Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Desi 21

Закупих си ръководството за Corel draw 12, но не мога да изтегля учебните файлове

Препоръчан отговор

Здравейте! Имам нужда от помощ ! Закупих си ръководството за Corel draw 12 ,но немога да изтегля учебните файлове тъй като сървъра не ми ги отваря. Искам да попитам дали някой има ръководството и пази ли файловете?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От къде го закупихте това ръководство? Тази версия е архаична! Дай някакви линкове...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Закупих я онлайн от една книжарница втора ръка . Не съобразих ,че мога да имам този проблем,а трябва да се науча възможно най - бързо да работя с програмата. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, Desi 21 написа:

Закупих я онлайн от една книжарница втора ръка . Не съобразих ,че мога да имам този проблем,а трябва да се науча възможно най - бързо да работя с програмата. 

Запиши се на някой курс! Но личното ми мнение е, че ако смяташ да се развиваш в областта на графичния дизайн....не е това софтуера. Да не говорим, че подобен тип софтуер се учи с реална работа и изисква много време

По принцип с книгата има (поне би трябвало) диск с примерите - поискай си го от търговеца!

Успех!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам ръководството за CorelDraw 11, но учебните файлове не  са кои знае какво и не се надявай да научиш нещо от тях.

Ако искаш мога да ти кача някъде.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, street racer написа:

Запиши се на някой курс! Но личното ми мнение е, че ако смяташ да се развиваш в областта на графичния дизайн....не е това софтуера. Да не говорим, че подобен тип софтуер се учи с реална работа и изисква много време

По принцип с книгата има (поне би трябвало) диск с примерите - поискай си го от търговеца!

Успех!

Благодаря !

преди 1 час, Limba написа:

Имам ръководството за CorelDraw 11, но учебните файлове не  са кои знае какво и не се надявай да научиш нещо от тях.

Ако искаш мога да ти кача някъде.

Ако може ми ги изпрати на 

arik21kosi@gmail.com благодаря 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Desi 21 написа:

Благодаря !

Ако може ми ги изпрати на 

a********@******.com благодаря 

Защо не ползвате ЛС?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...