Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

не мога да птварям сайтове за гледане на филми.Пробвал съм film2k и film sub ето това ми излиза

С уиндоус хп съм

https://dox.abv.bg/download?id=d0d8043fc4# - Линк за сваляне

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами, то си го пише - стара ОС, от там невъзможност за обнова на браузъра, за да поднови сертификати и проч. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Двата сайта се отварят под WXP!

току-що, Iztre6tel написа:

Ами, то си го пише - стара ОС, от там невъзможност за обнова на браузъра, за да поднови сертификати и проч. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

film2k е баннат от Зукърбърг лично от неговия лаптоп! Във Фейсбук е заложено да не могат да се изпращат URL адреси на лични съобщения! :no-no: 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Както го посъветвахте, което е удачно, бива да пробва с друга търсачка. Иначе това "... сървърът се нуждае от алгоритъм RC4, който не се смята ВЕЧЕ за надежден" ше продължи да препятства сесията

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

от  мозила го отваря но не може ли да се инсталира този алгоритъм

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, valyo_93 написа:

от  мозила го отваря но не може ли да се инсталира този алгоритъм

Искаш да ползваш сайтовете или ... ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

да това е на служебния компютър и да гледам филми като няма работа

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, valyo_93 написа:

да това е на служебния компютър и да гледам филми като няма работа

Това няма да го коментирам!

Щом работи под друг браузър, аз проблем не виждам, чисто технически.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, valyo_93 написа:

от  мозила го отваря но не може ли да се инсталира този алгоритъм

Това не се прави ръчно. Гугъл е спрял поддръжката на Хром за ХР, още 2016, затова е проблем. И затова се налага проба с други търсачки, барем някоя зацепи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Iztre6tel написа:

Това не се прави ръчно. Гугъл е спрял поддръжката на Хром за ХР, още 2016, затова е проблем. И затова се налага проба с други търсачки, барем някоя зацепи.

Не мисля, че това е правилната дума!

По-горе също я използва, викам единична грешка е, но явно не е.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Под winXP няма как да стане. Може да пробваш някоя олекотена linux версия, ако е толкова стара машината.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, valyo_93 написа:

не мога да птварям сайтове за гледане на филми.Пробвал съм film2k и film sub ето това ми излиза

С уиндоус хп съм

https://dox.abv.bg/download?id=d0d8043fc4# - Линк за сваляне

Ми що ползваш хром? Браузърите ли свършиха та всички се мятате на това малоумие?

Пише ти че сайта използва протокол който твоя браузър не поддържа, възможно е и саматата ти ОС да не го поддържа понеже ХР не се поддържа вече от доста години.

Сложи си една 10-ка или пък 8-ца, ако не нещо линукс само да е по съвременно или ако държиш на ХР-то дърпай Mypal https://github.com/Feodor2/Mypal

Това е един от малкото останали браузъри които все още поддържат ХР в последната си версия.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

няма ли начин да се направо нещо с хрома че ми е по удобен

Не ми позволяват да инсталирам друга операциона система

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, valyo_93 написа:

Можеш да пробваш да търсиш въпросния протокол за твоята ОС но не знам доколко изобщо е възможно да успееш да го откриеш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, valyo_93 написа:

Не ми позволяват да инсталирам друга операциона система

Дай направо адреса на работата си, да минем да инструктираме шефа ти - всяка сутрин да ти носи студена количка и току що приготвени пуканки, че да ти е УДОБНО докато си на работа да си гледаш по-комфортно филмите на служебния компютър ....

Тези дето ти забраняват да си инсталираш (да бе точно пък ти) друга по-нова OS, не можаха ли просто да сложат във FW бял списък и да може да се влиза само там където се налага!

Една глупава идея:

- VeraCrypt портативна + портативен плеър вкаран в контейнера на една твоя 8-16-32-128GB USB памет, заедно с видео файловете който желаеш и си ти.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, plamen_petrov_80 написа:

Дай направо адреса на работата си, да минем да инструктираме шефа ти - всяка сутрин да ти носи студена количка и току що приготвени пуканки, че да ти е УДОБНО докато си на работа да си гледаш по-комфортно филмите на служебния компютър ....

Тези дето ти забраняват да си инсталираш (да бе точно пък ти) друга по-нова OS, не можаха ли просто да сложат във FW бял списък и да може да се влиза само там където се налага!

Една глупава идея:

- VeraCrypt портативна + портативен плеър вкаран в контейнера на една твоя 8-16-32-128GB USB памет, заедно с видео файловете който желаеш и си ти.

БАХАХАХАХА сега видях че ставало дума за служебен компютър, заеби счупихте се от работа ей!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не е нужно да се заяждате аз работата си я върша ако има време за филми ок ако няма няма но не мисля че трябва да ви се убеснявам какво правя на работа изобщо

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Трябва ли да е активно това XP постоянно? Не можеш ли да си носиш няке ubuntu на USB и да го зареждаш, когато искаш да ползваш компютъра? Така хем ще можеш да си правиш каквото искаш и няма да оставяш следи.

Другия вариант е да си носиш таблет и на него да гледаш филми или да ги гледаш от USB, като си ги изтеглил и записал там предварително.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Raze написа:

Трябва ли да е активно това XP постоянно? Не можеш ли да си носиш няке ubuntu на USB и да го зареждаш, когато искаш да ползваш компютъра? Така хем ще можеш да си правиш каквото искаш и няма да оставяш следи.

И като ненадейно влезе шефа докато мине от убунтото на обратно на ХР вече ще са го скастрили и уволнили. :lol6:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Bubbles написа:

И като ненадейно влезе шефа докато мине от убунтото на обратно на ХР вече ще са го скастрили и уволнили. :lol6:

Що не спамиш някъде другаде?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Raze написа:

Що не спамиш някъде другаде?

Спамя? Ти да не мислиш че да минеш от една ОС на друга е като да минимизираш папка?

Виж ако ползва виртуално устройство бирата е друга, но пък трябва добре да го скрие.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, спамиш! Човека не пита как да се крие от шефа си, а как да гледа филми. Някой модератор се надявам да разчисти излишните мнения.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...