Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

gabrielich

Проблем с премахването на паролата на Huawei P Smart

Препоръчан отговор

Здравейте, телефонът ми беше откраднат и намерен. Последният човек, който го е ползвал, е сложил парола. Опитах се след задържане на бутона за заключване и този за увеличаване на звука да wipe-на датата и да направя factory reset. Като го направя ми излизат настройки за език, регион, WiFi и прочие, но след това пак иска същата 6-цифрена парола или свързан с устройството Google-акаунт. Има ли как да си махна паролата сама или да го водя на сервиз? Моля ви обяснете ми като на 10-годишно, благодаря.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Когато сте wipe-нали устройството чрез рековъри  е имало активирана опция google backup, и когато това стане се актвира FRP(Factory Reset Protection) което не позволява данните да бъдат изтрити дори и от рековъри даже и ако се инсталира наново(флашне) пак няма да стане. Моделът е нов и не знам дали има направен bypass софтуер.

Но е възможно, аз съм оправял смартфони с такъв проблем.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Mr.n0b0dy написа:

Хубаво знаеш, кажи и как става !?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Mr.n0b0dy написа:

Когато сте wipe-нали устройството чрез рековъри  е имало активирана опция google backup, и когато това стане се актвира FRP(Factory Reset Protection) което не позволява данните да бъдат изтрити дори и от рековъри даже и ако се инсталира наново(флашне) пак няма да стане. Моделът е нов и не знам дали има направен bypass софтуер.

Възможно е в смисъл че е възможно аз да го направя или на сервиз да ми го направят? Може ли някакви насоки?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, възможно е и вие да го направите, стъпките не са сложни. Въпроса е да намеря правилният инструмент.

Иначе @Pig Телефона се вкарва във fastboot режим или флаш завизи от чипсета и след това просто се пуска този въпросният софтуер който форматира данните от-до определен адрес в чипа(Но тези адреси трябва да се знаят предварително за да не се оплескат нещата и да се скапе телефона... Защото там флаш туловете даже не пипат).

Kirin чипсети не съм отключвал трябва да проуча как стоят нещата там.

Ако го закарате на сервиз предполагам, ще сменят платката просто защото на повечето хора не им се занимава с това и за тях е загуба на време и пари.

Но ако бързате го закарайте на сервиз, иначе ако не ви е спешно изчакайте като изкочи нещо ще ъпдейтна в темата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте @gabrielich пробвайте този метод: Bypass FRP Huawei P smart 2019

Няма много варианти за този тип чипсет освен навигация чрез менюто и от там да премахнете гугъл акаунта. Има софтуери, но е лицензиран и се плаща.

Ако имате проблем ще разясня стъпките или ако не ги разбирате ще ги преведа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...