Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

https://4sales.bg/gps-dron-cg037-s-wi-fi-2075

Може ли някой да ме посъветва за този дрон? Става ли за снимане на full HD видео?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 36 минути, Dida Eneva написа:

Става ли за снимане на full HD видео?

Пише че може.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Цитат

ДИНАМИЧНО ЗАСНЕМАНЕ С HD КАЧЕСТВО

С дронът CG037 можете да се насладите на ярки и цветни кадри със страхотно качество. Добрата резолюция е основно предимство при въздушното заснемане и Ви дава възможност да уловите повече детайл. С резолюция на камерата от 1920х1080 пиксела спокойно можете да принтирате своите снимки, без да се притеснявате от лош резултат.

Освен това магазинът има чат канал. Би трябвало да ви осветлят за всичко, което ви интересува.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Както се вика да ама не. Гледах му демо клипове в youtube. Няма Full HD качество. Явно прави интерполация на примерно 720p към Full HD.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гледайте си данните на камерата. Какво и колко смачкано се качва в YT е съвсем отделен въпрос. Те си имат собствени алгоритми за смачкване (съсипване) на съдържанието. Особено за безплатни услуги.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Dida Eneva написа:

https://4sales.bg/gps-dron-cg037-s-wi-fi-2075

Може ли някой да ме посъветва за този дрон? Става ли за снимане на full HD видео?

https://www.copter.bg/bg/dronove-zerotech-dobby/705-dron-zerotech-dobby.html

Ето един по-евтин, който дори има що-годе хубава стабилизация.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от nedqlkow
      Здравейте,
      като следствие от предишната тема, която отворих, вероятно повечето хора, които пишат в този раздел са се запознали с нея, отварям тази. Искам да се ориентирам горе долу как стоят нещата, за да имам някаква представа как да процедирам в случай на пазаруване.
      Искам да се сдобия с компютърна конфигурация, включваща монитор, като таванът, който съм склонен да платя е 1200 лв. Както вероятно се подразбира, иска ми се въпросната конфигурация да може да подкарва съвременни заглавия, за да мога да се разтоварвам, когато хартиса някой друг час. Разбира се, с оглед на ниския бюджет не очаквам нищо впечатляващо, та моля, ако е възможно сумата, която съм споменал да не бъде дискутирана, а просто да се вместим в нейните рамки. Няколко неща, които смятам за важни:
      1. Не държа на нищо особено като характеристики относно монитора. До момента ползвам 17,3 инчов лаптоп и размерът му ми е идеален. Със сигурност не търся нещо, което да е по-голямо от телевизора ми :))
      2. Нямам навикът да държа няколко игри по едно и също време, респективно ползвам изключително малък % от мястото за съхранение на компютъра си. Обикновено тегля една игра, изигравам я, деинсталирам я и тогава тегля следващата. В момента от 1TB памет на лаптопа, който използвам, са заети не повече от 300 GB, в които влизат и Windows файловете и целия инсталиран software.
      Мисля, че това са двете неща, за които се сещам в момента.
    • от nedqlkow
      Здравейте,
      решил съм да се снабдя с видеорегистратор, причините мисля, че са ясни, няма смисъл да ги обяснявам. Направих грешката да се доверя на един от популярните сайтове за такива джаджи и в рамките на 2 седмици се сдобих с 2 различни модела, които се оказаха абсолютен провал.
      За първия в сайта беше написано, че покрива 180 градуса, след покупката се оказа, че са 90. Проявих разбиране, защото на всеки може да се случи да допусне грешка и го замених с друг, за който доплатих 20 лева отгоре, понеже имаше малко по-добри параметри. Доволен от покупката реших да го пусна да го тествам и след като 1-2 часа работеше както трябва, започна най-редовно да си забива, да трябва да изчакам да му падне батерията, за да може да се изключи, да снима по 13 секунди и да спира клипчето, въпреки че е настроен да прави 5 минутни клипчета и прочие. С две думи не работи както трябва.
      Сега предстои да отида в офиса на компанията, да им върна dvr-а и да си получа парите обратно. Искам да си взема нов, като ми се иска да е нещо качествено, което да не ми се налага след 1 седмица да връщам. Бюджетът ми е около 100-120 лева максимум, не ми се дават повече. Отворен съм към всякакви предложения. Благодаря на всички, които ще се включат в дискусията
    • от AngryChichko
      Здравейте съфорумци, 
      Имам нужда от малко помощ и се надявам по-опитните от вас да ударят едно рамо. Търся си телефонче до 300 лева, което да има сравнително добра камера и издържлива батерия (доколкото един смартфон позволява...) 
      Едно малко уточнение: Бих искал телефонът да има и предна камера. Общо взето, това са основните неща, които ме интересуват. Не робувам на марки, така, че давайте смело и предлагайте идеи.  
      Поздрави,
      AngryChichko
    • от nedqlkow
      Здравейте,
      тъй като вече температурите навън започнаха да се вдигат чувствително, машинката ми започва да се позадъхва по време на гейминг и ми се ще да й взема една подложка, която да и помага, колкото може. Можете ли да ме посъветвата относно конкретни модели, защото изобилието в тая посока е доста голямо.
      1. Знам, че не е трябвало да си купувам лаптоп, защото геймърски лаптоп няма и така нататък. Няма смисъл да го дъвчем.
      2. Знам, че се отваря и чисти, но е все още гаранционен и нямам намерение в момента да го отварям, а и не мисля, че е събрал особено много за чистене. Никога не е използван на нищо друго освен бюро.
      3. Вероятно не вършат кой знае каква разлика въпросните подложки, но при всички случаи не могат и да навредят. Със сигурност ще помогнат.
      Основната причина, поради която искам да си взема въпросната подложка е именно гейминга. Целя да сваля колкото мога температурата по време на игри. През останалото време нямам проблем, съответно няма да я ползвам. Друго, което е важно да спомена, машината е 17.3 инчова, тоест предполагам подложките 15.6  не ми вършат работа или поне не ефективно.
      Отдолу лаптопът изглежда по следния начин:

Благодаря ви
    • от Soviet Soldier
      Здравейте ,търся безплатна програма ,подобна на "hotspot shield" ,защото безплатната версия на въпросната ,по време на употреба ми намалява скоростта на интернета прекалено много. 
  • Дарение

• Добави ново...