Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте, наскоро реших да си взема геймърски лаптоп, но ми трябва помощ, поради причината, че не съм много разбиращ в тази сфера. Ще се играят GTA V, Fortnite, CS GO. Ако може да споделите вашите мнения и предложения, ще съм Ви много благодарен! Бюджетът е 1400лв. (Ако темата не е за тук, се извинявам).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Извинявам се за късния отговор, но понеже пътувам и нямаше как по рано да отговоря. Благодаря за предложението, и да попитам този е напълно достатъчен за така изброените игри по отгоре, така ли? :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Доста позакъснях с отговора, но сега виждам запитването. Дано все пак съм полезен... :)

Виж тези:

- https://www.jarcomputers.com/Lenovo-IdeaPad-Gaming-330-81FK00HBBM_prod_NBLENOVO81FK00HBBM.html?ref=prod;

- https://www.jarcomputers.com/Lenovo-Ideapad-L340-15IRH-Gaming-81LK009ERM_prod_NBLENOVO81LK009ERM.html?ref=prod.

Под 1 400 лв. са, т.е. влизат в определения бюджет.  Имат и страхотни характеристики: Full HD Anti-Glare Display & GF GTX 1050, 8GB DDR4, HDMI , Type-C, Free DOS...

Поздрави.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, zazzy-bazzy написа:

Доста позакъснях с отговора, но сега виждам запитването. Дано все пак съм полезен... :)

Виж тези:

- https://www.jarcomputers.com/Lenovo-IdeaPad-Gaming-330-81FK00HBBM_prod_NBLENOVO81FK00HBBM.html?ref=prod;

- https://www.jarcomputers.com/Lenovo-Ideapad-L340-15IRH-Gaming-81LK009ERM_prod_NBLENOVO81LK009ERM.html?ref=prod.

Под 1 400 лв. са, т.е. влизат в определения бюджет.  Имат и страхотни характеристики: Full HD Anti-Glare Display & GF GTX 1050, 8GB DDR4, HDMI , Type-C, Free DOS...

Поздрави.

Чак пък страхотни ... лаптопа ще е за игри а видеото 1050 е по-слабо от 1050Ti.

Едното предложение е единствено с механичен диск, а другото с малко SSD.

Само 8GB памет ..

Значи ако тези са страхотни предложения, то HP-то по-горе какво трябва да е?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 55 минути, plamen_petrov_80 написа:

Чак пък страхотни ... лаптопа ще е за игри а видеото 1050 е по-слабо от 1050Ti.

Едното предложение е единствено с механичен диск, а другото с малко SSD.

Само 8GB памет ..

Значи ако тези са страхотни предложения, то HP-то по-горе какво трябва да е?

"+" - 15.6" (39.62 cm) Full HD Anti-Glare Display (1920 x 1080)
"+" - Nvidia GeForce GTX 1050

"+" - Intel® Core™ i5 Processor 8M Cache

За под 1 400 лв. тези геймърски лаптопи имат добри параметри, каквото и да твърдите вие. Тези лаптопи са напълно подходящи за GTA V, Fortnite, CS GO. До колкото разбирам, също така, не става на въпрос за професионален геймърски лаптоп, който надвишава многократно посочения бюджет... ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, zazzy-bazzy написа:

"+" - 15.6" (39.62 cm) Full HD Anti-Glare Display (1920 x 1080)
"+" - Nvidia GeForce GTX 1050

"+" - Intel® Core™ i5 Processor 8M Cache

За под 1 400 лв. тези геймърски лаптопи имат добри параметри, каквото и да твърдите вие. Тези лаптопи са напълно подходящи за GTA V, Fortnite, CS GO. До колкото разбирам, също така, не става на въпрос за професионален геймърски лаптоп, който надвишава многократно посочения бюджет... ;)

HP има:

- 15.6-инчов (39.62 см.) - 1920x1080 (Full HD), IPS матов - този плус си го зачеркни

- NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti (4GB GDDR5) - този също

- Intel Core i5-8300H (4-ядрен, 8-нишков, 2.30 - 4.00 GHz, 8MB кеш) - и този, а и процесорите отдавна не се мерят по кеша им!

имаш още:

- 1128GB (128GB SSD NVMe + 1TB HDD (5400 оборотa/минута)

- 16GB (2x 8192MB) - DDR4, 2666MHz

- 1x USB Type-C

-  1449лв. - тоест разликата в цената е от 50 до 100 лв. не мисля, че е нещо непосилно - реално ако тръгнеш да добавяш памет или SSD или HDD на лаптопите по-горе ще ти излезе по-скъпо, а видео картата с която играеш игрите си остава по-слаба.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 16.07.2019 г. в 22:28, Aleksandyr10 написа:

Здравейте, наскоро реших да си взема геймърски лаптоп, но ми трябва помощ, поради причината, че не съм много разбиращ в тази сфера. Ще се играят GTA V, Fortnite, CS GO. Ако може да споделите вашите мнения и предложения, ще съм Ви много благодарен! Бюджетът е 1400лв. (Ако темата не е за тук, се извинявам).

Здравей!

Колегите вече са ти дали добри насоки. Павилиона дотук май ти е най-добрия избор. Аз бих добавил до 1400лв да погледнеш и Lenovo Legion Y530.

Lenovo Legion Y530

При Павилиона обаче за 50лв отгоре имаш 2 пъти повечко рам + 128гб ссд.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...