Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Добър вечер! Стана един малко тъп проблем, и търся решение на тоя проблем.. Преди около 3-4 години, едитвах стил за форум/сайт, тогава нямах проблем с index.html. Реално погледнато, искам да променя някой работи по самия стил, но този "index.html" седи на 0KB и след като го отворя с google chrome, ми седи само бяла страница. Преди тия 3-4 години, правих същото и нямах този проблем. Аз ли нещо бъркам и не правя като хората или? 
Стила е изтеглен от сайта на phpbb!

PS; Ако може тия дето само ще си чешат пръстите, да не пишат.
PS2; Извинявам се предварително ако темата не е в правилния раздел!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какви промени точно искаш да правиш. Front или Back???

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, Емил Костов написа:

Какви промени точно искаш да правиш. Front или Back???

Реално ще променям дребните работи, малко по-късно през CSS-a ще променя шрифта и тези работи, като за начало искам да променя иконите, цвета на лентите около форумите, искам да променя работите оградени в червено > ЦЪК , проблема по-точно е, че чрез този "index.html" можеше да си го отвориш като "демо" да видиш кое как е станало, дали пасва добре или не, сега ми седи само бяла страница. Точно т'ва ми е проблема, другото вече мога да го оправя.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, B0rn T0 P0rN (Forest*) написа:

Реално ще променям дребните работи, малко по-късно през CSS-a ще променя шрифта и тези работи, като за начало искам да променя иконите, цвета на лентите около форумите, искам да променя работите оградени в червено > ЦЪК , проблема по-точно е, че чрез този "index.html" можеше да си го отвориш като "демо" да видиш кое как е станало, дали пасва добре или не, сега ми седи само бяла страница. Точно т'ва ми е проблема, другото вече мога да го оправя.

Всичко, което искаш да промениш се намира в CSS

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)
преди 2 минути, Емил Костов написа:

Всичко, което искаш да промениш се намира в CSS

Знам, че се намира в CSS-a, проблема ми е, че искам да го отворя като "ДЕМО", но не ми се получава.. Демек, няма как да виждам кое как става, дали ще е добре или не..

Редактирано от B0rn T0 P0rN (Forest*)
ЕДИТ (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, B0rn T0 P0rN (Forest*) написа:

Знам, че се намира в CSS-a, проблема ми е, че искам да го отворя като "ДЕМО", но не ми се получава..

Как така като демо???

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Емил Костов написа:

Как така като демо???

Ох мале.... Ето така само дето не можеш да отваряш разделите и такива, единствено гледаш стила, и какво си променил по него.. Сега се надявам да ме разбереш.....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, B0rn T0 P0rN (Forest*) написа:

Ох мале.... Ето така само дето не можеш да отваряш разделите и такива, единствено гледаш стила, и какво си променил по него.. Сега се надявам да ме разбереш.....

С какво правиш това ДЕМО? С някакъв софтуер или използваш инструментите на браузъра???

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Емил Костов написа:

С какво правиш това ДЕМО? С някакъв софтуер или използваш инструментите на браузъра???

Не брато, свалям стила от PHPBB, ето така изглежда всичко в папката > ЦЪК < От "images" заменяш работите с нови(от гугъл или лична изработка с фотошоп) и поставяш обратно в папката със същото име като на предишната "картинка". Точно това "index.html" трябва да се отвори като DEMO, но седи на 0KB..

преди 5 минути, plamen_petrov_80 написа:

Ако го отвориш с друг браузър?

IE, FF, старата Opera ...

Нямам друг браузър освен Chrome и Explorer.. Опитах с Explorer, пак същата история..

EDIT (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, B0rn T0 P0rN (Forest*) написа:

Не брато, свалям стила от PHPBB, ето така изглежда всичко в папката > ЦЪК < От "images" заменяш работите с нови(от гугъл или лична изработка с фотошоп) и поставяш обратно в папката със същото име като на предишната "картинка". Точно това "index.html" трябва да се отвори като DEMO, но седи на 0KB..

Нямам друг браузър освен Chrome и Explorer.. Опитах с Explorer, пак същата история..

Не бих прави такова нещо по простата причина, че не се знае какво и как е направен дадения клас в CSS.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В интернет браузъри бол ...

Когато отвориш този index.html с Notepad има ли нещо в него?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

През index.html няма да стане. Трябва ти web сървър и инсталиран phpbb.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, Емил Костов написа:

Не бих прави такова нещо по простата причина, че не се знае какво и как е направен дадения клас в CSS.

Да ти дам стила направо, аз ще ти казвам какво искам, а ти ще редактираш?

преди 10 минути, plamen_petrov_80 написа:

В интернет браузъри бол ...

Когато отвориш този index.html с Notepad има ли нещо в него?

Браузъри бол наистина, но дори след като го отвориш с notepad си е празно, точно това ми е интересно, ЗАЩО?!

преди 10 минути, pix3l написа:

През index.html няма да стане. Трябва ти web сървър и инсталиран phpbb.

Точно т'ва което ти казваш, че няма да стане, преди ставаше.. На мен не ми трябва да се ровя като из форум, на мене ми трябва просто демо в което да гледам кое как е паснало, нищо повече.. Един вид като preview след промените преди да бъде качен и инсталиран на самия форум.. 

EDIT (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не знам кога е ставало, но сега няма да стане. HTML файловете се зареждат от темплейт енджъна на phpbb, не директно в браузъра... дори линковете към CSS файловете разчитат на него.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Tо щом така не визуализира и ако го качите на хостинг и свържете базата данни би трябвало да е добре .

Значи пробвайте с https://www.apachefriends.org/index.html

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Една виртуална машина + онази версия на Phpbb, на която нещата са ставали преди време(+ онази ОС и онзи браузър) няма ли да помогне?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...