Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте,

отново имам нужда от компетентните ви мнения в този форум . Имам баба, чиято врата постоянно е атакувана от някого във входа - набити клечки в ключалката, заливане с мляко и т.н.

Бих искала да разбера кой прави това!

Представям си решението във вид на някаква мини камерка за наблюдение, безжична, с карта памет. Само че не знам има ли такова нещо и дали не е тон пари....

Благодаря на всеки, който се включи, а също така ще се радвам и на идеи за действие от моя страна - трябва да направя нещо.....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз пък бих отнесъл проблема към домоуправител, после евентуално и полиция.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Едно предложение от мен.

Преди два месеца купихме на много добра цена камера, която ще ви изпълни желанията и по всяко време на денонощието можете да я наблюдавате през телефона си или на лаптопа(домашен компютър) Инсталацията на камерата става за половин час като последната може да следи постоянно "образа" на 360 градуса и във вертикална равнина. Картината е повече от добра и самата камера превъзхожда по показатели някои от скъпите (до 300 лева)камери Всичко е описано за работа и инсталация, като трябва да се знае че последната работи доста задоволително и на тъмно пространство. Записът се осъществява на SDкарта или на компютър, като картата е желателно да не е с малък обем. Винаги можеш да прегледаш записа и на телефона. Управлението и се извършва еднакво добре и през телефон и компютър - където ви е по удобно. SD картата се купува допълнително. Направените проби от мен дадоха много добър резултат.Пробата беше около един месец даже с участието на колега от този форум. Без значение е къде се намирате, стига на телефона си да имате интернет и си решавате проблема. Давам ви линк, като трябва да се знае че не съм представител на фирмата разпространител, която ще ви я прати ако я заявите в рамките на 24 часа.  Ако има нещо неясно, можете спокойно да пишете за помощ!  Прочетете и отзивите на хората, които са я поръчали. Успех от мен!

Линк:  https://www.robicam.bg/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Колев60 написа:

Едно предложение от мен.

Преди два месеца купихме на много добра цена камера, която ще ви изпълни желанията и по всяко време на денонощието можете да я наблюдавате през телефона си или на лаптопа(домашен компютър) Инсталацията на камерата става за половин час като последната може да следи постоянно "образа" на 360 градуса и във вертикална равнина. Картината е повече от добра и самата камера превъзхожда по показатели някои от скъпите (до 300 лева)камери Всичко е описано за работа и инсталация, като трябва да се знае че последната работи доста задоволително и на тъмно пространство. Записът се осъществява на SDкарта или на компютър, като картата е желателно да не е с малък обем. Винаги можеш да прегледаш записа и на телефона. Управлението и се извършва еднакво добре и през телефон и компютър - където ви е по удобно. SD картата се купува допълнително. Направените проби от мен дадоха много добър резултат.Пробата беше около един месец даже с участието на колега от този форум. Без значение е къде се намирате, стига на телефона си да имате интернет и си решавате проблема. Давам ви линк, като трябва да се знае че не съм представител на фирмата разпространител, която ще ви я прати ако я заявите в рамките на 24 часа.  Ако има нещо неясно, можете спокойно да пишете за помощ!  Прочетете и отзивите на хората, които са я поръчали. Успех от мен!

Линк:  https://www.robicam.bg/

Имам вече 4 от тях и ми вършат перфектна работа .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...