Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Предложеното захранване ще ти върши добра работа дълги години и е добра основа за всякакви промени напред, За тези пари по-добро предложение трудно.

Видео карта - тук наистина трябва да си наясно какво ще се прави от тук нататък и какво се гони като резултат.

Трябва да е ясно и какво става с бюджета след закупуването на захранването.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 23 минути, PANOV написа:

Трябва да премериш разстоянието вътре, но като цяло според мен е лоша идея да наливаш пари в тая система. Най-много някоя карта втора ръка към 100-150лв, но пак трябва да се помисли захранването.

Не спами темата на човека с глупости! (виж предната страница). Ако нямаш предложения, не пиши. Аз също му написах нещо подобно и ми се скара...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

100 лв захранване и бюджета е непроменен.и в бъдеще мисля да сменям Сичко просто не накуп.неможе ли да се вместим захранване в 100 лева и пак питам за картите дали ще станат?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 38 минути, Raze написа:

Кое от двете? И за картата никой не казва дали че стане или не?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

кутията е  https://www.jarcomputers.com/VLINE-A03-12cm-Fan-600W_prod_CASEPVLCASEA03USB3600W.html?ref=prod. видеокартите ще станат ли за нея ? и кое от двете захранвания по-горе е по-доброто?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, plamen_petrov_80 написа:

Две различни захранвания ли са?

обърках се по цената,само това видях прав си 1 е.и последния въпрос който ми трябва и правя поръчки е дали картата ще стане за кутията?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...