Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте! Търся си телефон до около 400лв, като е по-добре да е по-скоро малко под  тази цена. За момента се ориентирам към Huawei p20 lite, но искам и вашите мнения.

Моля за предложения само Samsung и Huawei. До момента бях с galaxy A8 2018, но нещо ми омръзна и реших да го сменям.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Телефон се сменя, защото ти е омръзнал, с много пари, не с 500 лева. За тези пари по-добър от galaxy A8 2018 няма да намериш, а и той е над бюджета ти.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вече го продадох, така че връщане назад няма. Повече от 400лв не ми си дават и няма и вече да дам за нещо, което се обезценява буквално с дни. Интересува ме максималното, което мога да взема за тези пари.  Galaxy A20 също ми допада и попада в бюджета.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всичко се обезценява така, особено ако е техника. Още като го платиш и цената му е надолу. Като хардуер самсунга, който си имал, е по-добър от Huawei p20 lite, също и с по-добра камера, а да не говорим за super amoled екрана, който не може да се сравнява по качество с други марки, още повече за такава цена. А20 също се доближава по параметри, но е с по-малко RAM памет, по-слаба камера и по-ниска резолюция на екрана. Можеш да сравниш моделите един до друг примерно тук:

https://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=8886&sSearch2=Huawei+p20+lite&idPhone2=9703&idPhone3=9640

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Така е наясно съм, че  за тези пари няма да получа параметрите на моя Самсунг.

Благодаря за линка и мненията.

Като обобщение за тези пари това ли ми е варианта- А20 или p20 lite. Разглеждах го Самсунга и честно казано доста ми хареса.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, slavi91 написа:

Здравейте! Търся си телефон до около 400лв, като е по-добре да е по-скоро малко под  тази цена. За момента се ориентирам към Huawei p20 lite, но искам и вашите мнения.

Моля за предложения само Samsung и Huawei. До момента бях с galaxy A8 2018, но нещо ми омръзна и реших да го сменям.

Не знам с какви параметри си бил, но има телефони около бюджета с доста прилични параметри, примерно с 6ГБ оперативна памет и 128ГБ постоянна. Малко ще се доставя отвън и ще се наложи да се изчака около седмица, но телефона като параметри за цената си е бижу. Вярно, леко остарял модел, но пък не виждам изискване да е чисто нов, а само да е нещо различно. Ето филтрирани резултати на още няколко модела, които не са с по-слаби параметри, освен обема постоянна памет.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Извинявам се за пропуска- моя грешка. Говорим за чисто нови телефони и само за двете марки- не искам други.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, slavi91 написа:

Извинявам се за пропуска- моя грешка. Говорим за чисто нови телефони и само за двете марки- не искам други.

Чисто нови са, в смисъл не са втора употреба. Някои от моделите в класацията са и от тази година, така че ако това е условие, е изпълнено.

ПС. Така като гледам с каква тухла си бил и колко си се похарчил за нея, не ти завиждам на акъла. Ама това манията по марки, явно не те е подминала. Практически всички телефони в класацията(и този посочен отделно на връзката преди нея) са с  по-добри параметри и по-евтини от тая бракма, която макар да е от стартовата серия на Самсунг, е бая кинти, истински пладнешки обир. Явно не си цениш финансите и ги пръскаш за глупости, надплащайки тройно заради марката над цената на телефони, с равни(или дори по-добри) други параметри .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Евтините телефони са си евтини. Няма поддръжка, по-кофти екран (макар и IPS) от Samsung и по-слаба камера:

https://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=9341&idPhone2=8886

което доста се отразява на снимите, особено при по-ниска светлина: f/1.9, 1/2.55", 1.4µm срещу f/1.7, 26mm (wide), 1/2.8” на самсунг-а. ОС е само Android 8, докато самсунг пускат обновявания поне 2-3 години след излизането на телефона. От там и разликите в цената.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички за мненията, но важното ми е да ми предложите Huawei или Samsung до 400лв. Утре или вторник отивам да го купя, защото сега съм с моторола c123 🤣

Че се охарчих много със Самсунга е така, за това и вече повече от 400лв за телефон няма да дам. Самсунга като цяло ми харесваше като параметри и работа, но е някак дебел, голям, тежък а и честно казано прословутият infinity дисплей с който толкова се гордее на слънце почти не се вижда... и почти винаги го слагах на макс яркост.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А8 не е тухла изобщо .........ама от специалисти в тоя форум ........Като изключим флагманската серия S  а5 а7 и а8 са висок клас смартфони ........за тия пари няма как да вземеш негов еквивалент ,освен ако не е с договор към някой от операторите .....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, Ивайло Димов написа:

А8 не е тухла изобщо .........ама от специалисти в тоя форум ........Като изключим флагманската серия S  а5 а7 и а8 са висок клас смартфони ........за тия пари няма как да вземеш негов еквивалент ,освен ако не е с договор към някой от операторите .....

Не е тухла, казал съм го образно, останалото е пълна глупост след като съм показал модели, които са в пъти по-евтини, без от това да страдат характеристиките им. Въпросният самсунг в максималната си конфигурация с едва 4ГБ оперативна памет и 64ГБ постоянна е с препоръчителна цена за Европа от 499 евро...Евтинко налЕ, "нямало" какво да се вземе  и по-евтино и по-добро. Това твоето си е откровена лъжа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Темата вече не е актуална. Проблемът ми се реши. Звънна ми момчето, че няма да вземе телефона, защото са му се появили някакви непредвидени разходи... Дали а така или не не знам и не ме интересува. Важното е че си връщам телефона и спирам да се занимавам с глупости.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А 8 е много висок клас телефон .........нямащ нищо общо с евтинджосите 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Със сигурност вече ще го ценя много повече и няма да го продам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

https://www.kaldata.com/ревюта/ревю-на-moto-z2-play-от-motorola-261626.html 

Уникален ,ползвам го 11 месеца ,и се справя наведнъж с ,,хотспота,и гледам телевизия на него и дори не блокира,и другия телефон дето дърпа от хотспота ю-тюба не цепи.Играх игри на него с геим мода пак не цепеше и батерията държи един ден при условие ,че съм гледал по два филма на най голямата резолюция.

https://www.kaldata.com/ревюта/ревю-на-moto-z2-play-от-motorola-261626.html 

Уникален ,ползвам го 11 месеца ,и се справя наведнъж с ,,хотспота,и гледам телевизия на него и дори не блокира,и другия телефон дето дърпа от хотспота ю-тюба не цепи.Играх игри на него с геим мода пак не цепеше и батерията държи един ден при условие ,че съм гледал по два филма на най голямата резолюция.И сега струва 375 лежа на места...

https://www.pazaruvaj.com/mobilni-telefoni-gsm-c3277/motorola/moto-z2-play-64gb-dual-xt1710-p380943755/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...