Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

преди 11 минути, barbuncela написа:

И не се разписвайте никъде дигитално! На много места искат, но няма закон по който да ви накарат!

И как да си получа пратката от куриерската фирма ??? Някаква идея да имаш ???

:angry:

https://www.24chasa.bg/novini/article/4658606

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, haidukpikaso написа:

И как да си получа пратката от куриерската фирма ??? Някаква идея да имаш ???

:angry:

https://www.24chasa.bg/novini/article/4658606

Ами много лесно! Миналия месец направих скандал по тая точка в ЕКОНТ, обясних, че няма такъв закон, измъкнаха някаква бланка, подписах се, и си взех колета!  Обясних ли? :angry:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, barbuncela написа:

Ами много лесно! Миналия месец направих скандал по тая точка в ЕКОНТ, обясних, че няма такъв закон, измъкнаха някаква бланка, подписах се, и си взех колета!  Обясних ли? :angry:

и им накриви шапката хахаха

редовен клиент съм и на Еконт и на Спиди и им се разписвам на таблети и ще продължа да го правя

даже и не прочете това от линка за какво иде реч - зор ти да се дърлиш с мене

:smash:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)
преди 8 минути, haidukpikaso написа:

и им накриви шапката хахаха

редовен клиент съм и на Еконт и на Спиди и им се разписвам на таблети и ще продължа да го правя

даже и не прочете това от линка за какво иде реч - зор ти да се дърлиш с мене

:smash:

Не ме интересува това от линка

Електронен подпис никъде няма да оставя, не на таблет не на нищо, ако не стане задължително

Подписвай се където си искаш и както си искаш. И изобщо не говорих с тебе. Това за дърлянето!

Ти си тая дето се появяваш внвзапно и даваш полезни съвети, даже с емотки! :smash: :angry:  А, как мислиш, дали съм права? 

Редактирано от barbuncela (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дами, май вие двете сте хакнали сървърите на НАП, стига сте се карали :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Емил Костов написа:

Дами, май вие двете сте хакнали сървърите на НАП, стига сте се карали :)

Много те моля, разходи се назад по постовете и виж кой започва диалога с мене, и с какви емотки, а после казва,че я нападам. Хайде аз да не слагам емотка за случая!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, barbuncela написа:

Много те моля, разходи се назад по постовете и виж кой започва диалога с мене, и с какви емотки, а после казва,че я нападам. Хайде аз да не слагам емотка за случая!

Аз просто спрях да чета постовете още на втората страница. Виж и в социалните мрежи какви безумия се пускат и се плаша, защо българите търпят такава наглост ами на всичкото отгоре се дърлят и карат и направо до бой ще се стигне.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 56 минути, barbuncela написа:

И не се разписвайте никъде дигитално! На много места искат, но няма закон по който да ви накарат!

Не съм се замислял, но ЕКОНТ мисля помолват да се подпиша, и аз не виждам никакъв проблем .

преди 36 минути, haidukpikaso написа:

и на Спиди и им се разписвам на таблети и ще продължа да го правя

На Спиди пък винаги на хартия съм се разписвал . Сигурна ли си за Спиди ?

Но пак не виждам проблем.

преди 13 минути, Емил Костов написа:

Виж и в социалните мрежи какви безумия се пускат и се плаша, защо българите търпят такава наглост ами на всичкото отгоре се дърлят и карат и направо до бой ще се стигне.

Аз пък виждам позитив в цялата данадания.

Цялата публичност ще задължи всички да са по внимателни. И  крайния клиент, и  оснтаналите фирми и др.

За фирмите примерно съм сигурен че няма да има фалшфициране на подписи , пълномощни, лични карти и т.н.

А просто използване на  ценна таргет информация.

Както  го прави целенасочената реклама в социални мрежи и сайтове.... Примерно - разглеждаш косачки , и ти идва внезапно и изненадващо имейл от фрима предлагаща на промоция точно това което търсиш :) 

А след това изтичане на инфо, .. освен имейла, ще поучиш предложение  за кредит от някоя банка която има точно за теб и спрямо твоя доход и осигуровки, напълно изгоден и подходящ план-кредит  :) 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Емил Костов написа:

Ще всее ненужна параноя.

Е аз в това именно не виждам никакъв проблем. Ми нека хората са параноични , а това води  да с апо внимателни във всичко .

Което е гуд.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, miro20 написа:

Е аз в това именно не виждам никакъв проблем. Ми нека хората са параноични , а това води  да с апо внимателни във всичко .

Което е гуд.

Ти си нямаш на идея какво е параноя. Това няма да направи хората по-внимателни. Уникалната неграмотност съчета с параноя води до безумия. Да не говорим, че всичко е зомблясало и седи в социалните мрежи или гледа сапунки. 

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Емил Костов написа:

Ти си нямаш на идея какво е параноя. Това няма да направи хората по-внимателни. Уникалната неграмотност съчета с параноя води до безумия. Да не говорим, че всичко е зомблясало и седи в социалните мрежи или гледа сапунки. 

точно - параноя

и ми откраднали данните барабар с данните на още 5 милиона - много важно

да му мислят престъпниците, аз не съм престъпник

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Емил Костов написа:

Уникалната неграмотност съчета с параноя води до безумия. Да не говорим, че всичко е зомблясало и седи в социалните мрежи или гледа сапунки. 

Което си е така , факт си е. Няма спор.

Поне се надявам след всичката "дандания" да намалеят хората , които като отиват в банката да си теглят последните спестявания, пратени от измамник телефонист, да не  се кълнат пред  касиерките че това не е за измамници.. опазил ги Бог...  :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, miro20 написа:

Което си е така , факт си е. Няма спор.

Поне се надявам след всичката "дандания" да намалеят хората , които като отиват в банката да си теглят последните спестявания, пратени от измамник телефонист, да не  се кълнат пред  касиерките че това не е за измамници.. опазил ги Бог...  :)

БОГ няма нищо общо. Като се сблъскаш с глупаци дето изскубват безжичния модул на модем, защото имат фобия от безжични мрежи, слагат си лепенки или чупят камерата на лаптоп, защото ги наблюдават и ги следят или казват на тези дето ги подлсушват по телефонната линия да спрат да пържат риба, защото не могат да си проведат разговорите тогава ще рабереш какво е падението.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, Емил Костов написа:

БОГ няма нищо общо. Като се сблъскаш с глупаци дето изскубват безжичния модул на модем, защото имат фобия от безжични мрежи, слагат си лепенки или чупят камерата на лаптоп, защото ги наблюдават и ги следят или казват на тези дето ги подлсушват по телефонната линия да спрат да пържат риба, защото не могат да си проведат разговорите тогава ще рабереш какво е падението.

Е не съм се сблъсквал, но нямам нищо против да  споделиш :) 

Това за рибата ми хареса.... :) :)   Всяко смущение и пропукване по  линията всеки знае разбира се какво е  ... в Русия съм в Русия съм .... 

За Бог споменах в аспекта на това колко изобретателни са телефонните измамници и как оплитат жертвите си .

Имах "щастието" докато имах домашен телефон да ми се обадят. Има два варианта - или се връзваш и те обуват така че почваш да им вЕрваш като в Бог , или избухваш и се познава че не си се хванал . За радост беше второто, и ми затвориха след няколко активни сценария за молби, заплахи и т.н... :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, miro20 написа:

Е не съм се сблъсквал, но нямам нищо против да  споделиш :) 

Това за рибата ми хареса.... :) :)   Всяко смущение и пропукване по  линията всеки знае разбира се какво е  ... в Русия съм в Русия съм .... 

Да ама не е шега. Клиентът ни каза, че няма нищо против, че го подслушват но да кажем на тези дето го подслушват да спрат да пържат риба, защото не може да си проведе разговора. А просто телефонната линия си имаше повреда ( шум и пръщене). Сега ясно ли ти е?

Или как разбираш това. Идва клиент и иска да изпозлва интернет. Подписва се договор, уговаря се час. Идват техниците да му инсталират услугата, вадят макарата с UTP кабел и въпроса на клиента беше дали този кабел е тестван за радиация.  Поиска да му се даде парче за тест в лаборатория и чак тогава ще разреши да му се инсталира интернет. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Емил Костов написа:

Сега ясно ли ти е?

Не бе :) не споря въобще с теб . Забавни са ми такива примери .

Да добавя и аз един -  Един познат преди доста време имаше проблем с интернета, просто защото комшията покрай който минава кабела , се оплаквал че му жужи   и му пречи и че облъчвал... и няколко пъти му го резвал заради тези негови  фобии.

Така че.. не ме учудва това.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, miro20 написа:

Не бе :) не споря въобще с теб . Забавни са ми такива примери .

Да добавя и аз един -  Един познат преди доста време имаше проблем с интернета, просто защото комшията покрай който минава кабела , се оплаквал че му жужи   и му пречи и че облъчвал... и няколко пъти му го резвал заради тези негови  фобии.

Така че.. не ме учудва това.

Лошото е, че не са еденични, а са поголовни.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аллоуууу, темата не е кой как и къде се подписва!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А не бе. Или не си се интересувал до какво води изтичането на персонално инфо ?

Ми притесняват се хората. Спрямо темата. Пряко.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 минути, miro20 написа:

А не бе. Или не си се интересувал до какво води изтичането на персонално инфо ?

Ми притесняват се хората. Спрямо темата. Пряко.

оооооо миро 20

не се ли по следите на руския хакер

който работи директно под командването на путин

като отмъщение за ф16 блог 70

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 52 минути, M.Николов написа:

Аллоуууу, темата не е кой как и къде се подписва!

И защо ми изтри поста. Темата е "Вие за идиоти ли ни мислите" и разискванията как ни карат да се подписваме наляво и надясно си е строго по темата. Само това исках да кажа. Ако някой иска да се говори за точно определено нещо да бъде така добър да конкретизира заглавието на темата . Та да питам. Вие господин Николов за идиоти ли ни мислите та ограничавате хората да говорят по темата?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Конкретизирано е в първия пост на автора, ако си забравил върни се и прочети.И да, ще премахвам всеки пост за който преценя, че не е по темата.

За това гледай следващия ти пост да е по темата.

Не, не ви мисля за идиоти.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ох, сега пък с подписванията на падове , смартфони и все такива ползвани от куриерските служби ли са ви страховете ??

Не се притеснявайте, никакви биометрични данни не се събират от тях поне със сигурност.. Там подписа единствено служи за доказателство че пакета е предаден за да се вземат парите за услугата по доставка, дори да се подпишете с ченгелче, никой няма да ви каже нищо...Така е по цял свят със сигурност..И това спестява бумащината главно, и отделно засича с точност времената за доставка, и свършена работа , което пък е предпоставка по бързо да си вземат парите фирмите ...Особено ако пратката е примерно специална next day , или 48 часова ... 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Sinbad_ написа:

Ох, сега пък с подписванията на падове , смартфони и все такива ползвани от куриерските служби ли са ви страха ??

Не се притеснявайте, никакви биометрични данни не се събират от тях поне със сигурност.. Там подписа единствено служи за доказателство че пакета е предаден за да се вземат парите за услугата по доставка, дори да се подпишете с ченгелче, никой няма да ви каже нищо...Така е по цял свят със сигурност..И това спестява бумащината главно, и отделно засича с точност времената за доставка, и свършена работа , което пък е предпоставка по бързо да си вземат парите фирмите ...Особено ако пратката е примерно специална next day , или 48 часова ... 

Споко! Параноята тече в пълна сила.

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тук нищо не се е променило!

Само заплахи и нищо смислено.

По темата: аз съм идиот

И какво?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове