Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Bubbles

Предложете някой качествен куест... ...Моля!

Препоръчан отговор

Привет!

Абе напоследък хубави игри от тоя жанр почти не се намират, да не кажа изобщо, единствено разни помии от типа скрити предмети намирам в последно време и това направо ме вбесява.n

Та, дали някой от вас може да ме изненада с нещо дето да си заслужава да се изиграе?

До тук съм изиграл : The black mirror и трите епизода, Secret files 1, 2 и 3 , Chronicles of mystery първите 2 или 3 епизода преди също да почнат да ги правят със скрити предмети,  Post mortem, Midnight nowhere, Still Life 1 и 2, Art of murder 1, 2 и 3, Agatha Christie: And then there were none, Agatha Christie : Evil under the sun, Ориент експреса го пробвах ама нещо не ме грабна, The bunker(Който се оказа няма такава тъпотия), Alter Ego, Memento Mori(но ми беше доста скучна и не я доиграх), И една игра чието име вече не си спомням,, водеше се НЕОФИЦИАЛНО продължение на The black mirror и нещо ставаше дума за някакви нацистски бункери и т.н., сигурно и други съм играл но тези помня.

Та идеи за нещо подобно на гореизброените?

Няма значение дали е с превод.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Говорещата с призраци, не знам как е оригиналното заглавие, аз я имам с руски превод.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като прочетох за Black mirror се сетих за Nibiru: Age Of Secrets. Навремето съм я играл веднъж.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 20 минути, haidukpikaso написа:

Говорещата с призраци, не знам как е оригиналното заглавие, аз я имам с руски превод.

Ще пробвам да потърся, благодаря.

преди 18 минути, ice_lion__01 написа:

Като прочетох за Black mirror се сетих за Nibiru: Age Of Secrets. Навремето съм я играл веднъж.

Е точно тази чието име не можех да се сетя май беше някакво Nibiru ще и хвърля едно око благодаря.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, Bubbles написа:

Ще пробвам да потърся, благодаря.

Е точно тази чието име не можех да се сетя май беше някакво Nibiru ще и хвърля едно око благодаря.

А задължително ли трябва да са съвременни?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Емил Костов написа:

А задължително ли трябва да са съвременни?

Не, но е желателно да са как да кажа... ...абе да има история, загадка, да е страшно, ако е психария още по-добре... ...дето се вика да има тръпка... ...и да е трудно, да иска мислене., ся разни детски такива не ми се играят просто щото не са ми интересни.

Мда и да спомена - Фантасмагориите също съм ги играл...

преди 37 минути, zlinaka написа:

Страхотни....

Syberia

8f23e2e2d0c24a09a6793b4ff029aac5.jpg

Тази е добра, благодаря. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 19.07.2019 г. в 19:36, Bubbles написа:

Не, но е желателно да са как да кажа... ...абе да има история, загадка, да е страшно, ако е психария още по-добре... ...дето се вика да има тръпка... ...и да е трудно, да иска мислене., ся разни детски такива не ми се играят просто щото не са ми интересни.

Мда и да спомена - Фантасмагориите също съм ги играл...

Тази е добра, благодаря. :)

Sherlock Holmes игрите бих ги препоръчал, сравнително предизвикателни са. Особено частта с Jack the Ripper си е чист трилър и психарийка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...