Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Nikolay Changov

Huawei P30 блокиран достъп за 60 минути

Препоръчан отговор

Телефона бе прибран (както обикновено) в джоба ми. След известно време го вадя от виждам, че е бил с включен дисплей и след редица неуспешни опити за отключване се е блокирал за 60 минути. Нито пръстов отпечатък приема, нито пин код, нито лице разпознава. Трябваше да изчакам тези 60 минути за да получа отново достъп. 

Как може да се деактивира тази защита? Изключително неудобно е ако се наложи да се обадиш на някого, а телефонът се е блокирал автоматично, защото сензорите не са отчели, че е в джоб. 

Извинявам се ако има вече подобна тема... 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, Nikolay Changov написа:

Телефона бе прибран (както обикновено) в джоба ми. След известно време го вадя от виждам, че е бил с включен дисплей и след редица неуспешни опити за отключване се е блокирал за 60 минути. Нито пръстов отпечатък приема, нито пин код, нито лице разпознава. Трябваше да изчакам тези 60 минути за да получа отново достъп. 

Как може да се деактивира тази защита? Изключително неудобно е ако се наложи да се обадиш на някого, а телефонът се е блокирал автоматично, защото сензорите не са отчели, че е в джоб. 

Извинявам се ако има вече подобна тема... 

Телефонът има точно такава функция за настройка, когато е в джоб или ползвате ръкавици през зимата. Намита се в меню "Настройки"

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Функцията за неволно докосване в джоб или чанта е включена. Искам да изключа самата защита от многократно въвеждане на грешен пин или пръстов отпечатък. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не можеш. Трябва да изключиш изцяло защитата.

Да не би да ползваш някой протектор, който да закрива сензорите?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Явно сензорите му не работят. По-добре го занеси в сервиз.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да кажем, че се случва се веднъж на 200 прибирания в джоба, което е нормално. Сензорите си работят и не са скрити. Всеки телефон, който съм имал, е правил така, но никога не се е блокирал за 60 минути. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не съм виждал Huawei, та щом казваш, че е нормално - ок. Не можеш да махнеш тази защита.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тва, което искаш, не може да стане. Алгоритъма е такъв. За да избегнеш това трябва да изключиш всякакъв вид заключване, друг начин, без руут, няма.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря за отзивите! А за гениалните разработчици, направили тази защита без опция за премахване, само хубави работи 😊

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нормално е да го направят така, това е защита против разбиване на паролата. Ако ти откраднат телефона, ще си благодарен, че е така.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако ми го откраднат това ще е най-малката ми грижа. Все пак плановете за звездата на смъртта не ги държа там 😀

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...