Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

преди 17 минути, barbuncela написа:

Защо пишеш глупости?

Защото хабер няма , че за едно кафе и газирана вода на открито , неговите 3 лв. на ден не стигат ! :lol6:

А скоро съобщиха , че у нас някъде си на плажа , водата е за 11 лв. бутилката ! Като в Абу Даби може би ? :angry:

На плаж няма да ходим - всички вкупом направо под земята ! Това е решението - дом , семейство , деца няма да правим.....:lol6:

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, by_chechi написа:

А скоро съобщиха , че у нас някъде си на плажа , водата е за 11 лв. бутилката ! Като в Абу Даби може би ?

Надминахме ги ей тия арабели, нищо че не сме пустиня..освен вътре в главите си, или поне такова състояние, е в нечии(тролски) глави. :(

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 часа, Yvan Sergeеv написа:

щото българина е прост не може да си отгледа едни прости домати за 20 стотинки килото като  гърците

а са по 2 лв колкото пилешкото 

Мислете малко преди да пишете!!! Доматите на пазара не са български, а са внос, както и почти всички зеленчуци!!! И не, не е прост и е доказал, че може да отглежда качествена селскостопанска продукция, просто не е мазохист!!! Доматите по никакъв начин не могат да струват 20 стотинки!!! Сега идва резонният въпрос "Как в Гърция може"??? Може защото ги субсидира, а нашите производители не!!! Още със засаждането им гръцкият земеделец си е избил разходите, а нашия е вън от пазара,  защото е на загуба ако ги продава на същата цена като гърците!!! Остава му един изход, да спре да отглежда домати!!! Това се и случва!!! Да ти дам и още една тема за размисъл!!! Шапът дойде от Гърция или Турция, у нас изтрепаха всички овце в пограничните райони, свинската чума идва от Румъния, почнаха да избиват всички свине в Северна България!!! Въпросът ми е, олко животни и бих в тези държави, откъдето идват тези болести??? Да си чул за масово избиване на животни в Гърция, Турция или Румъния??? После пак ще пишете, че българина е прост и не може да си отгледа една овца или едно прасе!!! 

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 28 минути, sliderum написа:

Надминахме ги ей тия арабели, нищо че не сме пустиня..освен вътре в главите си, или поне такова състояние, е в нечии(тролски) глави. :(

:) Има една малка подробност обаче ! В Абу Даби , в който и двор да бучнеш , петрол извира......:lol6:

преди 25 минути, Джугашвили написа:

"Как в Гърция може"??? Може защото ги субсидира....

Даже и да са по 20 ст. доматите , на пазара са 2 лв.........! Само , че там не пускат току-така домати по 20 ст. да продаваш ! Защото е "Демокрация" !  :nono:

За това пък можеш да си приказваш глупости и простотии колкото си искаш.....Казано е : " Дума дупка не прави ! ". :nono:

Т.е. още защото , и то е по-важно ! На входа и изхода на "градината" в Гърция няма обирджии , наши и чужди ! Или ако има , техните не са идиоти ! Отнася се за всичко - такава ни е системата !:nono:

Идиота си мисли , че ние сме идиотите - вода за 11 лв. бутилката ще ми продава.....! :lol6:

11.jpg

• Ядосан 1
  • Еха 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 часа, valkiria1 написа:

Малко съм разочарована че не включихте в конспирацията и евреите ,но и така стана чесане на езиците.

Джугашвили е строг, но справедлив!!! Не се притеснява да разкондпирира и разкрива еврейските подмолни задкулисни игри, когато има такива!!! Но те са на съвсем друго ниво и с коренно различен почерк!!! В сравнение с еврейските, тази схема си е на селско махленско ниво!!! 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 55 минути, by_chechi написа:

:) Има една малка подробност обаче ! В Абу Даби , в който и двор да бучнеш , петрол извира......:lol6:

Даже и да са по 20 ст. доматите , на пазара са 2 лв.........! Само , че там не пускат току-така домати по 20 ст. да продаваш ! Защото е "Демокрация" !  :nono:

За това пък можеш да си приказваш глупости и простотии колкото си искаш.....Казано е : " Дума дупка не прави ! ". :nono:

Т.е. още защото , и то е по-важно ! На входа и изхода на "градината" в Гърция няма обирджии , наши и чужди ! Или ако има , техните не са идиоти ! Отнася се за всичко - такава ни е системата !:nono:

Идиота си мисли , че ние сме идиотите - вода за 11 лв. бутилката ще ми продава.....! :lol6:

11.jpg

Ам не знам чия е тая касова, ако е твоя, наистина си попаднал баш на най-големите плажни обирджии, ми такъв ти е късмета, обикновено цените са пак твърде високи, но все пак маалко по-близо до нормалното, от тези на касовата.

• Ха-ха 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, sliderum написа:

Ам не знам чия е тая касова, ако е твоя, наистина си попаднал баш на най-големите плажни обирджии, ми такъв ти е късмета, обикновено цените са пак твърде високи, но все пак маалко по-близо до нормалното, от тези на касовата.

Не е Късмет , Закономерност е ! Закономерност произтичаща от системата !  :nono:

Добре е за твоето здраве , че не гледаш родната ни телевизия .....и Фейсбук ! :lol6:

https://pik.bg/рекордна-скъпотия-на-морето-бутилка-минерална-вода-удари-11-лева-пицата---колкото-лефера-news853248.html

https://www.burgasnews.com/2019/07/03/минералната-вода-се-сгорещи-по-север/?fbclid=IwAR2uaTdpxuhufJ207tFJnaAZB8gPzVFrC4eW-A8e9RWp91W_T9YU9q4aluk&cn-reloaded=1

67364936_343559843199110_684428992245976

......какво друго да НАПравят хората ? :lol6:

Другата "гореща" тема . То сякаш не се знае !

"....НАПравили я НАПоловина..." , а другото го окрали !

И какво от това ? Ами НИЩО ! Младежът го отнесе ! Поне стана известен.....:

https://pik.bg/ексклузивно-кристиян-бойков-с-горещи-разкрития-той-ли-проби-системата-на-нап-имало-ли-е-за-news857404.html

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Верно не гледам и не чета точно тия медии, а в официалните напоследък се оплакват от отлива едните, другите пък нареждат че всичко е наред. Личен поглед от покрай бетономорието нямам от доста години вече(кога минаха толкоз много, ей) и нямам и желание да имам. Явно таргета им с тия цени са от милионер и нагоре. Ще стоят празни, или поне без консумация извън яденето включено в инклузива и това е. Да го духат. Това е официалната ми реакция към изродите притежатели на хотели и тези със концесии на плажовете и със заведения до и върху пясъка. Реакцията ми, въпреки духовитостта, е написана без никакви лични чувства, просто защото за мен няма никакво значение какви финансови издънки се правят на онези територии. Единствено ме е грижа за продължаващото унищожаване на природата на защитените крайморски местности.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, sliderum написа:

....Явно таргета им с тия цени са от милионер и нагоре. Ще стоят празни....

Да , бе да ! Едните идиоти , а милионерите  - луди ! :lol6:

....милионерите F-16 ни продават и през ум не им минава от нас да купуват....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, by_chechi написа:

Забрави да споменеш , че 1 хляб и кофичка кисело мляко е 65 лв на месец..... водата и данъците забрави , защото те са "покрив над главата" (данък сгради колкото боклука струва - уникално ! ) . За лекарства евентуално не споменавам - само за високо кръвно 20 лева не ти мърдат !

нормално е ако ядеш по 1 хляб на ден да  дадеш и 20 лв за лекарства

водата е 10лв а данъците са 10 лв на година ама това по селата

в градовете бабичката  нагла иска да си врътне кранчето на парното до край и да отвори прозореца да влиза пресен въздух 

преди 6 часа, barbuncela написа:

Защо пишеш глупости?

кое е глупости >?

ако реалността  ти се вижда глупост то така да е .

преди 5 часа, by_chechi написа:

значи щом е демокрация  не може да  е 20 стотинки а в гърция може 

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 38 минути, Yvan Sergeеv написа:

нормално е ако ядеш по 1 хляб на ден да  дадеш и 20 лв за лекарства

водата е 10лв а данъците са 10 лв на година ама това по селата

в градовете бабичката  нагла иска да си врътне кранчето на парното до край и да отвори прозореца да влиза пресен въздух 

Пожелавам ти , лично ти цял живот на този стандарт да се крепиш ! :nono:

Сам си го определи ! Да не мрънкаш после , че аз съм лошия....! :lol6:

• Харесва ми 2
  • Еха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В Берлин няма такава вода. Каква е тая вода? Да не е от Банкя? Премиерска вода. Fiji? Voss? Може да е и Voss. Вода от Норвегия.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 25 минути, by_chechi написа:

Пожелавам ти , лично ти цял живот на този стандарт да се крепиш ! :nono:

Сам си го определи ! Да не мрънкаш после , че аз съм лошия....! :lol6:

как ти хрумна

аз съм духовен чевек  далеч от мерканитилността

довелен съм от това  което  имам

и от това което нямам.

преди 4 минути, acnekt написа:

В Берлин няма такава вода. Каква е тая вода? Да не е от Банкя? Премиерска вода. Fiji? Voss?

аз за тва искам да ме дръпнеш в берлин 

на евтината вода 

и аз да се опаричим от спестени пари от вода .

• Еха 1
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ех тия води, от страната в която отнемат деца, много скъпи бе, щом се дават за сравнение. Сигурно са някакво специално H2O. Ще трябва ВиК да ми плащат в злато за моята водичка, която пускам в тоалетната при нужда.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, acnekt написа:

В Берлин няма такава вода. Каква е тая вода? Да не е от Банкя? Премиерска вода. Fiji? Voss? Може да е и Voss. Вода от Норвегия.

В Германия цената за кубик вода е 2 евро, тук е 2.50лв.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 19 часа, Yvan Sergeеv написа:

като  нуждата на организма е  100 гр  свинско на ден

Тези сто грама наведнъж ли се ядат  или трябва да се разделят на няколко приема? :speak:

• Харесва ми 1
  • Ха-ха 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 21.07.2019 г. в 12:01, Yvan Sergeеv написа:

за българския стандарт се дават висока минамална заплата и пенсия

и тавана е висок на пенсиите

да не говорим че няма лимит на богатството 

Тук ли живееш или не, за да говориш подобни глупости?

1 милион Българи живеят в крайна бедност по последна статистика, но тя е все една от години наред! Какво значи български стандарт след като цените са изравнени с тези в Европа, а някой неща са и по - скъпи тук. 

Извинявам се за офтопика! 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 19 минути, AAUUXX написа:

....1 милион Българи живеят в крайна бедност по последна статистика, но тя е все една от години наред! Какво значи български стандарт след като цените са изравнени с тези в Европа, а някой неща са и по - скъпи тук. 

Какъф офтопик ? Какви извинения ? Като безоснователна шега ли да го имаме ? :(

Съвсем си е по темата ! Истина ! :nono:

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, by_chechi написа:

Какъф офтопик ? Какви извинения ? Като безоснователна шега ли да го имаме ? :(

Съвсем си е по темата ! Истина ! :nono:

Офтопик е защото не е по темата която е зададена, че е истина е истина, на всеки е ясно. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, AAUUXX написа:

Офтопик е защото не е по темата която е зададена, че е истина е истина, на всеки е ясно. 

Определено ни правят на идиоти ! Европейски цени - азиатски заплати ! :nono:

И ни убеждават , че сме цъфнали и вързали . Е , тези които ни убеждават - са ! :(

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 46 минути, AAUUXX написа:

В Германия цената за кубик вода е 2 евро, тук е 2.50лв.

Караш ме да погледна сметките за вода. Но мисля, че не е така. Засега ще постна това.

http://www.bwb.de/de/204.php

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 52 минути, halek написа:

Тези сто грама наведнъж ли се ядат  или трябва да се разделят на няколко приема? :speak:

приемам забележката

на  обед  50 гр и на вечера 50 грама 

преди 47 минути, AAUUXX написа:

Тук ли живееш или не, за да говориш подобни глупости?

1 милион Българи живеят в крайна бедност по последна статистика, но тя е все една от години наред! Какво значи български стандарт след като цените са изравнени с тези в Европа, а някой неща са и по - скъпи тук. 

живеят защото така заслужават

даже им е много

в справедливите държави със същия и малко по висок мозъчен капацитет

ходят да трепят канарчета с копия за да се нахранят 

добре че сме  в европа

да ни нахранят братята  турци и гърци и поляци с домати

и китайците с чесън и да ни облекат с памучни дрехи 

• Еха 1
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, sliderum написа:

Ех тия води, от страната в която отнемат деца, много скъпи бе, щом се дават за сравнение. Сигурно са някакво специално H2O. Ще трябва ВиК да ми плащат в злато за моята водичка, която пускам в тоалетната при нужда.

Е друго си е страната, където доброволно си продават децата и има пазар за млади булки. Царица-парица. <<Парица е царица, како кажу у нас.>> - Алеко Константинов.

https://www.lentata.com/page_8731.html

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 15 минути, acnekt написа:

Караш ме да погледна сметките за вода. Но мисля, че не е така. Засега ще постна това.

http://www.bwb.de/de/204.php

не е лошо да дадеш инфо за брутна цена
това което даваш е само за вода, докато в Бг-то, в цената на кубичен метър вода, влиза и такса канализация

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, дръндю написа:

не е лошо да дадеш инфо за брутна цена
това което даваш е само за вода, докато в Бг-то, в цената на кубичен метър вода, влиза и такса канализация

Тук не се мери на кубик метър. На членове, на квадратен метър. Примерно към 50 евро на месец и след година се преизчислява. Ако си дал повече, ти дават парите, ако е по-малко плащаш.

Не ми се вади и рови из документите. Няма да излъжа, ако кажа че за вода даваме примерно максимално 50 евро на месец за 2стаен апартамент около 70 квадрата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

• Добави ново...