Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

13709640_10209677449670783_538365026_o-1021x580.jpg

от Теодор Михайлов

https://terminal3.bg/aznesmbsp/

Сега ще ви кажа защо не съм БСП.

Не съм БСП, защото не аз взех властта с кървав преврат, който наричахте и все още наричате “народна революция”.

Не съм БСП, защото не аз, а вие се кръстите сега в църква, която сте взривили преди време и до днес това е най-тежкият терористичен акт в историята на България с 213 убити и 500 ранени.

Не съм БСП, защото не аз, а вие избихте елита на нацията и го заменихте със селяндури с окървавени ръце.

Не съм БСП, защото не аз, а вие заграбихте цялата собственост на хората, която те са имали дори по време на турското робство.

Не съм БСП, защото не аз, а вие изпращахте в лагери на смъртта хората несъгласни с партийната ви линия, която ви беше начертана в Москва.

Не съм БСП, защото не аз, а вие искахте сливане на България със СССР.

Не съм БСП, защото не аз, а вие подменихте историята и все още правите опити за това.

Не съм БСП, защото не аз, а вие стреляхте в гърбовете на тези, които искаха да ви напуснат завинаги.

Не съм БСП, защото не аз, а вие скрихте радиационната опасност от Чернобил, докато преяждахте с храни от безопасни райони.

Не съм БСП, защото не аз, а вие свалихте с преврат бившия си първи и нарекохте това плавен преход към демокрация.

Не съм БСП, защото не аз, а вие за една нощ от комунисти станахте социалисти, които всъщност искат да са капиталисти.

Не съм БСП, защото и като капиталисти само крадете, рушите и чакате комисионни от Москва, докато децата ви учат и работят в САЩ.

Не съм БСП, защото не аз, а вие избрахте Делян Пеевски за шеф на ДАНС и все още криете КОЙ ви го е предложил за този пост.

Не съм БСП, защото не аз, а вие се целувахте с ДПС на Орлов мост в опит да запазите властта, която се крепеше на коалицията с тези, на които преди години сменихте насилствено имената, изселихте в Турция и заграбихте имотите им.

Не съм БСП, защото не аз, а вие и днес повтаряте, че “че властта с кръв се взима, с кръв се дава”.

Не съм БСП, защото не на мен, а на вас покаянието ви е чуждо, затова че сте избивали без съд и присъда собствения си народ, изпълнявайки заръките на чужда държава, наричана от вас “братска”.

Не съм БСП, защото не моята, а вашата памет е къса, а тази на народа ни е жива, а той никога няма да забрави и никога няма да прости.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 132
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Стига с тая скапана носталгия по отминалото време. Точно заради това сме толкова спрели. Защото сме мързеливи като цяло и защото милеем за миналото, вместо да гледаме напред. Миналото си е минало. Или

И като не си БСП какво да направя, да ти отворя един швепс? 

Ами ако дойдеш в България и постоиш малко друга песен ще ми запееш. Никой не говори за носталгия и никой не казва, че трябва да се върне старото време. Това няма как да стане. Извинявай ама с неграмот

Публикувани изображения

оплачи се на боко да ти върне  турското име 

преди 33 минути, Bozhidar Denkov написа:

Не съм БСП, защото не аз, а вие скрихте радиационната опасност от Чернобил, докато преяждахте с храни от безопасни райони.

дете на партиен секретар съм

и съм ял храна каквато са яли и другите деца.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дали има някой, който да се интересува от това, дали си от БСП или не? Хората в този форум те знаят много добре от кои си, но на кой ли му дреме. Луд човек , не умалява. Да се чудиш денем и нощем какво още можеш да напишеш тук,  а не да се хванеш на работа, говори най добре за твоя умствен потенциал!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, AAUUXX написа:

И като не си БСП какво да направя, да ти отворя един швепс? 

И американско уиски да му налееш, тъй ще си замине от този свят, както овца без история!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Колев60 написа:

И американско уиски да му налееш, тъй ще си замине от този свят, както овца без история!

Много са такива като този дето не знаят какво искат и за какво се борят, драскат паметници, боядисват ги и това ги радва, главата им куха за да разберат що е това паметник и приложението му. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Напомня ми малко на Мунчо Лудия от един разказ ............но истината трябва да се казва каквато е ,без интерпретации от сорта "Народния съд е бил необходимо военно временно решение " ...........защото една партия все още опъва на конгресите си един червен парцал със лика сифилистика Улянов въпреки ,че комунистическия режим със всичките му символики е обявян за престъпен със закон .Децата трябва да занят ,да учат и да разберат в какво мракобесие са живяли родителите и бабите и дядовците им .

– Ти, фашист ли си бай Димитре?

Изправяйки се прав и гледайки Кръстю Андонов право в очите, той каза високо и ясно:

– Да! Щом всички тук, които съдите вие са фашисти и аз съм такъв! Аз се гордея, че в този момент се намирам между тях, а не между вас! Всички, които сега съдите вие са добри и честни хора! Аз съм честен човек, целият ми живот премина в труд, помагайки на всеки нуждаещ се, никого не съм убил или ограбил, по Божите заповеди съм живял не само аз, но и семейството ми.

В залата настъпи оживление, а съдиите свъсиха вежди, след този провокаторски отговор, и започнаха да шушукат помежду си. За да разсеят впечатлението, което направи казаното от бай Димитър в залата, неговият съселянин Иван Гулев в качеството си на съдия го запита:

-Ти, бай Димитре, какво разбираш под думата фашист?

– До момента на моето арестуване аз не я знаех тази дума каква е и откъде е дошла, и никога не бях я чувал. Преди да дойдете вие на власт никой на никого не викаше фашист. Но когато дойде на власт вашата партия разбрах, че аз и много други хора сме фашисти, така ни именуваха онези, които казваха за себе си, че са комунисти. Те ни се заканваха, че ще ни изтребят, биеха и псуваха на фашистка майка. Вие, откакто взехте властта, започнахте да делите хората на фашисти и комунисти, а аз след като не съм комунист – значи съм фашист. Толкова разбирате вие, толкова разбирам и аз. Според вашите разбирания фашисти са тези, които са добри стопани, не пиянстват, не крадат, не пребиват хората за нищо, не закачат чуждите жени, а работят от тъмно до тъмно. А комунистите са тия, дето не им се работи, които крадат, които пребиват имотните, за да им вземат имота, а нямат нищо, защото никога през живота си не са работили. Те са тези, които псуват, бият, пиянстват и викат, заканвайки се: „Смърт на фашистите!”. Ето това разбирам аз под думата „фашист”.

С тези думи бай Димитър си подписа присъдата, но неговото прочувствено слово предизвика такава ярост сред състава на съда, че всички започнаха да жестикулират срещу него, а пияния прокурор Стайков, след кратко колебание, изрева стандартната фраза:

– Смърт за това Михайловистко куче!

При такава „делова” обстановка се провеждаха заседанията на „народните” съдилища и се установяваше виновността на подсъдимите. А че виновни са всички преминали през съда, това красноречиво се доказва от издадените присъди.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Ивайло Димов написа:

Напомня ми малко на Мунчо Лудия от един разказ ............но истината трябва да се казва каквато е ,без интерпретации от сорта "Народния съд е бил необходимо военно временно решение " ...........защото една партия все още опъва на конгресите си един червен парцал със лика сифилистика Улянов въпреки ,че комунистическия режим със всичките му символики е обявян за престъпен със закон .Децата трябва да занят ,да учат и да разберат в какво мракобесие са живяли родителите и бабите и дядовците им .

Иво! Съгласен съм до някъде с теб, но съвсем не е било мракобесие, както го представяш. Явно си млад, за да си живял дълъг период при този режим.Аз помня добре времето от 1960 година до днес.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е то оставаше и да са клали всичко живо .Но след 1944 до 1950 е бил ад за инакомислещите ,аз за това казвам ,че трябва много сериозен прочит на тези 45 години от историята ни .Истината ще ви направи свободни..............

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Чисто БСП си щото в момента търпиш бате ББ, който пък беше охрана на ТД. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Емил Костов написа:

Чисто БСП си щото в момента търпиш бате ББ, който пък беше охрана на ТД. 

БСП няма нищо общо идеологически с ББ и партията му, това че е бил охрана няма значение мисля аз . 

преди 9 минути, Ивайло Димов написа:

Е то оставаше и да са клали всичко живо .Но след 1944 до 1950 е бил ад за инакомислещите ,аз за това казвам ,че трябва много сериозен прочит на тези 45 години от историята ни .Истината ще ви направи свободни..............

В цитираното лошо време голяма част от народа си направиха домове, запада се чудеше как тук всеки има собствен дом, а те живеят под наем. Към днешна дата има не малко все още живеещи в тези домове, защото не могат да си позволят свой такъв. Имало е лоши неща, но далеч не са каквито искат някой да ги представят. Най- лошо е било за тези които са искали да са извън закона, което сега в днешно време е безпроблемно. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В онова време България е била 3 пъти пред фалит и национална катастрофа ,четете малко ,ограмотете се .То и по турско време са строили къщи и са ходили на гурбет по гръчко и Цариградско ............значи ли ,че трябва да забравим Баташкото клане .?Извън закона са били онези ,които не само са били престъпници ами и такива дето не са пеели в един хор с останалите :) Казах ,трябва да се чете и разсъждава .

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, Ивайло Димов написа:

Казах ,трябва да се чете и разсъждава .

Четене и четене не е едно и също както казва другаря Реджеп, всеки тълкува по свой или казан му от някой начин. Как фалира държава с такава икономика? 

Цитат

БЪЛГАРСКАТА ЕНЕРГЕТИКА

До средата на XX век бяхме последни в Европа по енергийни мощности. От 1945 до 1990 г. те нараснаха 120 пъти! Стигнахме Белгия и Австрия. Изпреварихме Дания, Португалия и Гърция. Изравнихме се с Европейския съюз.

Енергийната ни стратегия, проектите, инженерната реализация се изпълняваха от забележителния научен център “Енергопроект”. Създаден през 1948 г., той обедини творческите сили на няколко поколения специалисти и стигахме върховете на световната енергетика:

Енергопроект

-         - АЕЦ “Козлодуй”. Проектирана и строена съвместно от руски и наши специалисти, с мощността си 3760 MW осигури 45% от електропроизводството на страната! Тя е една от големите атомни електроцентрали в света!

-         ПАВЕЦ “Чаира”. По мощност (861 MW) и по проектно решение (турбопомпената зала е на 360 метра под земята, в каверна с размерите на зала 1 на НДК) няма европейски аналог!

-         Каскада “Белмекен-Сестримо”. С трите електроцентрали (първата от които е ПАВЕЦ), с обща мощност 735 MW, е международна рядкост!Заема водещо място между действуващите ВЕЦ и ПАВЕЦ в света.

-         Каскада “Арда” – с обема на трите й язовира 1,15 млрд. куб. м, е една от най – големите в Европа!

Тук може да прочете който иска повече

https://www.dnes.bg/blogini/2014/04/28/25-godini-stigat-bylgarskata-ikonomika-predi-1989-g.223772

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Ивайло Димов написа:

В онова време България е била 3 пъти пред фалит и национална катастрофа ,четете малко ,ограмотете се .То и по турско време са строили къщи и са ходили на гурбет по гръчко и Цариградско ............значи ли ,че трябва да забравим Баташкото клане .?Извън закона са били онези ,които не само са били престъпници ами и такива дето не са пеели в един хор с останалите :) Казах ,трябва да се чете и разсъждава .

На теб ти се налага да четеш, а ние помним!!! Ние имаме база за сравнение, ти не!!! Не е нужно някой, който няма и един ден съзнателен живот по това време, да ни казва как сме живели и как сме се чувствали!!! Останалото дето си го писал са пълни глупости и колкото по-бързо го осъзнаеш, толкова по-малко ще се излагаш пред знаещите и можещите!!! Нещо което уж щяло да се случи, ама не се е случило. го броите като факт, че се е случило!!! Това само либерастката сволоч може да измисли подобна простотия и да го използува като пропаганда!!! Плюеш по труда на родителите си, комсомолец!!!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Чети бре човек .......началото на 80-те България взима заем от 10 милиарда долара от клуб френски банки .Каква икономика бре :) ,ей ша ме уморите ...............Каква енергетика какви 5 лева след като държавата налива пари от един сектор в друг защото втория е губещ .

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, AAUUXX написа:

Четене и четене не е едно и също както казва другаря Реджеп, всеки тълкува по свой или казан му от някой начин. Как фалира държава с такава икономика? 

Тук смислен отговор няма да получиш!!!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Джугашвили написа:

На теб ти се налага да четеш, а ние помним!!! Ние имаме база за сравнение, ти не!!! Не е нужно някой, който няма и един ден съзнателен живот по това време, да ни казва как сме живели и как сме се чувствали!!! Останалото дето си го писал са пълни глупости и колкото по-бързо го осъзнаеш, толкова по-малко ще се излагаш пред знаещите и можещите!!! Нещо което уж щяло да се случи, ама не се е случило. го броите като факт, че се е случило!!! Това само либерастката сволоч може да измисли подобна простотия и да го използува като пропаганда!!! Плюеш по труда на родителите си, комсомолец!!!

Денков е БОТ! Нищо не може да осъзнае. Не знае къде се намира и защо живее. 

преди 31 минути, AAUUXX написа:

БСП няма нищо общо идеологически с ББ и партията му, това че е бил охрана няма значение мисля аз . 

В цитираното лошо време голяма част от народа си направиха домове, запада се чудеше как тук всеки има собствен дом, а те живеят под наем. Към днешна дата има не малко все още живеещи в тези домове, защото не могат да си позволят свой такъв. Имало е лоши неща, но далеч не са каквито искат някой да ги представят. Най- лошо е било за тези които са искали да са извън закона, което сега в днешно време е безпроблемно. 

Напротив имат. БКП няма нищо общо. Всяка една партия след 89 година води политиката на кражба и разпродажба

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Четене му е майката бре Джуган :) ..........или викаш слава на тоя де изби 20 мил ,вероятно спиш под снимката на Тошо Тъпото и Хонекер дето се целуват страстно .

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Джугашвили написа:

Тук смислен отговор няма да получиш!!!

Знам, но задават ли си го този въпрос ми е интересно? 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Ивайло Димов написа:

Чети бре човек .......началото на 80-те България взима заем от 10 милиарда долара от клуб френски банки .Каква икономика бре :) ,ей ша ме уморите ...............Каква енергетика какви 5 лева след като държавата налива пари от един сектор в друг защото втория е губещ .

Кога България слага началото на развитието на IT сектора, дето сега е най-добре платения отрасъл??? 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Емил Костов написа:

Напротив имат. БКП няма нищо общо. Всяка една партия след 89 година води политиката на кражба и разпродажба

БСП е идеологически наследник на БКП макар и с леки модефикации за да се вмести в закона след 89г.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Колев60 написа:

""Плюеш по труда на родителите си, комсомолец!!!""

Ето, тези приказки никой от нас не трябва да ги забравя.

Вече 90% са ги забравили Стеф!! И никой не иска да осъзнае, че България използва едно 90% от инфраструктурата изградена пред 89 година!

Редактирано от Емил Костов (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване