Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Дистанционното

Вътрешно тяло

Етикета за информация

Здравейте.

Имам проблем с Климатик "Whurpool AMB 967" не функционира дистанционното управление, не приема сигналите от самото дистанционно, проверих дистанционното с камера функционира преди известно време работеше и когато се случи да, не бачка го изключвах от щепсела и вадех батериите на дистанционното за 15 мин. така ме посъветваха за да изчиствало грешките, но това вече не действа изключваме го от бутона под предният капак On/Off днес задържах натиснат този бутон продължително чу се звук и го пуснах. Помислих си, че е готово, ресетнал се е ама, не е.

В момента работи на режим студено 26 градуса и хич, не може да се променят някой от тези параметри. Сега добре а през зимата какво ще правя ако не може да го обърна на топло.

Дайте ми съвет това нещо може ли да се оправи или ситуацията е станала да му купувам нов климатик на хазяина за тази квартира.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Намираш някой сервиз и ги викаш да го погледнат. Иначе на самото вътрешно тяло трябва да има бутон за включване и изключване, който работи на автоматичен режим - ако е топло, охлажда, ако е студено - затопля и си поддържа една и съща температура. Може бутона да е скрит под капака за филтрите. Виж в инструкциите какви са температурите в този режим, при мен на едното старо беко е 22 градуса, на хайер-а не пише.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвай с универсално дистанционно  на смешна цена е  

IMG_20190727_183947097~2.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, rumen1969 написа:

Пробвай с универсално дистанционно  на смешна цена е 

преди 28 минути, Sunay Djelali написа:

не приема сигналите от самото дистанционно, проверих дистанционното с камера функционира

?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, Raze написа:
преди 36 минути, Sunay Djelali написа:

не приема сигналите от самото дистанционно, проверих дистанционното с камера функционира

?

???

Не е ли първо = Да провери батериите на въпросното дистанционно???

п.п. Просто отива, купува нови батерии и пробва ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Човека ти е писал, че дистанционното РАБОТИ, какво пак се напъваш да го сменя и проверява? Проблема е във вътрешното тяло/приемника. Не четеш ли какво се пише или не разбираш български?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 минути, Raze написа:

Проблема е във вътрешното тяло/приемника.

Не съм много убеден в това.... Да, батерията може да има някакъв заряд за камерата, до колкото го разбрах, но това не означава, че е читава ....

Какво толкова има - да вземе две нови батерии и да пробва, вместо да вика сервиз и т.н.

В ръководството на последната страница има изписани класически случаи на повреди и как да постъпи. Сега аз ли да му издирвам ръководство за ползване на това изделие, а??? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Привет 

Хора мисля, че проблемът, не е  от дистанционното понеже имам на сматфона си запаметено симулатор на дистанционното когато работеше и функционираше управляваше се, пробвал съм го и от там не реагира. 

ще потърся ръководство благодаря.

Тези неща от ръководство  мастер ресет и други единствено си мисля за това натискане на он/офф бутона някой който знае и го е правил да каже има ли такова нещо?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Привет

Значи изключих климатика снощи към 22:00 ч. извадих батериите от дистанционното натиснах няколко пъти за да изтощи остатъчният заряда в дистанционното и днес към 14:00 включих го работеше от дистанционното и от Сматртфона симулатора на дистанционни "Mi дистанционно" и така около минута и пак отказа да приема команди.

Какво му има на това нещо?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Sunay Djelali написа:

Привет

Значи изключих климатика снощи към 22:00 ч. извадих батериите от дистанционното натиснах няколко пъти за да изтощи остатъчният заряда в дистанционното и днес към 14:00 включих го работеше от дистанционното и от Сматртфона симулатора на дистанционни "Mi дистанционно" и така около минута и пак отказа да приема команди.

Какво му има на това нещо?

Пробвате с нови батерии, ако резултата е същия се обърнете към сервиз. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Намери някъде друг такъв климатик и пробвай дистанционното на него. След това и другото дистанционно на твоя климатик.

Въргаля ми се едно универсално китайско, има цели 5 кода за въпросната марка, така че може би ще го захапе.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...