Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Искам да създам тема, ако ми позволите, за нещата от живота, които уж са еднакви, а всъщност са много различни. Преди време направих една хубава тема за нещата преди и след. Сега опитвам да избистря може ли едно и също нещо да бъде изпълнено по различен начин. Нещо като Vs., ама не успях да го преведа.

Само за неангажиращо ума забавление, иначе нямаше да пиша тук.cute dog GIF

И нагледно:

2134265682_.jpg.bc9fe724a79138a4f589a284530c383b.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

За последните 10-ина година обикалям постоянно страната. Над 250 000 хил. км. по цялата републиканска пътна мрежа. Изключително рядко са точно такива лунни пейзажи, освен ако специално не ги търсиш. Да не говорим, че сравнението е нелепо. Да сравняваш Китай, може би Пекин или не знам кой мегаполис, с някакъв междуселски път в България. Така поставени двете картинки, не показват нищо. И съм сигурен, че и в Китай има бедни хора и дупки по пътищата. 

А и от къде е у повечето хора у нас това желание да оплюят почти всичко българско, не мога да си обясня. От къде тоя негативизъм?! 

Редактирано от ostavime (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 22 минути, ostavime написа:

...

преди 1 час, аm-аm написа:

Само за неангажиращо ума забавление, иначе нямаше да пиша тук.cute dog GIF

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Китай,са най-добрата икономика.Това е обаче едната страна на монетата.А въздуха знаешли какъв е там,а водата? Знаешли колко китайци мечтаят да живеят в България?Аве глупава тема с глупави сравнения.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Забравих, че пиша в Калдата. Моля някой да ми редактира заглавието с едно "(картинки)", че привлича форумните философи.

Да онагледя:

948.thumb.jpg.051d07877f2ad896669b58135436ea9a.jpg179133__n.thumb.jpg.9fee88044f68673936050bb9782dbc79.jpg217_1857432078_n.jpg.535ccb2dbcd4c90574c4f07aaca5e60f.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 минути, аm-аm написа:

Най хубаво щеше да е, ако не беше писал. Понякога си мисля, че има хора, които като си легнат вечер, мислят какви чудесии да напишат през следващия ден, като се има в предвид това, че излизат от къщи до магазина за хляб и кисело мляко. И съм сигурен, че не живееш на връх "Снежанка". Първите Ви писания във форума бяха далеч по смислени от сегашните или Ви бъркам с друг член на форума!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 23 минути, аm-аm написа:

Забравих, че пиша в Калдата. Моля някой да ми редактира заглавието с едно "(картинки)", че привлича форумните философи.

добро е като идея
само че за видовете крадци, за аматьор по-подходящо е да е некой циганин, краднал кокошката на комшията
а за професионалист, можеше да е ликът на Пеевски

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, Колев60 написа:

Най хубаво щеше да е, ако не беше писал. Понякога си мисля, че има хора, които като си легнат вечер, мислят какви чудесии да напишат през следващия ден, като се има в предвид това, че излизат от къщи до магазина за хляб и кисело мляко. И съм сигурен, че не живееш на връх "Снежанка". Първите Ви писания във форума бяха далеч по смислени от сегашните или Ви бъркам с друг член на форума!

Да не бях пуснал тема за разтуха и забавление. Че сега да се обяснявам на форумен спамър...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, аm-аm написа:

Да не бях пуснал тема за разтуха и забавление. Че сега да се обяснявам на форумен спамър...

Личи ти, че нямаш работа. Никой не ти иска никакви обяснения. На теб определено ти липсва комунизма та затова и нямаш ерекция, както си написал в другата тема!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, аm-аm написа:

И какво точно неангажиращо ума забавление е това да постнеш някакви картинки, като търсиш някаква сензация и гръмки изказвания, може би конфронтация между хората, които ще пишат, че БГ не става за нищо и т.н.?! Наистина, както каза Колев60, по-добре да не беше писал. Ако ти липсва някакво внимание, не е този начина да го намериш. 

Не ти се получава. Издишаш напоследък? 😉

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 2 часа, аm-аm написа:

пиши си ве
тия ти завиждат, че си умен

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

versus

като вид противопоставяне на два "свята"- ок

Но така със световете е прекалено общо. Малко трябва да конкретизираш и избистриш същността.

Може да е от култура/религия през расата и образованието до различните традиции и нрави за различните хора, вкл. и в изкуството с различните направления- а пък във философията колко е "кърваво" понякога, бедна ти е фантазията.

Така общо поставено, аз се сещам единствено навремето като бях по-млада, направо малка, и NBA се предаваше в реално време в малките часове на денонощието, батко Методи Манченко коментираше и имаше едни сборни отбори на Изтока и Запада-  беше ултраЯко преживяване :rolleyes:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, Maleficient написа:

Но така със световете е прекалено общо. Малко трябва да конкретизираш и избистриш същността.

На кого да я изясня? Ти си разбрала. А който е с мръсни очи само мръсотията ще съзре.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 23 минути, аm-аm написа:

На кого да я изясня? Ти си разбрала. А който е с мръсни очи само мръсотията ще съзре.

Принципно това си е интересна тема, без да е несериозна. Има достатъчно други с картинки. Формулирай ясни две позиции, и нека всеки се аргументира.

Например: За и против застрояването по Черноморието

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 часа, Maleficient написа:

Например: За и против застрояването по Черноморието

Застрояването по Черноморието вече е факт. Много късно да си за или против.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Естествено/Изкуствено ;) 

Botox.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...