Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Задържан е 20 годишен младеж за хакерската атака! 

Това вярва ли го някой?

• Харесва ми 7
  • Еха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да , за такива ви мислят или както ги преброи един депутат 80% от българите са пълни идиоти

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, barbuncela написа:

Това вярва ли го някой?

Защо да не е вярно? Има и на по - малка възраст дето вършат не по - малки хакерски атаки, освен това НАП от 2016г са били с уязвимост в системите си и за си драпали макарите вместо да я запушат. 

• Харесва ми 2
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 38 минути, barbuncela написа:

Това вярва ли го някой?

Има и такива, които вярват, но за наша чест, повечето не вярваме.

Навярно ни мислят за идиоти, и за наш срам, не са далеч от истината, защото само идиоти могат да търпят години наред  да ги управляват по-големи идиоти от тях.

Имало е кибератака, но едва ли е извършена от Кристиян, и не защото е неспособен да го направи, а заради това, че го вълнуват по-важни и полезни неща.

• Харесва ми 6

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е, поне тоя път не е някой циганин, тръгнал да бяга в чужбина. 

• Харесва ми 1
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)
преди 6 минути, AAUUXX написа:

Защо да не е вярно? Има и на по - малка възраст дето вършат не по - малки хакерски атаки, освен това НАП от 2016г са били с уязвимост в системите си и за си драпали макарите вместо да я запушат. 

Да бе! Седнал си нашия вкъщи и от нямане на работа, взел, че хакнал системата. Като търговския регистър миналата година!  Проста работа ,колко му е!

Редактирано от barbuncela (преглед на промените)
  • Харесва ми 4
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, barbuncela написа:

Да бе! Седнал си нашия вкъщи и от нямане на работа, взел, че хакнал системата. Като търговския регистър миналата година!

Това му е била работата и му се е плащало, хакването на НАП е себедоказване което ще го изстреля в кариерата му много бързо. 

https://www.mediapool.bg/koi-e-zadarzhaniyat-za-probiva-v-nap-kristiyan-boikov-news295821.html

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Цитат

2.9 Не е желателно публикуването на коментари, в които се критикуват други потребители за неспазване на правилата, както и за техния правопис. За тази цел ползвайте бутона "Докладвай", намиращ се под всеки един пост. Използвайте тази функция САМО, за да докладвате за съдържанието на дадено съобщение, което според Вас трябва да бъде модерирано, а не като средство за комуникация с модератор с други цели. Постове, излизащи извън рамките на изискването, ще бъдат трити или редактирани.

Редактирано от algor (преглед на промените)
  • Харесва ми 1
  • Ха-ха 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, haidukpikaso написа:

Цяла тема пуснала няма що

Като не ти харесва темата, горе в дясно има едно кръстче! Ясно?

Редактирано от barbuncela (преглед на промените)
  • Харесва ми 2
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 26 минути, barbuncela написа:

Това вярва ли го някой?

пий 2 ракий и да не ти дреме на шапката 

според мен е било сделка на която не знам параметрите 

ако не изтекат други данни

да се задържи човека поради няккава причина която не знам

а пък ако изтекат данни истинския хакер се е ядосал

че не го взимат на сериозно 

• Харесва ми 2
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 35 минути, barbuncela написа:

Това вярва ли го някой?

Не! Всичко е просто пародия, но пък ние си търпим и така. И между другото наистина промени заглавието на нещо от типа - Наистина ли мислите че 20 годишен хакер е прпбил системата на НАП.

Редактирано от Емил Костов (преглед на промените)
  • Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Цитат

2.9 Не е желателно публикуването на коментари, в които се критикуват други потребители за неспазване на правилата, както и за техния правопис. За тази цел ползвайте бутона "Докладвай", намиращ се под всеки един пост. Използвайте тази функция САМО, за да докладвате за съдържанието на дадено съобщение, което според Вас трябва да бъде модерирано, а не като средство за комуникация с модератор с други цели. Постове, излизащи извън рамките на изискването, ще бъдат трити или редактирани.

• Харесва ми 1
  • Еха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 минути, AAUUXX написа:

Това му е била работата и му се е плащало, хакването на НАП е себедоказване което ще го изстреля в кариерата му много бързо. 

https://www.mediapool.bg/koi-e-zadarzhaniyat-za-probiva-v-nap-kristiyan-boikov-news295821.html

Това беше едно време. Сега просто се прави така, че да се всява паника. Аз даже съм сигурен, че не е имало никаква хакерска атака. Но пък виж с нея могат да се оправдаят за много неща. Хубаво хванали хакер, хванали, а защо никой от системните администратори и поддръжката на базата на НАП не е подведен под съдебна отговорност?

• Харесва ми 6

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, neroni написа:

Хайде стига ми давайте съвети! Писна ми. Българска граматика не съм учила , и в българско училище не съм ходила. И пиша по-грамотно от някой от вас, дето сте ходили на училище.

А и когато липсват аргументи ,българина набляга на правописа. Гледам цяла България пише толкова правилно, че не е истина!!!

• Харесва ми 6
  • Любов 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 17 минути, haidukpikaso написа:

...

не мисля че е редно да се критикува

щото не е българка

а и да е и аз не ги знам много запетайте на 100 %

за да не сгреша и да се изложа 

просто не ги ползвам 

• Харесва ми 1
  • Ха-ха 1
  • Любов 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Цитат

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, haidukpikaso написа:

...

знам че има 1-2  еврейна в ръководството 

по милост пишем на български а не на израелски 

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Цитат

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Yvan Sergeеv написа:

знам че има 1-2  еврейна в ръководството 

по милост пишем на български а не на израелски 

:lol6: Ей нема по опасен от тебе!

Редактирано от Емил Костов (преглед на промените)
  • Ха-ха 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз не знам, какво ще помогне "вярването" , и каква би била разликата да е някой на друга възраст, вербуван от руснаци, за да използва данните ... политически :)

Но, ако има съмнение за конспирация, е добре да се представи алтернатива.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Емил Костов написа:

Това беше едно време. Сега просто се прави така, че да се всява паника. Аз даже съм сигурен, че не е имало никаква хакерска атака. Но пък виж с нея могат да се оправдаят за много неща. Хубаво хванали хакер, хванали, а защо никой от системните администратори и поддръжката на базата на НАП не е подведен под съдебна отговорност?

Няма за какво да го подведат под отговорност админа, не зависи от него финансирането за поддръжка, то е държавна политика. По-вероятно да си е самата истина атаката, както казах това е най - бързия начин за излитане нагоре в кариерата си, нека мине време ще видим дали е така. 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 минути, Yvan Sergeеv написа:

не мисля че е редно да се критикува

щото не е българка

а и да е и аз не ги знам много запетайте на 100 %

за да не сгреша и да се изложа 

просто не ги ползвам 

Защо и обръщаш внимание? Не я ли познаваш?

преди 14 минути, haidukpikaso написа:

...

Говоренето на БЕ ,е част от възпитанието, нали?:lol6:

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, Емил Костов написа:

аз го казах в една друга тела

цирк, да ни покажат или да се защитят защо се бави електронното правителство

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 41 минути, barbuncela написа:

Това вярва ли го някой?

Поредният цирк разбира се,съвсем целенасочено раздухан по всички медии.Сигналната лампичка подсказва,че това е предтекст за нещо.Отново нещо са измислили и подготвят почвата.Подобно стана и с Агенцията по вписванията.Политици родни!  Лично мнение :)

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

• Добави ново...