Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Живо здраво банда .

Интересува ме може ли нещо да се измисли относно ВРЕМЕТО за ползване на таблет ?
Причината за това е че не желая детето ми да стане кривогледо .
Давам му да играе за по половин час до 40 минути но когато ме няма стои с часове на таблета и очите му са като на Дракула червени .
Идеята е примерно да задам 40 минути да работи таблета и после да се заключи .
Като си сложа парола той няма да може да го пусне след това .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, killchain написа:

Tasker.

Благодаря !!!
Като се прибера ще го пробвам !
:skateboard:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, dzaabo написа:

Като си сложа парола той няма да може да го пусне след това .

Дообре!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 22 часа, Bubbles написа:

Дообре!

Защо ?
Да не е зле ?
Пък не дай си боже да ми напраи ресет с копчетата и ще му строша малките пръстенца !
Като те гледам нещо на хакерче се праиш ..
Явно на теб не е имало кой да те напляска по палавото дупенце !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, dzaabo написа:

Защо ?
Да не е зле ?
Пък не дай си боже да ми напраи ресет с копчетата и ще му строша малките пръстенца !
Като те гледам нещо на хакерче се праиш ..
Явно на теб не е имало кой да те напляска по палавото дупенце !

Хихи ами ти сам отгвори на въпроса защо.
А по мое време нямаше тетриси да не говорим за таблети, като бях на 6 излязоха едни руски електронни игри които станаха доста популярни, аз имах с Ну пагади и с едно космонафти...
...пък и честичко ми изтупваха прахта от дупенцето.

Като оставим майтапа на страна, днешните дечица се справят доста добре с тия джаджи, та така че една парола че и някакво приложение няма да спрат детенцето да щрака.
Най добре му намирай занимания, запиши го на спорт, език или нещо музикално(но само едно), купувай му книжки(ако не може да чете не пречи да го понаучите с майка му, научете го на настолни игри(особено ако има с кого да играе докато си на работа)...
...абе намерете начин да му запълвате времето за да се отвикне от таблета и електронните джаджи, иначе каквото и да правите все ще  си намира начини да щрака.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...