Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Вижте и кутията ви какви размери на видеокарти поддържа,че да не се наложи да режете ламарини.

Иначе, в румънският сайт има на промоция само за днес Sapphire Radeon™ NITRO+ RX 590 Special Edition, 8GB GDDR5, 256-bit за 454 лв.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 17 минути, onogondur написа:

Вижте и кутията ви какви размери на видеокарти поддържа,че да не се наложи да режете ламарини.

Иначе, в румънският сайт има на промоция само за днес Sapphire Radeon™ NITRO+ RX 590 Special Edition, 8GB GDDR5, 256-bit за 454 лв.

Той вече писа че е гледал подобна примоция за дебелия, която е с още 40лв надолу, Та в крайна сметка ако въобще му влиза и няма много да пречи в кутията..., а иначе сапфира е определено по-достойната карта и визуално повече ме кефи. Обаче 40 кинта разлика, са си 40-кинта разлика. Може това да е сред основните причини авторът да реши да предпочете дебелия, щото други "предимства" няма.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 49 минути, PANOV написа:

Китайската пуканка я предложи този, когото цитираш :D

Тигре успокой се, така наречената "Пуканка" съм я предложил спрямо цената, и си е достатъчно добре, предложена е преди да се стигне за темата с Овърклок, вместо да пишеш излишно да трупаш мнения, вземи свърши нещо полезно и предложи нещо ти, Аман от философи и професори.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Приятелче, не се захващай с мен - като не отбираш от захранвания, гледай си ги у вас на картинки вместо да набутваш хората. Не ми отговаряй, защото технически подплатена дискусия няма как да водя с теб. Мерси.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като си достатъчно компетентен предложи нещо ти, професоре, кибер нинджа, да не си нещо повече от всички останли във форума, че да не се захващам, вместо да ми пишеш излишно на всеки посто предложи нещо "Качествено" като разбираш, аман от разбирачи и от тарикати.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 24 минути, sliderum написа:

Той вече писа че е гледал подобна примоция за дебелия, която е с още 40лв надолу, Та в крайна сметка ако въобще му влиза и няма много да пречи в кутията..., а иначе сапфира е определено по-достойната карта и визуално повече ме кефи. Обаче 40 кинта разлика, са си 40-кинта разлика. Може това да е сред основните причини авторът да реши да предпочете дебелия, щото други "предимства" няма.

ако наистина е по-добрият вариант само за 40лв разлика ще взема това което казвате а относно кутията ето линк за точно какъв компютър имам- https://plasico.bg/odin-six-core-fx-63008gb1tbgt730-4gb-19662.html та кутията ще стане ли за вашето предложение(ако се разбира от линка) ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, kerrfly написа:

Като си достатъчно компетентен предложи нещо ти, професоре, кибер нинджа, да не си нещо повече от всички останли във форума, че да не се захващам, вместо да ми пишеш излишно на всеки посто предложи нещо "Качествено" като разбираш, аман от разбирачи и от тарикати.

Много се развълнува нещо. Какво да предлагам, след като не е ясно нито какво е налично като захранване, нито какво точно ще се ъпгрейдва. Само едно е ясно - предложеното от теб захранване е пълен боклук и съм в пълното си право да ти го напиша, пък ти вече се разпенвай колкото си искаш.

преди 7 минути, iliankn написа:

ако наистина е по-добрият вариант само за 40лв разлика ще взема това което казвате а относно кутията ето линк за точно какъв компютър имам- https://plasico.bg/odin-six-core-fx-63008gb1tbgt730-4gb-19662.html та кутията ще стане ли за вашето предложение(ако се разбира от линка) ?

Снимай етикета на захранването.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, PANOV написа:

Много се развълнува нещо. Какво да предлагам, след като не е ясно нито какво е налично като захранване, нито какво точно ще се ъпгрейдва. Само едно е ясно - предложеното от теб захранване е пълен боклук и съм в пълното си право да ти го напиша, пък ти вече се разпенвай колкото си искаш.

Снимай етикета на захранването.

довечера ще го отворя че нямам време сега.към 17:30 ще кача снимка

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, iliankn написа:

довечера ще го отворя че нямам време сега.към 17:30 ще кача снимка

Дори няма нужда да снимаш етикета, съотношение цена и това което получаваш е достатъчно ясно че захранването с което е правен компютъра не е с някакъв сертификат и прочие и ще има нужда да го подмениш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, kerrfly написа:

Дори няма нужда да снимаш етикета, съотношение цена и това което получаваш е достатъчно ясно че захранването с което е правен компютъра не е с някакъв сертификат и прочие и ще има нужда да го подмениш.

Гарантираш ли. Колкото и странно да изглежда за някои,  Пласико има доста конфигурации със съвсем нормални захранвания. "Кугър" как ти звучи. Все пак не знам дали е така за всички и ти не знаеш и за да се уверим, не като теб от "звездите ми го говорят", е по-добре да има повече информация от автора на темата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, sliderum написа:

Гарантираш ли. Колкото и странно да изглежда Пласико има доста конфигурации със съвсем нормални захранвания. "Кугър" как ти звучи. Все пак не знам дали е така за всички и ти не знаеш и за да се уверим не като теб от "звездите ми го говорят", е по-добре да има повече информация от автора на темата.

Не гарантирам, обеден съм, че е така, няма да изтъквам защо и прочие, предишна работа и т.н

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 39 минути, kerrfly написа:

А за 99лв 600W с RGB осветление как ти звучат като съотношение? При това е само с 2 години гаранция. Сертификатите не правят захранването - вътре пак може да е трагично. Като видях "високия клас" на "Gamdias" - Astrape P1 - което е посредствена платформа на на Andyson, не ми се мисли за това недоразумение. Около 100лв има Corsair CX450, be quiet System Power 9 500/600W, Pure Power 10/1, Seasonic... изобщо редица по-добри решения, които съвсем не оправдават избора на захранване от безизвестна фирма, незнаен OEM и всичко това с минимална гаранция.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, kerrfly написа:

обеден съм

Така ли и какво обядвахте? :angry:😁

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, sliderum написа:

Така ли и какво обядвахте? :angry:😁

Професор и Философ на скара обядвах, разгледай малко конфигурациите които се правят, АМД решения от серията 2600 и прочие слагат рам памет с честота 2400Mhz, Мислиш ли, че ще сложат качествено захранване.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 минути, kerrfly написа:

Мислиш ли, че ще сложат качествено захранване.

А ти качествено захранване ли предложи, наглец? Човек, който обясняваше до скоро как ‘работел в бранша’ (ако е истина - по-лошо) и се ‘занимавал с изработка на конфигурации на атрактивни цени’. Предлагаше даже на ЛС да помага на хората. Всичко беше с някакви смешни шотове без линкове към магазини, а уж тънкана цени. За чия печалба, за твоя? Я сега си помисли кой е селският тарикат. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, PANOV написа:

А ти качествено захранване ли предложи, наглец? Човек, който обясняваше до скоро как ‘работел в бранша’ (ако е истина - по-лошо) и се ‘занимавал с изработка на конфигурации на атрактивни цени’. Предлагаше даже на ЛС да помага на хората. Всичко беше с някакви смешни шотове без линкове към магазини, а уж тънкана цени. За чия печалба, за твоя? Я сега си помисли кой е селският тарикат. 

Хульо ти още ли се дъвчиш с мен, я вземи си намери работа и не се занимавай с мен, аз дадох "Бюджетен" вариант на момчето, ти почна да ми философстваш и да ми се правиш на интересен, аре да си смъкнеш тона, живей си живота по твоя си начин, нито предлагам мой артикул нито нищо, аре хващай си кофите и олигофренията и си давай Акъла другъде, аз не видях в нито 1 твое мнение да се опиташ дори да помогнеш, а само да се дъвчиш с някого. Гледам че ти още си пияниш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От него ще трябва да започне ъпгрейдът.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, PANOV написа:

От него ще трябва да започне ъпгрейдът.

Предлагаш ли нещо конкретно за една от двете карти споменати по-горе?

Или пък друга карта

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре ама така и не разбрах как да разбера дали видеокартите ще станат на кутията?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Трябва да премериш разстоянието вътре, но като цяло според мен е лоша идея да наливаш пари в тая система. Най-много някоя карта втора ръка към 100-150лв, но пак трябва да се помисли захранването.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...