Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Tук може да се похвалите с вашата периферия обхващаша - Мишка, Клавиатура, Слушалки, Музикална Система, Стол, Бюро, дори ако имате и принтер или друго копирно у-во.

Аз лично използвам следната периферия:

Мишка: Glorious Model O Matte Black
Клавиатура: Kingston HyperX Alloy Elite RGB - Червени Суичове
Слушалки: Kingston HyperX Cloud Alpha
Пад: Cougar Arena
Музикална Система: 5.1 Serioux HT5100C, 140W RMS
Допълнение: Очила Gunnar Vayper Onyx

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, Оперчо написа:

Gplay фен - лошо няма , но плясни някоя снимка тия текстчета на изус ги знаем някои хора(смисъл от тях няма)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Anonu ти ли си :rolleyes:

Да ни покажеш конфигурацията от 10 000лв.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Оперчо написа:

Tук може да се похвалите с вашата периферия обхващаша - Мишка, Клавиатура, Слушалки, Музикална Система, Стол, Бюро, дори ако имате и принтер или друго копирно у-во.

Аз лично използвам следната периферия:

Мишка: Glorious Model O Matte Black
Клавиатура: Kingston HyperX Alloy Elite RGB - Червени Суичове
Слушалки: Kingston HyperX Cloud Alpha
Пад: Cougar Arena
Музикална Система: 5.1 Serioux HT5100C, 140W RMS
Допълнение: Очила Gunnar Vayper Onyx

А бе мушмурок, вместо да хабиш мастило, не се сетиш да ги фотнеш с новия s10 +.... Хаха:lol6:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това нещо не ми се струва, че е за хвалене. Китаец с подобна цена, че и 5.1, кой знае как дрънчи на ламарина:

https://www.emag.bg/tonkoloni-5-1-serioux-ht5100c-140w-rms-cheresha-sbht5100c/pd/D8NRJBBBM/

Още повече, че слушалките ти са 2 пъти по-скъпи, как го траеш този боклук? И с тези очила не разваляш ли картината на монитора?

Сега намерих и клипче, това дрънчи отвратително:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Баш да дрънчи на ламарина трудно, ако смяташ, че от видеото можеш да разбереш за качеството на звука и прочие, системата е купувана още 2013-та и си държи доста прилично и от към бас и прочие, корпуса е дървен(или по-скоро ПДЧ) , а не пластмаса, абе доволно си е колега !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако гледаш клипа на твоята система, нормално да не чуеш дрънченето, то си е вградено и си свикнал с него. Аз ползвам това:

И като пуснах клипа с теста на твоята аудио система, звука беше ужасен, най-вече баса.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Докато не издаде багажа, не смятам да я сменям, но и аз съм хвърлил око на някой модели на Logitech и ми е пределно ясно, че няма как да се конкурират по нито 1 критерии 2-те марки. :) То не е за хвалене в случая, но тов имам това описвам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сложи една снимка на мишката от близо като си я ползвал 10на дена , искам да видя дупките пълнят ли се с мизерия.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,

За няколко месеца се оборудвах с перфектната периферия на Logitech! От JAR computers са пуснали промо кампания на марката и всеки месец систематично обновяват продуктите си. Цените бих казал, че са доста добри. Аз лично си купих клавиатура, мишка, геймпад, слушалки, тонколонки... бе доста неща... Супер доволен съм. Цъкам си с кеф на воля.

Ето кампанията им този месец: https://www.jarcomputers.com/promotion?ref=promo&campaign=5700.

Между другото, от JAR също съм доволен. Продуктите ми пристигат бързо, коректни са, цените са супер.

Поздрави, маняци!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 22 часа, zazzy-bazzy написа:

Объркал си раздела , това не е раздела за реклами на онлайн магазини.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...