Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

WhiteTooth

Проблем с езика на писане - Windows 10

Препоръчан отговор

Здравейте, не съм сигурен дали това е правилното място за тази тема, но ще се радвам ако някой ми помогне с проблема който имам.

Та, като превключвам езиците на писане ми сменя общо 4, което е страшно досадно, а именно, английски, немски и български.
Цикайки вурхи иконката за писане която е разположена на старт лентата виждам това - http://prntscr.com/olojau
Следователно цъкнах върху "Spracheinstellungen" което е за добавяне и махане на изици за писане, но тук идва проблема.. Това е което виждам Аз. - http://prntscr.com/olok1v
Езиците там ги няма и преди някой от Вас да ми каже че това е напълно нормално, то бих искал да го прекъсна, защото това се появи преди 1-2 вечери.

Това което искам да остане е Английски и Български.

Благодаря!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защо системния/интерфейс е на немски език?

Кой му помогна да се инсталира?

Влезте в ангкийския или немския и изтрийте клавиатурите които не ползвате.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, androns написа:

Защо системния/интерфейс е на немски език?

Кой му помогна да се исталира?

Той си е на немски език, закупен е в Германия и не съм си играл да го сменям, но както казах проблема излезе преди 1-2 дни, а лаптопа е купен преди г/д 2 години и от тогава интерфейса си стои на немски език.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Добави немски и после го премахни:
image.png.19c450cfa6ee4c805ee7c66617fee791.png

Кликни на Български и премахни ненужната клавиатура. Повтори същото и за English (US)

Редактирано от DarkEdge (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, DarkEdge написа:

Добави немски и после го премахни:
image.png.19c450cfa6ee4c805ee7c66617fee791.png

Жив и здрав шефе! Всичко мина като по вода!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз малко да допълня темата че... Много съм си изпатил от "това с езика за писане". Значи аз съм си оставил фонетична Българска и сащ, обаче ей така от нищото се появяват БДС и интернационал сащ, когато цъкна в клавиатурните подредби ги няма, стоят тези които съм задал, но при смяна на език ги има. Какво правя аз, добавям тези които не ми трябват, махам тези които ми трябват, рестартирам машината, след това добавям отново тези които ми трябват, махам тези които не ми трябват и рестартирам машината. Нямам проблеми докато някой езиков пакет не се актуализира. И всичко на ново, много пъти съм писал на Майкрософт за проблема и са ми преглеждали машината(машините), но така или иначе не можаха да установят проблема. А имам два лаптопа един с 32 бит Windows 10 Pro, другия е с 64 бит Windows 10 Pro, таблет с Windows10 pro 32 бит, РС с 64 бит Windows 10 pro , при всички става така и нямам идея защо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защото е Windows 10 :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)
преди 10 часа, lupis написа:

Защото е Windows 10 :)

Този проблем с езиковите клавиатури е още от WinXP.

Редактирано от DarkEdge (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Странно, при мен никога не е имало проблем.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз го имам още от Windows 7 Home ;).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...