Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

те от НАП ще напишат че само малко информация зяа мен е открадната - няма да си признаят за всичко

преди 1 минута, sliderum написа:

...и как точно би проверил без егн, данните си. Като си напишеш имената ли. Нали все пак трябва да има минимална сигурност, че ти си търсил, а не някой твой враг, който не ти знае егн-то,  но ти знае имената.

предполага се че евентуалния враг вече ги има

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Без умствен капацитет написа:

те от НАП ще напишат че само малко информация зяа мен е открадната - няма да си признаят за всичко

Олеле, овцЪтЪ отново твори нещо вече сътворено, също като краварските "учени", които ден след ден откриват и изобретяват вече открити и изобретени преди десетилетия открития и изобретения... Яжко Колев, вече се е произнесъл с това нейното предположение и НАП ако не се лъжа също, дори май имаше публикувани съответните новини в темата за кабината на Боко.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

аз намерих едно ЕГН на някаква Стефка от Сопот и пише само

Bingo! 810318____ беше открито в данните

а ето и моя източник

9611061T.png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, sliderum написа:

Все още го наричат хакер медиите. Да вземат нещо да престанат да клеветят човека?

Един ден всички, които обявиха публично Кристиян за хакер без да има доказателства, ще си платят подобаващо, начело с премиера, надявам се.

Светлин Наков: Уликите срещу набедения за хакер на НАП Кристиян Бойков са фалшифицирани

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Мойра написа:

Един ден всички, които обявиха публично Кристиян за хакер без да има доказателства, ще си платят подобаващо, начело с премиера, надявам се.

Светлин Наков: Уликите срещу набедения за хакер на НАП Кристиян Бойков са фалшифицирани

ти ли ще си му адвокат в съда, а и имат право заподозрян е

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 41 минути, sliderum написа:

...и как точно би проверил без егн, данните си. Като си напишеш имената ли. Нали все пак трябва да има минимална сигурност, че ти си търсил, а не някой твой враг, който не ти знае егн-то,  но ти знае имената.

Не зная как!Ама нали като си напиша ЕГН-то може да ми проследят IP-то и от там физическия адрес.....

преди 12 минути, Мойра написа:

В България тези дето са с пари и/или на власт никога не си плащат!За сметка на това всичко е на гърба на редовия данъкоплатец!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, ivan_pop написа:

Не зная как!Ама нали като си напиша ЕГН-то може да ми проследят IP-то и от там физическия адрес.....

Вече са те проследили, по това че въобще си отворил сайта, пък и който е и да е било въобще сайт....и какво от това, имаш ли причина за тая параноя?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 23 часа, barbuncela написа:

Това вярва ли го някой?

Аз, НЕ!

Както казах, това е политическа игра ....

Но, някой мисли, че повтаряйки N-ен на брой пъти ще стане "истина" ...

Елементарно е ... това е свързано с не знанието ... на болшинството с което се, не манипулира, а се насочва ... ;)

Не е въпроса дали се "връзва ме" или не ... , а , че е насочено вниманието ... ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, sliderum написа:

Вече са те проследили, по това че въобще си отворил сайта, пък и който е и да е било въобще сайт....и какво от това, имаш ли причина за тая параноя?

а теб гони ли те параноята - да си напишеш тик в форума ЕГН-то и адреса

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Без умствен капацитет написа:

а теб гони ли те параноята - да си напишеш тик в форума ЕГН-то и адреса

Знам че си влюбена в мен и си търсиш начин как да ме намериш, за да се омъжим.

• Ха-ха 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, ivan_pop написа:

Значи ако не си напишеш ЕГН- то, не могат да ти проследят IP- то!?  Брейййй...

• Ха-ха 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 56 минути, sliderum написа:

Знам че си влюбена в мен и си търсиш начин как да ме намериш, за да се омъжим.

Малкия проблем е, че и то е от мъжки пол.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, M.Николов написа:

Малкия проблем е, че и то е от мъжки пол.

Не е важно какво има между краката, а какво има в главата. Нали това е концепцията на трансджендер идентификацията. А "колежката" проявява небивал интерес към моята личност. Интересува "я" дори, дали най-после кметът ми е направи тротоара на улицата :D

• Ха-ха 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 33 минути, sliderum написа:

Не е важно какво има между краката, а какво има в главата. Нали това е концепцията на трансджендер идентификацията. А "колежката" проявява небивал интерес към моята личност. Интересува "я" дори, дали най-после кметът ми е направи тротоара на улицата :D

Ти все пак не се радвай на тоя интерес. Понякога става важно какво има между краката. :D

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Посмяхме се, хайде сега да се върнем към темата!

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, M.Николов написа:

Toгава може би ще трябва да се обърна към авторката... Не! Не ни мислят за идиоти. За идиоти ни мислеха едно време. Тия сега ни мислят за маймуни. Понеже самите те са маймуни, та не могат да направят разликата. По- тъжното обаче е, че ние вече живеем в Планетата на маймуните и занапред ще трябва все повече да се съобразяваме с този факт.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, M.Николов написа:

Не че съм прочел всичко по темата, но се оказа май че са хванали следите на този "хакер"  поради фалшива следа и/или заради негова атака, но ненасочена към важни структури на НАП

т.е. дори да има нещо бутано от него, то това няма нищо общо с изтичането на масивите информация.

Не мисля обаче че това е повод да се каже - "сготвиха невинен човек" или "намериха изкупителна жертва".

Ами просто това са намерили , това разследват. За сега.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Радул написа:

Toгава може би ще трябва да се обърна към авторката... Не! Не ни мислят за идиоти. За идиоти ни мислеха едно време. Тия сега ни мислят за маймуни. Понеже самите те са маймуни, та не могат да направят разликата. По- тъжното обаче е, че ние вече живеем в Планетата на маймуните и занапред ще трябва все повече да се съобразяваме с този факт.

А защо планетата на маймуните я наричат планета на маймуните? Та, мислят ни за маймуни,  държат се с нас като с маймуни,  ние го приемаме вече да се държат с нас като с маймуни и живеем в планетата на маймуните. И какви сме? Хора? Не, баш сме си маймуни.  Човека има чест и достойнство и е готов да ги отстоява . В резервата България такива индивиди са около 1%,  другите си кротуват.  Сам прецени хора ли сме или маймуни.  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

от хакерите става добри овчари

момчето може да се преориентира 

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Борисов предложи на Кристиян Бойков да съдейства на ГДБОП срещу оневиняване

Не знам как се е почувствал Кристиян след това предложение и дали ще приеме, но според мен премиерът типично в свой стил умишлено унижава достойнството на този способен млад човек, подчертавайки за пореден път, че ТОЙ владее държавата и тук се слуша само неговата дума.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, Мойра написа:

Борисов предложи на Кристиян Бойков да съдейства на ГДБОП срещу оневиняване

Не знам как се е почувствал Кристиян след това предложение и дали ще приеме, но според мен премиерът типично в свой стил умишлено унижава достойнството на този способен млад човек, подчертавайки за пореден път, че ТОЙ владее държавата и тук се слуша само неговата дума.

Тиквата е пълен аут. Ако Кристиян му услужи, директно ще се самообвини като виновен, който си признава и търси индулгенция. Би трябвало да не приема и да осъди тиквата за клевета.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 часа, M.Николов написа:

Нещо не ми е ясно . Какво като човек напише едно ЕГН без никакви други данни какво точно ги грее че ще имат едно валидно ЕГН не е проблем да си генарират хиляди такива. Естествено че няма да напише ЕГН то си от личен компютър за да го вържат с IP или други данни които успеят да извлекат. Но по принцип е възможно да има някоя гадост на подобен сайт.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Цитат

Националната агенция за приходите (НАП) е поела ангажимент да създаде механизъм, чрез който да уведоми засегнатите лица, че техните данни са били разкрити публично. Това каза пред bTV Венцислав Караджов, председател на Комисията за защита на личните данни (КЗЛД) по повод изтичането от НАП на данните за над 5 млн. български и чуждестранни граждани и фирми.

Повече информация от линка 

https://www.economic.bg/bg/news/11/nap-shte-uvedomi-vsichki-s-iztekli-danni.html

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

• Добави ново...