ей ша ме уморите ...............Каква енергетика какви 5 лева след като държавата налива пари от един сектор в друг защото втория е губещ .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, AAUUXX написа:

Четене и четене не е едно и също както казва другаря Реджеп, всеки тълкува по свой или казан му от някой начин. Как фалира държава с такава икономика? 

Тук смислен отговор няма да получиш!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Джугашвили написа:

На теб ти се налага да четеш, а ние помним!!! Ние имаме база за сравнение, ти не!!! Не е нужно някой, който няма и един ден съзнателен живот по това време, да ни казва как сме живели и как сме се чувствали!!! Останалото дето си го писал са пълни глупости и колкото по-бързо го осъзнаеш, толкова по-малко ще се излагаш пред знаещите и можещите!!! Нещо което уж щяло да се случи, ама не се е случило. го броите като факт, че се е случило!!! Това само либерастката сволоч може да измисли подобна простотия и да го използува като пропаганда!!! Плюеш по труда на родителите си, комсомолец!!!

Денков е БОТ! Нищо не може да осъзнае. Не знае къде се намира и защо живее. 

преди 31 минути, AAUUXX написа:

БСП няма нищо общо идеологически с ББ и партията му, това че е бил охрана няма значение мисля аз . 

В цитираното лошо време голяма част от народа си направиха домове, запада се чудеше как тук всеки има собствен дом, а те живеят под наем. Към днешна дата има не малко все още живеещи в тези домове, защото не могат да си позволят свой такъв. Имало е лоши неща, но далеч не са каквито искат някой да ги представят. Най- лошо е било за тези които са искали да са извън закона, което сега в днешно време е безпроблемно. 

Напротив имат. БКП няма нищо общо. Всяка една партия след 89 година води политиката на кражба и разпродажба

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Четене му е майката бре Джуган :) ..........или викаш слава на тоя де изби 20 мил ,вероятно спиш под снимката на Тошо Тъпото и Хонекер дето се целуват страстно .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Джугашвили написа:

Тук смислен отговор няма да получиш!!!

Знам, но задават ли си го този въпрос ми е интересно? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

""Плюеш по труда на родителите си, комсомолец!!!""

Ето, тези приказки никой от нас не трябва да ги забравя.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Ивайло Димов написа:

Чети бре човек .......началото на 80-те България взима заем от 10 милиарда долара от клуб френски банки .Каква икономика бре :) ,ей ша ме уморите ...............Каква енергетика какви 5 лева след като държавата налива пари от един сектор в друг защото втория е губещ .

Кога България слага началото на развитието на IT сектора, дето сега е най-добре платения отрасъл??? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Емил Костов написа:

Напротив имат. БКП няма нищо общо. Всяка една партия след 89 година води политиката на кражба и разпродажба

БСП е идеологически наследник на БКП макар и с леки модефикации за да се вмести в закона след 89г.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)
преди 1 минута, Колев60 написа:

""Плюеш по труда на родителите си, комсомолец!!!""

Ето, тези приказки никой от нас не трябва да ги забравя.

Вече 90% са ги забравили Стеф!! И никой не иска да осъзнае, че България използва едно 90% от инфраструктурата изградена пред 89 година!

Редактирано от Емил Костов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...