Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

току-що, Yvan Sergeеv написа:

той щом е решил 

значи има бодигарди  и собствени коли и самолети и не могат да го сбутат.

Човек, хайде поне пред шефа спри с простотията и с ненужните си коментари. И за твое сведение и при собствени коли, самолети и бодигарди пак може да го повреди. Едно малко по рязко отваряне и си дотам . Само постоянното местене на екрана е достатъчно да даде дефект след няколко месеца.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Емил Костов написа:

Едно малко по рязко отваряне и си дотам . Само постоянното местене на екрана е достатъчно да даде дефект след няколко месеца.

Не изглежда да е толкова слаб корпуса, точно обратното ми се вижда на мен. Пантите също изглеждат читаво направени. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Емил Костов написа:

Човек, хайде поне пред шефа спри с простотията и с ненужните си коментари. И за твое сведение и при собствени коли, самолети и бодигарди пак може да го повреди. Едно малко по рязко отваряне и си дотам . Само постоянното местене на екрана е достатъчно да даде дефект след няколко месеца.

човек вече да не смее да си купи  ферари щото някой може да го  сбута на пътя ....

предполагам че се  предлагат и някакви предпазни чанти .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, AAUUXX написа:

Не изглежда да е толкова слаб корпуса, точно обратното ми се вижда на мен. Пантите също изглеждат читаво направени. 

Напротив, слаб. За мен не си заслужава парите. Да не говорим, че никога няма да използвам 2 или 3 в 1. За тези пари ще си взема отлдено лаптоп и отделно таблет.

току-що, Yvan Sergeеv написа:

човек вече да не смее да си купи  ферари щото някой може да го  сбута на пътя ....

предполагам че се  предлагат и някакви предпазни чанти .

Да, борнирани са и държат на термоядрен снаряд.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 3 минути, Емил Костов написа:

Човек, хайде поне пред шефа спри с простотията и с ненужните си коментари.

чакай ся, на нас не ни е шеф
това че ний дал полянка,  пчеличките да префърчаме от цвят на цвят, не го прави  автоматично шеф, а собственик на ливадата
просто сичките пчелички, ку искат нектар, требе съ съобразяват със собственика

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, ,.. написа:

чакай ся, на нас не ни е шеф
това че ний дал полянка,  пчеличките да префърчаме от цвят на цвят, не го прави  автоматично шеф, а собственик на ливадата
просто сичките пчелички, ку искат нектар, требе съ съобразяват със собственика

Е същото е - Собственик, шеф, ... синоними колкото искаш!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Емил Костов написа:

Е същото е - Собственик, шеф, ... синоними колкото искаш!!!

Шеф означава главен готвач/майстор готвач!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, ivan_pop написа:

Шеф означава главен готвач/майстор готвач!

Не означава само това. Има много значения, ако го превеждаш от английски. За ваше сведение има и значението на Старшина.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дал съм страница, на която има обстойно ревю и тест. Вместо да разтягате локуми, да бяхте го прочели. Там си дават и батерията колко държи:

Цитат

Battery Life

Expect a real-world runtime of 11 hours to be comparable to the last generation Yoga 920 if not slightly shorter. Battery capacity has actually decreased from 70 Wh to 60 Wh despite the added thickness.

Battery Runtime
NBC WiFi Websurfing Battery Test 1.3

11h 04min

Този мернал нещо някъде, онзи незнам си какво си мислел, а един не е дал точно и къде какво е гледал.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, Kalin Karaboychev написа:

Всякакви мнения и препоръки и за други модели също са добре дошли. 

За тези пари логиката сочи да погледнеш  MacBook Pro. И не се подвеждай от разликите при хардуера на двете устройства. Тествай ги един след друг и сам ще се увериш в правотата на това, което ти пиша. Ако ли не => взимаш предложението на Ванката.;)

П.П. Аз противно на теб отговарям на въпроси.

Поздрави!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 50 минути, Емил Костов написа:

Не означава само това. Има много значения, ако го превеждаш от английски. За ваше сведение има и значението на Старшина.

ъхъ,начи си сержант, а модераторите са ефрейтори, глобалните са старши сержанти
ти да видиш
голема войска сме ей
:lol6:

въх, оспамихме темата на старшинката

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 1 час, Raze написа:

Дал съм страница, на която има обстойно ревю и тест. Вместо да разтягате локуми, да бяхте го прочели. Там си дават и батерията колко държи:

Този мернал нещо някъде, онзи незнам си какво си мислел, а един не е дал точно и къде какво е гледал.

информацията е противоречива и няма как да постна всичко
 ето къде търся, написах го в предишен пост
https://yandex.ru/search/?lr=10385&text=lenovo yoga c930

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, ,.. написа:

ъхъ,начи си сержант, а модераторите са ефрейтори, глобалните са старши сержанти
ти да видиш
голема войска сме ей
:lol6:

въх, оспамихме темата на старшинката

А кои са фазаните?:D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 2 часа, Raze написа:

ето нещо интересно
https://forum.ixbt.com/topic.cgi?id=17:55537

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички за отговорите. Избрал съм този модел не само за презентации аз работя много от лаптоп, когато съм в движение. Така че определено не ми е необходим за да го показвам някъде, а със сигурност ще му стопя лагерите. Не съм и помислял за Мас поради спецификата ми на работата ми и тестовете на множество софтуер, лаптоп с различна ОС от Windows не ми върши работа (опитвал съм) А да слагам Windows на Mac си е излагация (и това съм пробвал) Грабва ме функцията да се превръща в таблет защото в тесни и неудобни пространства мога да го ползвам в този режим. Не се притеснявам за здравината на конструкцията, пазя си достатъчно добре вещите и около мен е пълно с устройства, които не са дурако-устойчиви и няма да има проблеми, ако конструкцията не е като на военна техника. Поръчах го и в петък ще пристигне. Като го поръчкам няколко дни ще споделя впечатления от първа ръка. 

Благодаря на всички отново за мненията ви. :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

можехте да кажете че искате да ви завиждаме

още от началото

кога ще ми обработите кандидатурата за администратор ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ванка, не администратор, а космонавт трябва да станеш, да отидеш до някоя черна дупка и като се върнеш да споделиш лични впечатления, най-добре в новините на сайта.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 1.08.2019 г. в 0:50, Yvan Sergeеv написа:

кога ще ми обработите кандидатурата за администратор ?

А какви пари се изкарват от това, че да си направя сметка дали да се кандидатирам и аз?

Моля, отговорите да са на лични!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Момчета, както обещах споделям наблюдения от един ден работа. Машинката е брутална. Ултра тънка и лека, супер мощна. За греенето, което ми беше малко притеснително, когато се зарежда и работя на него малко загрява, но не е нещо фрапантно. Тестове още не съм имал време да му пускам в натоварен режим за видя колко показва процесора, но на прима виста всичко изглежда в рамките на нормалното. Това е за сега по-натам някой, ако се интересува повече. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Kalin Karaboychev написа:

Момчета, както обещах споделям наблюдения от един ден работа. Машинката е брутална. Ултра тънка и лека, супер мощна. За греенето, което ми беше малко притеснително, когато се зарежда и работя на него малко загрява, но не е нещо фрапантно. Тестове още не съм имал време да му пускам в натоварен режим за видя колко показва процесора, но на прима виста всичко изглежда в рамките на нормалното. Това е за сега по-натам някой, ако се интересува повече. 

Много внимавай с опцията улктратънка!! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

:getout: не ви ли стана ясно че всичкото това беше реклама 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Машинката е добра ...........за нет и мултимедиа става .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Ивайло Димов написа:

Машинката е добра ...........за нет и мултимедиа става .

ти кога ше сменяваш твоята машина 

HP EliteBook 6930p Core 2 Duo T960

или ще чакаш да и земеш теглото в злато 

като исторически предмет 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...