Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Привет на всички. Наскоро се сетих че имам въпросният лаптоп намерих го вкъщи опитах се да го стартирам но уви не иска да зареди включва се на зарядно светват индикаторите след около 8 10 секунди гасне без дори да е светнал екрана и се чува хард диска как спира един специфичен звук (фииил) идеята ми е да си го направя да го ползвам за диагностика на колата но уви не иска да да стартира какво ще ме посъветвате да направя ако може малко помощ 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да го изхвърлиш. Диагностика и ремонт в сервиз за подобна антика не си струва да се правят.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Идеята ми беше да го оправя да мога да върша лека работа ако съм искал да го изхвърля надали щях да пускам тема имам някакви познания но това за първи път ми се случва .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Щом имаш познания значи знаеш:

- проверяваш дали свободно се върти перката, почистваш от боклуци

- махаш двете батерии

- сваляш диска и оптиката

- сваляш и почистваш паметите, пробваш с всяка по отделно

- проба на външен екран

- ....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Перката се върти свободно махах и двете батерии диска също. Външен екран не съм пробвал ще пробвам но предполагам ще е същото защото след като го включа знаете ли направо ще прикача клип момент 

Открих и проблем в зарядното ще взема друго да пробвам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Мигането на NumLock навежда на мисъл за проблемна памет? Извади и изтрий с бяла хартия или гума за молив контактните пера на модулите памет и върни обратно.
Пробвай да стартираш машината без батерията (голямата)

Редактирано от DarkEdge (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Притеснителното е липсата на мигащ символ на екрана ... ако мигаше може би са паметите ...

Ето тук някакви резервни части:

https://bazar.bg/obiava-10791912/chasti-dell-latitude-d610

https://bazar.bg/obiava-12611275/dell-latitude-d610-laptop-na-chasti

щото от тук за 110 лв го взимаш и имаш гаранция ...

Дали си заслужава да го ремонтираш, ако резервните части + отделеното време надхвърли 110 лв, а?!

Успех!

п.п. Не забравяй и куриерските услуги ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 19 минути, ДиоиД написа:

щото от тук за 110 лв го взимаш и имаш гаранция ...

Дали си заслужава да го ремонтираш, ако резервните части + отделеното време надхвърли 110 лв, а?!

Успех!

п.п. Не забравяй и куриерските услуги ...

ПРОДУКТЪТ НЕ Е НАЛИЧЕН В МОМЕНТА

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...