Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Привет!

Въпросният Honor ми служи вярно вече 2.5 години, изключително доволен съм, но последно време батерията взе да издава багажа. Все още може да се ползва с 2 зареждания за денонощие.

В един момент ще се наложи да го подменя с друг апарат, не е крайно наложително да стане веднага.

Ще помоля за насоки, понеже никак не следя какво се случва, само подочух някакви мизерии , отправени към Huawei.

Това, което бих искал от следващ телефон, е не-повече от 5.5 инча, безпроблемна работа в нета, добри снимки (с малко бебе съм и телефонът е най-бързото решение), и батерията да изкарва прилично време.

Фиксиран бюджет не съм поставял, но предполагам порядъка на 500 - 550 евро би осигурил надежден вариант за следващите 2-3 години, живот и здраве, разбира се. Ще бъде закупен от Финландия (тук живея).

Благодаря предварително!

Поздрави, Ангел

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А защо просто не си смениш батерията? Всеки сервиз ще може да го направи. Телефона си е напълно достатъчен за ползване и в днешно време.

На колата, като ти умре акумулатора, нова ли си купуваш?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мислех си и този вариант. Тъпото е, че подобен тип услуги са концентрирани в големи градове, и телефонът се изпраща по пощата, подменя се батерията, и пак обратно.

Ще проуча по-подробно ситуацията. 

Но няма да е лошо да има алтернативи, ако вариантът с подмяна на батерията се окаже неефективен/ или неоправдан ценово (батерията може и да не е скъпа, но услугите са много).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Едва ли ще е колкото нов телефон. Нова батерия е около 20$, може да има и по-евтини. Свържи се с гаранционния сервиз най-добре и ги питай.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сменял съм батерия на телефон ,на смартфон ...все оригинални бяха и нямаха нищо общо със тази която си е с телефона :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дълга и широка излиза историята с гаранционния сервиз. Изпращане, диагностика, евентуално ремонт/подмяна на батерия. При всички случаи, цялата история подминава 100 евро, оставам без телефон минимум 7 работни дни, а нямам резервен. И не съм сигурен, че искам да се занимавам с цялата работа, ако наистина е със съмнителен резултат.

Ще помоля, все пак, за някакви предложения относно подмяната на Хонора (ще си карам с него, колкото издържи, но не мога да остана 2 седмици без телефон). Ползвам 2 сим карти, но мога да да се замисля да си оставя едната в Хонора.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...