Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте,

Компютъра ще се използва за autocad, какво мога да си взема за тези пари , кой български сайт да гледам долу-горе. Поне есесди карта да  има . Мерси

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колко често ще го разнасяш?

Какъв размер на екрана би ти бил удобен, с каква резолюция?

За какво друго освен AutoCAD (а коя версия ще се ползва и върху каква OS би желал) ще се ползва машината?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

- hp probook 450 g6: линк

.. а за помалко пари с други характеристики

или:

lenovo thinkpad e490; e590

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

15.6 нормален, предпочитам да не е по голям или по малък, фул hd

Windows 10 , ама аз ще си го инсталирам.

Единствено за аутокад, solidworks и така нататък . Последните версии излезли в замунда .2020/2019;д. Големи проекти няма да правя, но бих се дразнил да ми засича самата програма, предполагам 8 гб рам ще са ми достатъчни .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...