Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте днес видях един продукт в Wish. 

Китайски сайт. 

Обаче е много евтин излиза към 6 лв

Мини прожектор някой да го види и да ми каже дали ще получа същия прожектор

Мисля си, че ще ти хареса: Mini 7000Lumens 1080P Full HD LED Projector  / Different sizes of projector screen. Добави го в списъка с желания!

www.wish.com/share/9977fcjngk

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Bence Mini 7000Lumens 1080P Full HD LED Projector  / Different sizes of projector screen'ı beğeneceksin. İstek listene ekle!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Прочети малко мнения от Интернет! Добре се позабавлявах. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 часа, Sinan Halilov написа:

Здравейте днес видях един продукт в Wish. 

Китайски сайт. 

Обаче е много евтин излиза към 6 лв

Мини прожектор някой да го види и да ми каже дали ще получа същия прожектор

Мисля си, че ще ти хареса: Mini 7000Lumens 1080P Full HD LED Projector  / Different sizes of projector screen. Добави го в списъка с желания!

Линка който си постнал не работи.Не мога да намерия проектора. Като търся проектора ми излизат проектори за по 62лв до 185лв. Иначе сайтът е кйтайски продуктите са доста ефтини.Всички поръчано пристига с голямо закъснение. 

За поръчани 6 продукта пристигнаха за 39дни. Всички по Български Пощи и по отделно на различни дати. Продуктите за поръчани на 24.05.2019 като крайна дата на пристигна не в сайтът пише 6.07.2019 но последният продукт пристигна пет дена предварително 1.07.2019.

всички продукти пристигнаха по БГ Пощи по отделно на съответните дати:

7.06.2019 - Празните пликчетата за чай ;
10.6.2019 - Шапка с козирка цвят армейско зелено ;
11.06.2019 - Стъклена бутилка за чай
14.6.2019 - Черен Колан ;
21.6.2019 - гумена ледарка с малки квадратни ледчета
1.07.2019 - Ключодържател Pantera ;

Има точкова система и за повече поръчки дават бонуси.Има безплатни продукти за който трябва да си платиш само куриерските разходи.Като пристигне продуктър трянва да дадеш индикация в сайта,че е пристигнал и се качва снимки това после ти дава бонус точки за отстъпки към продукти.ЗаКачвам снимки за да видите как излгеждат продуктите.Единственият минус на сайта е че идват от китай и е с голямо закъснение.

60591551_001(Copy).thumb.jpg.a46c9351b4561dc27b9f1f55450b1984.jpg

002 (Copy).jpg

003 (Copy).jpg

004 (Copy).jpg

005 (Copy).jpg

006 (Copy).jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

може за е продажба на стъклен протектор за обектива

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...