Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Никола Радов

Възможна ли е поправка за тези слушалки?

Препоръчан отговор

Здравейте! Вчера както си цъкам на компа , кучето ми решава да скочи и да ми захапе кабела на слушалките и по някаква причина да почне да дърпа? И кабела направо си се изхлузи от "контролера" за микрофона.😥
Та въпроса ми е , има ли някакъв вариант да се запоят или нещо подобно?

67248261_461416304648914_3297352032154812416_n.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Този "контролер" позволява ли разглобяване, без да бъде насилствено счупен?

С поялник работил ли си?

Ако са само скъсани кабели лесно ще ги познаеш кой от къде е, но ако са изтръгнати от платка - ще ти трябва и схема.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, plamen_petrov_80 написа:

Този "контролер" позволява ли разглобяване, без да бъде насилствено счупен?

С поялник работил ли си?

Ако са само скъсани кабели лесно ще ги познаеш кой от къде е, но ако са изтръгнати от платка - ще ти трябва и схема.

Изобщо не съм пипал и поялник , нито съм се изправял пред подобен проблем

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Принципно е възможно да бъдат поправени, дефакто трябва да намериш кой и да прецениш дали е финансово изгодно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колко струват тези слушалки, има ли смисъл да се правят изобщо? Ако са някой евтини, направо режи кабела и от другата страна и свързвай жиците с изолирбанд, ще ги ползваш без контролер.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Raze написа:

Колко струват тези слушалки, има ли смисъл да се правят изобщо? Ако са някой евтини, направо режи кабела и от другата страна и свързвай жиците с изолирбанд, ще ги ползваш без контролер.

90 лева са , взех ги преди 1 седмица

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може би някой в сервиз ще се съгласи за 10 лв из страната. В голямото село може и двойно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 40 минути, Никола Радов написа:

Бобов дол , Кюстендилска област

важна ли те  e  регулацията на звука ?

лесно може да се направи   с максимална сила на звука 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Yvan Sergeеv написа:

важна ли те  e  регулацията на звука ?

лесно може да се направи   с максимална сила на звука 

Еми не толкова , но е за предпочитане да я има

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Отваряш кутията на контролера по възможно най- елегантен начин, запояваш жиците, лепиш кутията, дали ще се справиш незнам. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, Никола Радов написа:

Еми не толкова , но е за предпочитане да я има

както казаха поялник

кабела се оголва с макетен нож  

жилата се обгарят със запалка и се зачиствават

без поялник

се реже до здравкабел и се наставя и кабел в  кабел и се подсилва кабела къдено е наставен с нещо тъврдо _ твърда тел молив  и се умотава с  черно тиксо  жилата се изолират 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 минути, Yvan Sergeеv написа:

както казаха поялник

кабела се оголва с макетен нож  

жилата се обгарят със запалка и се зачиствават

без поялник

се реже до здравкабел и се наставя и кабел в  кабел и се подсилва кабела къдено е наставен с нещо тъврдо _ твърда тел молив  и се умотава с  черно тиксо  жилата се изолират 

Сам надали ще се справя , ще видя да ги дам някъде на сервиз

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе дървен философ. Авторът пише че няма и не е държал поялник. Както и тинол и други необходими неща. Колкото ще даде на професионалист да свърши работата няма да му стигнат и за половината от нужното. Да не казвам че съвсем няма да се справи, още повече със съветите ти. Не се знае колко е разглобяемо, нито кое откъде е откъснато. Така че трябва и уред да се измери. Да не казвам че за да не се къса всяка жичка е навита върху копринена, точно както е на изводите на високоговорителите. Хеле пък обгаряне със запалка и действието на хлора от пластмасата. Като не знаеш нещо не се обаждай и си стой в лаладжийските теми.

преди 2 минути, Никола Радов написа:

Сам надали ще се справя , ще видя да ги дам някъде на сервиз

Много правилно решение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Никола Радов написа:

Бобов дол , Кюстендилска област

Далече си ми да ти го оправя.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, neroni написа:

Далече си ми да ти го оправя.

Жалко , тук даже си нямам и на идея къде има подобни сервизи :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 28.07.2019 г. в 14:58, Филипов написа:

Абе дървен философ. Авторът пише че няма и не е държал поялник. Както и тинол и други необходими неща. Колкото ще даде на професионалист да свърши работата няма да му стигнат и за половината от нужното. Да не казвам че съвсем няма да се справи, още повече със съветите ти. Не се знае колко е разглобяемо, нито кое откъде е откъснато. Така че трябва и уред да се измери. Да не казвам че за да не се къса всяка жичка е навита върху копринена, точно както е на изводите на високоговорителите. Хеле пък обгаряне със запалка и действието на хлора от пластмасата. Като не знаеш нещо не се обаждай и си стой в лаладжийските теми.

Много правилно решение.

Еми след 2 дена търсене на сервиз си останах разочарован, всеки сервиз който намерих ми отказаха помощ или не ми отговориха , даже оторизирания сервиз на Razer, Cougar etc. ми казаха ,че няма как да ми помогнат с този проблем.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Никола Радов написа:

Еми след 2 дена търсене на сервиз си останах разочарован, всеки сервиз който намерих ми отказаха помощ или не ми отговориха , даже оторизирания сервиз на Razer, Cougar etc. ми казаха ,че няма как да ми помогнат с този проблем.

Аз да им .... на ..... сервизите ......

Изкушавам се да ти кажа просто да ги пуснеш по куриер и да ги запоя та да се приключва .... сатага/драмата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, plamen_petrov_80 написа:

Аз да им .... на ..... сервизите ......

Изкушавам се да ти кажа просто да ги пуснеш по куриер и да ги запоя та да се приключва .... сатага/драмата.

Еми то на мен не ми остават много други опций :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...