Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте

Имам следният проблем като свалям или сийдвам  торент не ми обновява пиърите а трябва да ги обновявам ръчно или трябва да чакам определеното време на сайта в случая 2 часа.

http://prikachi.com/images.php?images/275/9600275G.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тоя вирусоносител отдавна не го ползвам но ти си пропуснал версиите на това нещо последните 7,8 години ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Can Oa написа:

Тоя вирусоносител отдавна не го ползвам но ти си пропуснал версиите на това нещо последните 7,8 години ;)

И как го реши, че е "вирусоносител"? Аз го ползвам от над 10 години, автоматично се обновява и никога не съм имал проблеми. Не ползвам антивирусна, windows defender ми е деактивиран.

@kaqos много ти е стара версията, обнови я.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Raze написа:

И как го реши, че е "вирусоносител"? Аз го ползвам от над 10 години, автоматично се обновява и никога не съм имал проблеми. Не ползвам антивирусна, windows defender ми е деактивиран.

@kaqos много ти е стара версията, обнови я.

Аз го ползвах от както съществува.

Ти как реши че няма вируси ;) не ми отговаряй не ми пука заклевам се ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако имаше вируси, мислиш ли, че нямаше да разбера досега, особено след като съм без антивирусен софтуер? При съмнения за проблеми, сканирам свалените файлове онлайн или ги тествам във виртуална машина. Ако се съмнявам, че нещо все пак ми се е качило в системата без аз да знам, примерно от някоя игра или софтуер, който съм изтеглил от торент, сканирам с malware bytes най-често, постоянно си следя процесите и приложенията, които се стартират. Преди години имаше някакви слухове за уязвимост/проблеми при utorrent, но това отдавна е в миналото.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://www.oldversion.com/windows/utorrent-1-8-2-build-14458

ползвам тази откак е излязла  - без да обновявам

преди 10 минути, Can Oa написа:

Тоя вирусоносител отдавна не го ползвам

това е смешно хаххахха

преди 7 минути, Can Oa написа:

не ми отговаряй не ми пука заклевам се ...

моля те - недей !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, Петроff написа:

http://www.oldversion.com/windows/utorrent-1-8-2-build-14458

ползвам тази откак е излязла  - без да обновявам

това е смешно хаххахха

моля те - недей !

Даааа смешен бях след като ми върнаха 2 клиентски машини след като са били в сервиза.

И да разбереш че софтуер който сам си препоръчал на клиента и сам ползваш в дома си слага копач ... наистина бях смешен като го обяснявах.

Щом ви радва ползвайте си го боли ме швепса за вас наистина.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Интересно как на мен нищо не ми е "слагал" utorrent. Мислиш ли, че ако имаше проблем, нямаше да го разбера?? Най-вероятно клиентите са свалили някой торент, който им е заразил машината и после торент клиента виновен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Raze написа:

Интересно как на мен нищо не ми е "слагал" utorrent. Мислиш ли, че ако имаше проблем, нямаше да го разбера?? Най-вероятно клиентите са свалили някой торент, който им е заразил машината и после торент клиента виновен.

не ми пука какво ти е интересно.

Ние го тествахме как мислиш разбирам кое слага копач. Ще спра да ползвам любимия си торент  клиент след повече от 10 години ползване ей тай :)  за нищо.

Но щом ти е интересно ще ти отговоря:  щом нещастен сервиз като нас разбра какво слага юторент смятай какво са разбрали истинските разбирачи , сега пресметни ако го оставят да слага за дълго време какво ще ги направят.

После смятай като си с нулева защита след колко време ще разбереш нещо че се е лепнало.

После сметни колко време загубих да ти се обяснявам след като не ми дреме за тебе и помисли има ли смисъл да ме занимаваш повече? - пиши си по темата и не ми губи времето.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами за 3-4 години без защита, а и преди това много години с такава, мислиш ли, че нямаше да разбера, че имам проблем? Бих казал, че съм доста напреднал потребител и знам кое и какво прави в системата ми, а и ако си обърнал внимание ти казах, че постоянно си следя процесите. Покажи ми точната версия на utorrent, както какво и от къде и на кого е качила, тогава мога да повярвам, че част от тези неща, които пишеш, може и да имат смисъл. Оставял съм utorrent понякога с дни да работи денонощно да сийдва или тегли, ползвам го и на лаптопа, който е нонстоп включен и го ползвам по-рядко.

Наистина сте нещастен сервиз, след като ми пишеш подобни глупости.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Никакъв проблем. Постоянно го използвам и си работи пвефектно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

накараме да се разтърся назад и изненада намерих тонове новини за това. https://www.techspot.com/community/topics/utorrent-update-selectively-installs-cryptocurrency-mining-software-without-notice.209485/

В някои от другите статии по темата се оправдават че те питат дали искаш копач и само тогава се слагал , но това не е вярно никога не слагаме други софтуери които са прикачени към дадена инсталация.

Щом ви е кеф да ползвате софтуер който си е позоволил някога да сложи копач , ползвайте си го живи и здрави боли ме швепса какво си инсталирате.

Сложих този линк понеже оня горе иска версии мерсии и други форумни глупости копито сам не знае а са описани в този линк.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Инсталаторите на много безплатни приложения качват ненужни неща, понякога може и да има шпионски софтуер или malware. Затова се гледа какво и как се инсталира, не само да се цъка като зомби.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Запомни ли коя версия на уторент качва копач ще те изпитам след месец.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много дървени философи.

Проблем няма. 

Почти не останаха <Private> тракери. И тъй като не е включено DHT / PEX то ще си чакаш интервала, зададен от анонсера. Така че ги включваш и ако торентът не е правен с флаг <Private> всичко ще си дойде на мястото. Ако много се напъваш да обновяваш нищо няма да стане и сайтът ще те приеме за читер. При стандартен анонс се дава списък от 50 пиъра за всеки. И понеже всичко това си е определено натоварване за сървъра - интервалът се разрежда при много маймуни на клона.

През DHT / PEX търсенето на пиъри е през отделна мрежа и не зависи от анонсера на тракера и е само по HASH. Все пак ако искате да ви се отчита статистика на сайта  в заданието трябва да има и вашия passkey.

Материали за четене http://rutracker.wiki/MTorrent http://rutracker.org/forum/viewtopic.php?t=219818

Тази версия е от последните стабилни и без излишества, аз съм с нея, препоръчва се и групата <Хранители> там я ползват за хиляди торенти и терабайти. Кои не стават: http://rutracker.org/forum/viewtopic.php?t=2965837

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 24 минути, Can Oa написа:

накараме да се разтърся назад и изненада намерих тонове новини за това. https://www.techspot.com/community/topics/utorrent-update-selectively-installs-cryptocurrency-mining-software-without-notice.209485/

В някои от другите статии по темата се оправдават че те питат дали искаш копач и само тогава се слагал , но това не е вярно никога не слагаме други софтуери които са прикачени към дадена инсталация.

Щом ви е кеф да ползвате софтуер който си е позоволил някога да сложи копач , ползвайте си го живи и здрави боли ме швепса какво си инсталирате.

Сложих този линк понеже оня горе иска версии мерсии и други форумни глупости копито сам не знае а са описани в този линк.

Тоя копач беше преди много години, затваряйте сервизът направо и ходете да продавате дини на пазара, щом вмешавате на клиентите си че се ноу напреде с матриала, може и на ракия да го сварите:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, Филипов написа:

Много дървени философи.

Проблем няма. 

Почти не останаха <Private> тракери. И тъй като не е включено DHT / PEX то ще си чакаш интервала, зададен от анонсера. Така че ги включваш и ако торентът не е правен с флаг <Private> всичко ще си дойде на мястото. Ако много се напъваш да обновяваш нищо няма да стане и сайтът ще те приеме за читер. При стандартен анонс се дава списък от 50 пиъра за всеки. И понеже всичко това си е определено натоварване за сървъра - интервалът се разрежда при много маймуни на клона.

През DHT / PEX търсенето на пиъри е през отделна мрежа и не зависи от анонсера на тракера и е само по HASH. Все пак ако искате да ви се отчита статистика на сайта  в заданието трябва да има и вашия passkey.

Материали за четене http://rutracker.wiki/MTorrent http://rutracker.org/forum/viewtopic.php?t=219818

Тази версия е от последните стабилни и без излишества, аз съм с нея, препоръчва се и групата <Хранители> там я ползват за хиляди торенти и терабайти. Кои не стават: http://rutracker.org/forum/viewtopic.php?t=2965837

Нищо не разбирам откъде да  включа DHT / PEX

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, woobu написа:

Тоя копач беше преди много години, затваряйте сервизът направо и ходете да продавате дини на пазара, щом вмешавате на клиентите си че се ноу напреде с матриала, може и на ракия да го сварите:)

Много малко случи се , не мога да слагам помия на хората и да се надявам че следващи път няма да нещо по-лошо от cpu миньорче.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 46 минути, kaqos написа:

Нищо не разбирам откъде да  включа DHT / PEX

09b497a392b0.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Can Oa написа:

Много малко случи се , не мога да слагам помия на хората и да се надявам че следващи път няма да нещо по-лошо от cpu миньорче.

Не си вкарвай такива заключения за каквото и да било, особено за софтуер.

Kаквото и да ползваш в момента винаги може да се получи проблем с някоя версия.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 минути, Pig написа:

Не си вкарвай такива заключения за каквото и да било, особено за софтуер.

Kаквото и да ползваш в момента винаги може да се получи проблем с някоя версия.

Ползвам нещо до като се прецака , тия се прецакаха и вече не се ползва. Има си алтернативи няма никаква причина на ползвам юторент  нищо не получавам повече  - просто избягвам нещо което вече се изгаври с потребителите си.

Тогава даже не знаех че е копач а просто скапан процес който товари на макс проца(тогава го приех за грешка) - след няколко дена разбрах че е копач това вече не е грешка а гавра. Изобщо нямаше такива статии които има сега написани.

Наистина не ми пука какво ползвате - ползвайте си каквото искате.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Can Oa написа:

Ползвам нещо до като се прецака , тия се прецакаха и вече не се ползва. Има си алтернативи няма никаква причина на ползвам юторент  нищо не получавам повече  - просто избягвам нещо което вече се изгаври с потребителите си.

Тогава даже не знаех че е копач а просто скапан процес който товари на макс проца(тогава го приех за грешка) - след няколко дена разбрах че е копач това вече не е грешка а гавра. Изобщо нямаше такива статии които има сега написани.

Toва ти разбиране показва колко си професионалист в сферата си.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Pig написа:

Toва ти разбиране показва колко си професионалист в сферата си.

Нали.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Can Oa написа:

Нали.

Ше узрееш някой ден ама ше е късно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...