Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

на 17.07.2019 г. в 1:03, Емил Костов написа:

Но виж тайните в твоята глава никой не може да си ги и представи.

Напротив, съвсем са видими. По-левашки опит за манипулация няма как да се измисли. Това им е лошо на внедрените-рано или късно идва време да бъдат използвани и червените им задници лъсват. Ние, от онези години, имаме изработен усет за безпогрешно надушване на такива отрепки. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 часа, Anne написа:

Ако някой ми обясни кой е снимал това, ще съм му много благодарна. Прилича ми на снимано от човек в студио.

Лунната повърхност е покрита с фин прах около 2 см. слой, според отпечатъка от крака на Амстронг. Поради ниската гравитация след излитането на модула трябваше да има лоша видимост от вдигнал се прах, който няма да се разсее дълго време. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кога ще направят и кацане на Марс

:rolleyes:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За кацането на Луната има толкова много документи, снимки, филми, торби с лунни проби и скали, че само един човек без мозък може да се усъмни. За сметка на това съществуват много съмнения, че Гагарин изобщо не е бил в орбита. Нямало фотоапарат на кораба-ха-ха! И дето толкова подозрително го пратиха при Ленин-да не превърти някой ден и да каже истината. Нерде не космонавт и летец изпитател-комунистическата пропаганда винаги се е отличавала с краен примитивизъм и ниско качество.

333.PNG

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, haidukpikaso написа:

Кога ще направят и кацане на Марс

:rolleyes:

Американците наистина са се побъркали с тази мисия до Марс. Руснаците - също.

Марс е адски далече, и само отиването до там ще е 3 месеца, връщането - също, общо шест месеца престой в космоса. Недай си Боже д стане по пътя авария като тази на "Аполо 13", няма да има кой да им помогне и ще си умрат там, в космоса. Ще трябва да мъкнат и адски много багаж - дрехи, храна, лекарства,  а като нищо пак да помъкнат и джип (още не ми го побира ума как наистина може да се вкара цял джип в ракета).  Изобщо - мисия невъзможна и самоубийствена.

Но щом искат да се хвалят и надцакват, тяхна си работа.

Аз искам истинска мисия до Луната, в наши дни и с нашите технологии вече е възможно.

Но НАСА са без финансиране и възможности, а ако "Роскосмос"  стъпят първи, световният скандал  за измамата "Аполо 11" и вероятна нова световна война (американците са способни да започнат война за толкова малоумно нещо) са ни в кърпа вързани.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, Anne написа:

Американците наистина са се побъркали с тази мисия до Марс. Руснаците - също.

Марс е адски далече, и само отиването до там ще е 3 месеца, връщането - също, общо шест месеца престой в космоса. Недай си Боже д стане по пътя авария като тази на "Аполо 13", няма да има кой да им помогне и ще си умрат там, в космоса. Ще трябва да мъкнат и адски много багаж - дрехи, храна, лекарства,  а като нищо пак да помъкнат и джип (още не ми го побира ума как наистина може да се вкара цял джип в ракета).  Изобщо - мисия невъзможна и самоубийствена.

Но щом искат да се хвалят и надцакват, тяхна си работа.

Аз искам истинска мисия до Луната, в наши дни и с нашите технологии вече е възможно.

Но НАСА са без финансиране и възможности, а ако "Роскосмос"  стъпят първи, световният скандал  за измамата "Аполо 11" и вероятна нова световна война (американците са способни да започнат война за толкова малоумно нещо) са ни в кърпа вързани.

да снимат в студио имах предвид

че са кацнали

:P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 18.07.2019 г. в 16:59, Anne написа:

Аз искам истинска мисия до Луната,

11 мисии не стигат ли? Първо да питаме северномакетата че Луната е техна земя че да не реват после в ООН

на 18.07.2019 г. в 17:12, haidukpikaso написа:

да снимат в студио имах предвид

че са кацнали

:P

Аз викам да снимат вас двете как разбивате конспирации

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И защо китайците не са открили джипа, а?:wink12:

ДжиБа отдавна в в Пврник!
С пренабити номера, естествено!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 23.07.2019 г. в 19:08, jhoro написа:

ДжиБа отдавна в в Пврник!
С пренабити номера, естествено!

Значи Сергеев да каже за джиБа

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

на 18.07.2019 г. в 16:59, Anne написа:

Изкуственият интелект е нищо пред естествената простотия.

Дано в Холивуд изпреварят със заснемането на примарсиянването, че Третата световна война чука на вратата!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Научни резултати от пилотираните експедиции до Луната:

https://translate.google.com/translate?hl=bg&sl=ru&u=https://trv-science.ru/2019/07/16/nauka-na-lune/&prev=search

(Автоматичен превод на Google от руски)

Източник: Наука на Луне

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, NVJ написа:

Научни резултати от пилотираните експедиции до Луната:

Много интересно! Само трябва да се има предвид, че простотиите, написани по-горе, не са плод на невежество, а на злонамереност.  "Те" много добре знаят кой и кога е кацал на Луната, но такива са инструкциите. И най-добре прикрития червен боклук идва момент да бъде използван и тогава лъсва. А една от главните им опорни точки е-за Америка и Израел-или лошо или нищо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...