Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

преди 22 часа, Мойра написа:

Нормално - тези от ГДБОП + цялата политическа върхушка са прости малограмотни комундета, които питат децата си как да рестартират компютъра. Все повече ми се струва, че от НАП са се оакали нещо, ала както си е обичая вече, едвали ще разберем някога какво наистина се е случило.

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 19 часа, sliderum написа:

Тиквата е пълен аут. Ако Кристиян му услужи, директно ще се самообвини като виновен, който си признава и търси индулгенция. Би трябвало да не приема и да осъди тиквата за клевета.

Това беше логичен развой на случилото се, не знам има ли някой изненадан от това. 

преди 4 минути, sound написа:

Нормално - тези от ГДБОП + цялата политическа върхушка са прости малограмотни комундета, които питат децата си как да рестартират компютъра.

Как вкара и тук комунистите се питам :D

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, AAUUXX написа:

Това беше логичен развой на случилото се, не знам има ли някой изненадан от това. 

Който не може да си изкара нещо, дълбоко навлязло му през някой естествен отвор, често се опитва да прехвърли "кръста" си на другите. Болни хора, болни от параноя от несъстоялият се комунизъм.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 18.07.2019 г. в 19:18, ivan_pop написа:

Абе аз намерих някакъв сайт дето може да се направи проверка, ама ми иска ЕГН!А това нема къ да стане!

http://afera.bg/проверете-тук-дали-данните-ви-са-във-фа/

аз си въведох ЕГН-то, натиснах проверка и ми изписа Бинго ! ЕГН ************ беше открито в данните

и сега кво правим а

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 минути, AAUUXX написа:

Kaто им прегледаш биографиите и ще си отговориш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, sound написа:

И кво сега, ти си тоя дето нещо натиска, ти трябва да четеш, намираш и цитираш, за да си подкрепиш тезите. Това си е твое задължение, а не да караш опонента да свърши твоята работа.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, sound написа:

И какво от това, по какъв начин си засегнат /ощетен или само си търсим виновник за нещо?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, haidukpikaso написа:

аз си въведох ЕГН-то, натиснах проверка и ми изписа Бинго ! ЕГН ************ беше открито в данните

и сега кво правим а

Виж си фиша от тотото, да не си спечелила нещо, пък да не знаеш, щото си го забравила :38:

• Ха-ха 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ÐÑÑлÑви, нагли и безоÑговоÑни ÑоÑа оÑговаÑÑÑ Ð·Ð° наÑÐ¸Ñ Ð¶Ð¸Ð²Ð¾Ñ

познахте ли аватара?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, sliderum написа:

Виж си фиша от тотото, да не си спечелила нещо, пък да не знаеш, щото си го забравила :38:

не играя тото, ама може у пощата да са ми пуснали некое пликче с парички

:lol6:

• Ха-ха 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, haidukpikaso написа:

не играя тото, ама може у пощата да са ми пуснали некое пликче с парички

Видя ли сега, засекли са те някак, че имаш недеклариран  доход и не си му платила данъците и системата писка.

• Ха-ха 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, sliderum написа:

Видя ли сега, засекли са те някак, че имаш недеклариран  доход и не си му платила данъците и системата писка.

тиху

:hush:

нека си писка не ми пречи

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, haidukpikaso написа:

тиху

:hush:

нека си писка не ми пречи

Аз и да викам и да мълча все тая, нали тръгна отново поредният одит...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 29 минути, sliderum написа:

И кво сега, ти си тоя дето нещо натиска, ти трябва да четеш, намираш и цитираш, за да си подкрепиш тезите.

И като го направя какво? Па ще търчите да си гласувате за комунистите - тъй че не се опитвай да ме въвличаш в начинания с предрешен резултат.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, sound написа:

И като го направя какво? Па ще търчите да си гласувате за комунистите - тъй че не се опитвай да ме въвличаш в начинания с предрешен резултат.

Досега виждам само да се оправдаваш по темата с комунистите, въпреки купищата определения, които употребяваш спрямо тях(нека за момент приемем че комунисти са съществували, макар и само в твоята и техните глави, на тия които са се самоопределяли като такива, без да са достигнали реално докрай нужните качества, че наистина да са комунисти). Нали знаеш кой само лае, а не хапе, т.е доказателства йок - нарича се интернет трол.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)
преди 13 минути, sound написа:

................................................

Е браво другарю беше ли нужно да се обиждаме  ? 

Редактирано от M.Николов
намеса на модератор (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Комунистите са виновни за всичко!Ако през 1944г. в България бяха влезли американски а не руски войски, сега щяхме да сме много по-добре!

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 29 минути, ivan_pop написа:

Комунистите са виновни за всичко!Ако през 1944г. в България бяха влезли американски а не руски войски, сега щяхме да сме много по-добре!

Да. Щяхте да сте на едно по- добро място...

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 минути, Мойра написа:

Няма как без подпис под документите! Освен ако някъде дигитално не се е подписал , и да вземат подписът ти... Не вярвам. Това го правят за да атакуват определени хора!

Кой се интересува от такива като нас!

Една приятелка работи в банка, и каза, че няма как да стане. Иска се присъствие на лицето, личната му карта, и за сума над 5000 при подписа присъствал някакъв...инспектор..или нещо подобно от банката.

Редактирано от barbuncela (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, barbuncela написа:

Няма как без подпис под документите! Освен ако някъде дигитално не се е подписал , и да вземат подписът ти... Не вярвам. Това го правят за да атакуват определени хора!

Кой се интересува от такива като нас!

Една приятелка работи в банка, и каза, че няма как да стане. Иска се присъствие на лицето, личната му карта, и за сума над 5000 при подписа присъствал някакъв...инспектор..или нещо подобно от банката.

Дано е така!

Много хора се тревожат.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 25 минути, Мойра написа:

Заглавието ме изкефи на макс. "PR експерт" колко авторитетно звучи само пък и какъв друг експерт може да го измисли. :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 38 минути, barbuncela написа:

Няма как без подпис под документите!

а как мислиш за това?
само пример давам:
отива начи ена баба в социалната служба за помощ и те ѝ викат
подпиши са тук, подпиши се там и бабата се подписва, щот не види добре,
а и, не ѝ дават време за да види на какво се подписва
аз примерно, отивам на доктор и там се подписвам наред
дори написаното да не е вярно, съм принуден, щот все по някакъв начин требе да си зема лекарства
искам да кажа, че мнозина биха се възползвали от моментната ситуация, за да натопят някоя беззащитна жертва
така че
винаги се намира начин, да се вземе подписа на жертвата

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 19 минути, lsmurf написа:

Заглавието ме изкефи на макс. "PR експерт" колко авторитетно звучи само пък и какъв друг експерт може да го измисли. :D

Знам, знам, за теб няма опасност в момента да те измамят. По-скоро е вероятно бабите да трябва да се опасяват именно от хора като теб. Защото измамниците се типични капиталисти, без чест, без съвест, без морал. Които се присмиват над хорското нещастие.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 33 минути, дръндю написа:

а как мислиш за това?
само пример давам:
отива начи ена баба в социалната служба за помощ и те ѝ викат
подпиши са тук, подпиши се там и бабата се подписва, щот не види добре,
а и, не ѝ дават време за да види на какво се подписва
аз примерно, отивам на доктор и там се подписвам наред
дори написаното да не е вярно, съм принуден, щот все по някакъв начин требе да си зема лекарства
искам да кажа, че мнозина биха се възползвали от моментната ситуация, за да натопят някоя беззащитна жертва
така че
винаги се намира начин, да се вземе подписа на жертвата

Възможно е, щото сме...а да не казвам какви. Но на баба, заем няма да дадат! Могат да и вземат къщата, или скатани пари да хвърли през балкона. На това сме способни! Но нали родната полиция ни пази! :lol6:Ако не гледаш какво подписваш, моше да удариш яка греда, това да! То за това се гледа. За къде бързаш? И не се разписвайте никъде дигитално! На много места искат, но няма закон по който да ви накарат!

Редактирано от barbuncela (преглед на промените)
  • Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

• Добави ново...